Sarapet Sarapet komentáře u knih

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Jen jednou větou: Strašně dobře se to čte.

27.01.2022 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Od mládí je to moje nejoblíbenější. Několikrát přečtená a stále skvělá.

16.05.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od autorky četla. Mohu jen doporučit

16.05.2021 4 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Velice dobře napsaná kniha. Příběh je pro mne velice silný. Doporučuji přečíst a vzít si ponaučení z tohoto příběhu.️

17.05.2021 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Měla jsem hodně místa pro svou fantazii. Mně se moc líbí bohatost slovní zásoby. Vlny ševelí a plynnou, voda šplouná a bije do břehu...

23.12.2023 4 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Ráda znova budu tuto knihu číst. Vážím si lidi jako byla paní doktorka Kálalová. Přečtení knihy mohu jen a jen doporučit.

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Opravdu pěkná kniha. Neváhejte, otevřete a čtěte. Za mne si ji dám ještě jednou.

16.05.2021 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Opravdu pěkné. Velice dobře se mi kniha četla. Doporučuji.

02.01.2022 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Já už chci dovolenou u moře. Úplně jsem cítila teplé sluneční paprsky a viděla moře. Čtivé a odpočinkové čtení. Doporučuji na dovču.

28.11.2023 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Četla jsem překlad od pana Hilského a bylo to úžasné.

30.10.2022 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Tuto autorku mám moc ráda. Od jejích knih se nemohu odtrhnout. Čtu je vždy jednim dechem.

16.07.2022 5 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Pěkný příběh. Některé charaktery postav jako bych už někdy někde potkala.

19.05.2021 4 z 5

Myslím, že by se měla tato kniha stát povinnou četbou na středních školách. Mně poskytla mnoho nových informací. Jsem ráda, že se mi dostala do rukou.

08.12.2023 5 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

To je moc pěkně napsané. Styl psaní je nádherný, ta bohatá slovní zásoba prostě perfektní. Ráda bych autorku poznala osobně. Ona je určitě velice inspirující člověk.

17.06.2022 5 z 5

Vitka Vitka Kateřina Tučková

Krásné téma, krásně psané. Úplně mě to pohltilo. Už mám připravenou další knihu od autorky.

19.06.2021 5 z 5

Beru to na sebe Beru to na sebe Lucie Šilhová

Pěkně jsem si odpočinula a opravdu zasmála. Čtení na dovolenou a nebo na víkend.

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

A jo. Mně se to líbilo. Lehké,nenáročné, odpočinkové.

30.10.2023 5 z 5

Pan Vondruška to skvěle napsal. Čtu už druhý díl a vím, že budu zase číst i v práci o pauze (samozřejmě).

21.01.2023 5 z 5

Čtivý román. Můžu jen doporučit. Jen ten konec mi připadal, jako kdyby autorka ráno vstala a řekla: tak dneska už to dopisu, už mě to nebaví.

14.08.2021 4 z 5

Dáma ve zlatém Dáma ve zlatém Anne-Marie O'Connor

Mám ráda knihy, které mi přibližují určité časové období a prostřednictvím příběhů mi přibližují atmosféru té doby. Klimtovy obrazy mám ráda.