SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Opět skvělé čtení.Takove klubko z minulosti dost zamotané,které se pomalu rozmotáva.

13.10.2022 4 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Mám přečtené všechny detektivky od M.Klevisove a vždy mě kniha vtáhne do děje.Kazda její další kniha je lepší a lepší .Těším se na další várku napětí:-)

18.08.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Třetí díl mě bavil nejvíce.Drsny a napínavý příběh.Musela jsem přečíst na jeden zátah.Tilly a Poe tvoří bezesporu jedno nezapomenutelné duo.

31.07.2022 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Opět skvěle poctenicko.Klevisova je skvělá spisovatelka,každá její kniha je úžasná.Tesim se na další knihu.

07.05.2023 5 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Opět velká spokojenost.Cetlo se to samo.Napinave až až.Posledni díl a poslední hrebik je zatlučen.

31.12.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět další kniha napsaná mistrně Chrisem. Napínavé od začátku do konce, hrůzné vraždy..... Které jsou moccccc fuj. Doporučila bych pro silnější povahy. Krátké kapitoly,vse detailně popisuje. Prostě umí :-)

23.01.2019 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Reálný styl psaní.Cetlo se to skvěle.

30.01.2022 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Já osobně romány nečtu.Tuhle knihu jsem vzala omylem v knihovně.A byla to úžasná kniha.Jsem ráda že se ten omyl stal.

04.12.2021 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Po dlouhé době kniha která byla jiná.Vrah nebyl zahradník.Ne opravdu jiné kafe to bylo Proto mě to strašně moc bavilo.Co se může během letu stát a jak se člověk zachová sám z cizími lidmi na ostrově......to zjistíte v knize,která stojí za přečtení.

09.04.2023 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Při čtení knihy jsem měla husí kůži.Hodne drsné čtení.

11.01.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Opět skvělá jízda

02.01.2023 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Kniha mě bavila a to velmi. Brala jsem ji jako drsnou pohádku pro dospělé. Ale tak proč ne že.... Nějaká změna ve čtení :-)

29.04.2020 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tento pan mě baví. Vůbec nechápu jak může vymyslet tolik různých vražd. Čtivé, napínavé od začátku až do konce a pořád nemám dost. Jde se na další knihu :-)

17.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Zvrácené, zvrácené.... Tak to já můžu :-)
Baví mě a to byla první kniha od autora. Pokračují dál, musím si slehnout další zvrácené čtení :-)

15.01.2019 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Tak to bylo skvělé čtení na jeden den :-) Musela jsem zjistit jak to bylo!!!!Miluji takové knihy co graduji až ke konci.
Docela mě vadilo jak se chovala matka ke svým synům. Vrah co seděl ve vězení a nakonec byl nevinný. Proč se nebránil že to neudělal. Nehledal víc důkazů?
Bylo to prima čtení :-)

16.11.2018 5 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Jsem zavisla na pani spisovatelce :-) Jeji knihy me vzdy vtahnou do deje.Mistrne vystavene pribehy se dvojici Erikou a Patrikem.

27.01.2018 5 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Miluji knihy od Michaela Klevisová :-) její styl psaní je jako staré černobílé detektivky co dávají občas v televizi.

04.10.2017 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Trošku dlouhý rozjezd.Carl M. a oddělení Q se vracejí již s devátým případem.
Poté co se oddělení Q ponoří do vyšetřování úmrtí vyraznych osobnosti, která policie dosud považovala za sebevraždy nebo nešťastné nehody,odhalí hrůzný vzorec pachatelova jednání.Vse nasvědčuje tomu,že vraždám ještě není konec.

17.03.2024 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Brilantní závěr knihy.Precteno na jeden zátah.

09.01.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Dvojice manželů mě nikdy nezklame.Opet originální, napínavé.....úžasné čtení.

03.12.2022 5 z 5