Mlčenlivé ženy ekniha

Emocionální rodinný thriller s potenciálem udržet čtenáře vzhůru celou noc… Dvě ženy, Maggie a Lara, spolu zdánlivě nemají skoro nic společného. Svedla je dohromady rodinná pouta: obě jsou druhými manželkami dvou okouzlujících bratrů, Massima a Nica. Lařin život s Massimem se jeví jako idylický, ale pod povrchem skrývá tajemství, které by zničilo rodinu, její pověst i jejího syna. Maggie naopak s Nicovou špinavou minulostí žije od začátku a je s ní smířená – dokud neobjeví nový střípek pravdy, který vše postaví na hlavu. V síti lží si dvě odlišné ženy musí naučit důvěřovat – protože nikdo jiný tu není....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401503/mlcenlive-zeny-XPt-401503.jpg 4536
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno (ekniha), Ikar (ČR)

The Silent Wife, 2017

Kniha Mlčenlivé ženy

blebuska

Čtivá kniha, přečetla jsem za 2 večery... Za sebe musím říct, že mi bylo úzkou, vzhledem k tomu, že mám děti puberťačku a školkového prcka, uměla jsem se vcítit do role Lars i Maggie... A srdce mě bolelo...

kika 13

Napínavý příběh,ale předvídatelný.Přesto se román četl dobře.

Allys

Kniha mi neprišla zďaleka tak strhujúca, ako hlásala obálka. Príbeh sa venuje komplikovaným vzťahom v rodine - podobných kníh je už dosť a táto mi neprišla, že by niečím vybočovala. Autorka sa snaží poukázať na problém týraných žien, ktoré na prvý pohľad pôsobia, že je všetko v poriadku. Okrem hlavnej dejovej linky sa postupne odkrývajú rodinné tajomstvá. Napriek tomu, že to určite nie je thriller, je kniha emocionálna a plná napätia. Číta sa dobre a plynulo, skôr by som ju videla ako román pre ženy. Určite môže pomôcť ženám, ktoré majú v živote podobný problém. Z podobnej tematiky by som však skôr odporučila napr. Za zavřenými dveřmi, alebo Za zdmi. Celkovo 3,5*

Pajosek

Kniha se moc dobře četla, zajímavé a citlivé téma, o kterém se moc nemluví. Dobře se orientuje v postavách. Pokud někdo čeká nějaký thriller, tak se nedočká. Konec hodně idealizovaný, dle mě nereálný. Ale i tak se mi kniha moc líbila. Odpočinula jsem si u ní. Nepřekvapí a ani neurazí. Jedná se spíše o román.

Olga980

Kniha se moc dobře četla, životní situace s nimiž se člověk nechce svěřovat a přesto jsou. Jen bych nenazývala psychologický thriller, nebýt komentářů, tak bych se do thrilleru nepustila a přitom jsem knihu ráda četla.

denuliiina

Skvělá kniha, která pojednává o komplikovaných rodinných vztazích. Ukazuje, že vztahy nejsou přesně tak perfektní, jak je mnohdy lidi prezentují navenek.

GrasselováL
31.12.2020

Žádné “wow” se nekonalo. Jak tu již bylo řečeno, autorka se ničím v knize neodlišila od její prvotiny, prakticky ji zkopírovala.
Zklamání.

MartulkaS
03.12.2020

Knížka se mi moc líbila, dobře se čte, děj ubíhá, ale za mě to je spíše takový oddechový thriller, klidně bych ho doporučila i těm co čtou romány :).