SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Vždy když si koupím knihu od Ch.Cartera vím že to bude nejlepší čtení....a opět mě nezklamal kluk jeden šikovná.

04.10.2022 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Úžasné čtení, originální námět.Byli zde nové věci k přečtení.Napiname až až.Dlouho jsem tak brilantní knihu nečetla.

02.08.2021 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

Úžasné,nechápu jak tohle mohl předvídat do budoucnosti pan spisovatel.Cetlo se to samo.Jen konec byl takový hodně přehnaný.

13.06.2021 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Dokonalá detektivní zápletka.Dvojice detektivů které si člověk hned oblíbí.Vse zamotané,časem se odmotá.Zajimavy konec.

21.03.2021 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Opět originální díl. A ten napínavý konec. Bravo.

19.12.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Výborné čtení. Napínavé jak hrom a ten konec brilantní :-)

18.10.2020 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Jsem velmi spokojená. Kniha mě naprosto pohltila . Celá od začátku do konce. Naprosto něco jiného, originálního. Jinak přeci v detektivkach je vrah zahradnik:-) Zde to bylo jinak.

28.06.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Výborná to kniha. Tahle spisovatelka mě vždy vtáhne do děje. Opravdu se nikdy nenudím.Napinave až až. Konec.... I slza mě ukapla. Bravo, těším se na další knihu.

31.12.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Velmi napínavý příběh. Strach jsem měla až do konce. Těším se na další dil:-)

07.07.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Bravo dlouho jsem nečetla tak originální knihu. Četla se sama, napínavé až do konce. Řekla bych nový druh psaní. Medvěd co vraždí lidi.... Bohužel potkal pana hustého profesora, který všechno ví a zná :-)
On tomu přijde na zoubek hned. Chudáci policisté zase jsou zde za tupé ovce.
Konec byl trošku moc, ale co jde o Amerického spisovatele. Určitě si přečtu další jeho knihy.

24.10.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tedy upřímně nevím co jsem to četla a proč :-( Hadroveho panáka jsem četla.... dal se prelouskat. Ale tohle tedy moc ne. Hodně mě vadilo že pokud jste nečetli H. Panáka už půl knihy nevíte nic. Prekombinovano, špatně se to četlo.... Hrozný guláš. Konec nějak nechápu. Pokud bude pokračování.... Kupují až v bazaru. Ještě nevím zda tomu dám další šanci. Dávám 3 hvězdičky. První za krásný obal knihy, druhou za snahu spisovatele a třetí za sebe že jsem sakra dobrá a dočetla jsem :-)

25.09.2018 3 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Nejlepší,nejlepší a ještě jednou nejlepšíííí :-) Jak tohle může psát ženská.Takové hrůzy,napětí,zápletka skvělá.Tak touhle knihou mě fakt dostala ;-)

03.06.2018 5 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Kniha mě bavila velice.Styl je prostě jeho.Píše o Olandu překrásně.Jaké je tam prostředí,příroda.To jak píše o vílách,trolech....prostě nádhera.Děj je bez velkého násilí.Jeho knihy jsou oddechové.Tento pán mě vždy krásně překvapí.Jsem vtáhnutá do jeho knih.Těším se na další dílo ;-)

17.03.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jak jinak nez za 1*.Napinave cteni.Neco bylo prehnane,ale co treba nekdo nechce umrit hned napoprve ani napodruhe :-) Nakonec se to povede napotreti.Knihu jsem cetla,velice moc me dostala.Lars Kepler tesim se na dalsi knihu :-)

21.09.2017 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Nejdřív přišla série vražd.Kazda byla spáchána jinou metodou.Zda se,že napodobuje nechvalně proslulé sériové vrahy -Mansona,Dahmera,Keplera a další.Vyslouzil si proto přezdívku Kopírák.....a teď hodlá šokovat celý svět.Jeho krutost totiž nezná hranic.

19.08.2023 5 z 5

Bouře Bouře Kristina Ohlsson

K.Ohlssonovou mám velmi ráda,vždy čtu napínavě její knihy. Bouře byla trošku jiná kniha od autorky ...taková klidná bouře.Bavila mě,ale byl to jiný styl psaní od autorky.I tak se těším na pokračování.

09.02.2023 4 z 5

Raději zešílet v divočině Raději zešílet v divočině Aleš Palán

Já bych takhle žít nemohla,bez lidí...někde sama v lese.Bez vody, elektřiny.Vydrzela bych takhle sama možná víkend....jen bych si vyčistila hlavu,načerpala energii.Chvilku sama.
Pokud jim to takhle vyhovuje proc ne,je to jejich život a ví jak ho chtějí prožít.

26.11.2022 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Já osobně horory nečtu.Knihu jsem koupila v akci a vůbec nelituji za koupi a přečtení.....bavilo mě to velice.

02.08.2022 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zajímavý námět.Muzete hádat zda je to pravda nebo lež.

19.10.2021 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Angela mě nikdy nezklame,hold píše úžasně.Tato kniha byla velice zajímavá,originální zápletka.
Když objeví už dvě oběti,je jasné že jde o sériového vraha.Stopy vedou k soutěži talentovaných dětí.

10.10.2021 5 z 5