Ronny97 Ronny97 komentáře u knih

Kudlanka bezbožná Kudlanka bezbožná Simona Monyová (p)

Kniha, která byla podle mě příliš jednoduchá. Ačkoli jsem se párkrát zasmála, nezaujala mě natolik, abych mohla hodnotit lépe, než 2 **.

07.06.2021 2 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Kniha se četla dobře, příběh byl ale hodně nereálný. To, že Judith všechno procházelo, že vždy ze všeho vybruslila...nějak jsem tomu nevěřila.

06.05.2021 3 z 5

Emma Emma Jane Austen

Třetí kniha, kterou jsem od autorky četla. Bavit mě, narozdíl od prvních dvou, začala až od posledních 100 stran. Strašně mi vadila paní Eltonová a Harrietino ,,jézusmankote’’. Dočetla jsem jen proto, že jsem chtěla vědět, jak celý příběh dopadne. Přijde mi, že všechny autorčiny knihy jsou stále o tom samém...

16.04.2021 3 z 5

Příliš osobní známost Příliš osobní známost Eva Urbaníková

Byla jsem překvapená jak málo stran knížka má. Četla se moc dobře, příběh opravdu ze života. Pokračování by mě opravdu zajímalo. Chtěla bych se dozvědět, zda zůstalo jen u slibů, nebo se sliby změnily ve skutečnost.

29.03.2021 5 z 5

Slunečnice Slunečnice Richard Paul Evans

Moc krásný a silný příběh. Vřele doporučuji :)

31.01.2021 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Super, stejně jako první díl. Autor umí vtáhnout do děje. I když se mi příběh nezdál být reálný, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

25.01.2021 5 z 5

Bílá velryba Bílá velryba Herman Melville

Opravdu jsem se snažila knihu dočíst. Chtěla jsem vědět, jak to všechno dopadne, ale prostě to nešlo. Nemyslím si, že se k ní někdy v budoucnu vrátím.

08.01.2021

Do vody Do vody Paula Hawkins

Do poslední chvíle jsem neuhodla, kdo je vrahem. Několikrát jsem svůj tip změnila a stejně jsem se netrefila. Moc dobře napsané :)

22.12.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

I přes nepravděpodobný příběh dávám čtyři *. Kniha se moc dobře četla a byla jak vtipná, tak romantická.

06.10.2020 4 z 5

Markéta Lazarová Markéta Lazarová Vladislav Vančura

Přemýšlela jsem, zda dát tři nebo čtyři *. Po první kapitole jsem chtěla knihu odložit, ale dala jsem jí ještě šanci a dobře jsem udělala. Příběh byl zajímavý, ale občas jsem se ztrácela v ději.

16.09.2020 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Ruth jsem fandila od začátku. Turkův postoj na konci jsem víceméně čekala. Určitě doporučuju.

09.09.2020 5 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Kniha, která člověka přiměje k zamyšlení nad tím, že moderní technologie nemají jen kladné stránky, ale také záporné. Navíc je zde i romantická linka. Hlavním hrdinům jsem opravdu fandila.

23.08.2020 4 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Nemůžu s určitostí říct, zda je příběh pravdivý či smyšlený, ale já sama jsem příběhu věřila. Nejednalo se sice o příběh, od kterého bych se nedokázala odtrhnout, ale určitě stojí za přečtení.

09.08.2020 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Od knihy jsem očekávala mnohem víc. Neseděl mi styl, jakým byla napsána. Ze začátku se v knize v podstatě nic nedělo. Zajímavé to začalo být až v okamžiku, kdy se Bruno setkal se Šmuelem. Od té doby už jsem se do čtení nemusela tolik nutit a i můj celkový názor na knihu se trochu zlepšil.

26.07.2020 4 z 5

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Ke knize jsem se dostala náhodou. Název se mi příliš nezamlouval, o přebalu ani nemluvím. Protože mi ale byla doporučena, rozhodla jsem se, že jí dám šanci a nelituji. Byla skvělá a trochu mi připomínala Pýchu a předsudek.

22.07.2020 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Do knihy jsem se nemohla začíst, podařilo se mi to až za půlkou příběhu. Navíc mi vadilo neustálé vrácení se k případu hadrového panáka, protože jsem si už nepamatovala podrobnosti z této knihy. Celkově ale knihu hodnotím pozitivně, na konci už jsem ji neodložila.

19.07.2020 4 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Ze začátku jsem se do příběhu nemohla dostat. Postupně ale začínal být příběh stále zajímavější a na konci už jsem knihu neodložila :)

02.07.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Když už si člověk myslí, že ví, jak se to celé stalo, tak stejně zase přijde zvrat a je to úplně jinak. Ke konci už jsem knihu nemohla odložit.

19.06.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha byla skvěle promyšlená. To, že Theovi v podstatě až do konce knihy nevěřili žádní policisté, mi dost vadilo. Myslím, že by stálo za to, alespoň vzít v úvahu, že má Theo pravdu a namířit vyšetřování tím správným směrem.

14.04.2020 5 z 5

Manžela jsem nezabila Manžela jsem nezabila Liou Čen-jün

Důvod několikaletých stížností a sporů podle mě úplně nesmyslný, příběh víceméně nezajímavý, několikrát jsem přemýšlela, že knihu odložím...

13.02.2020 3 z 5