Ronny97 Ronny97 komentáře u knih

1984 1984 George Orwell (p)

Překvapivá kniha, ve které si myslíte, že víte, co bude zrovna následovat, ale nakonec to stejně dopadne úplně jinak, než jste čekali. Strhávám hvězdičku za místy nudné úryvky, které jsem musela přeskočit.

22.08.2018 3 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nádherný příběh, který ukazuje, že Noah, i když se může zdát opak, nemoc své ženy přemohl a neprestal Allie dokazovat svou lásku k ní :)

13.08.2018 5 z 5

Kniha mě bavila, i když byly i úryvky, které jsem si musela přečíst víckrát. Alan byl vtipný, chytrý, hodně toho zažil a vůbec se nedivím, že se se všemi rychle spřátelil :)

11.08.2018 4 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Úžasná knížka! Přesně taková, kterou už chcete dočíst, ale zároveň ji ještě nechcete dočíst :)

24.07.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super knížka, věděla jsem, že je Millie chytrá, ale ten její skvělý nápad, mě opravdu překvapil.... Grace musela mít hroší kůži, když to všechno vydržela.

20.07.2018 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Skvělé pokračování knihy Než jsem tě poznala :) Lou mi přirostla k srdci a jsem ráda, že se jí podařilo překonat Willovu smrt. Lily mi ze začátku lezla na nervy, ale když jsem zjistila, proč se tak chová, tak jsem ji docela chápala.

07.07.2018 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Kniha mě nezaujala. Téma podle mě o ničem, alespoň konec mohl být delší.

01.07.2018 2 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Kniha s hezkým námětem, krásně ilustrovaná. Jen pro děti možná trochu složitě napsaná.

26.06.2018 4 z 5

Pošli to dál Pošli to dál Catherine Ryan Hyde

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Smutná a nádherná zároveň :)

14.06.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Vivian se mi zprotivila hned od začátku a nemohla jsem pochopit, proč si Russell nechává všechno líbit. Fandila jsem mu. Muselo pro něj být těžké vypořádat se s rozvodem, strachem, že přijde o dceru a smrtí sestry. Naštěstí se přes všechno přenesl a zase se postavil na nohy :)

27.05.2018 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Na knížku jsem se moc těšila, i když blog jsem předtím nečetla. Zpočátku mě kniha moc nebavila, ale postupně jsem se do toho dostávala a občas jsem se i smála. Kdyby to šlo, dám tři a půl hvězdičky :)

06.04.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Super knížka s nepředvídatelným závěrem :)

03.04.2018

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Napínavé od začátku do konce :)

20.02.2018 5 z 5

Mnoho životů, mnoho mistrů Mnoho životů, mnoho mistrů Brian L. Weiss

Takto zaměřenou knihu jsem nikdy předtím nečetla a jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Kniha je velmi zajímavá a čtivá. Doporučuju

10.02.2018 5 z 5

Koncept kontinua Koncept kontinua Jean Liedloff

Myšlenka knihy je podle mě dobrá, zaujalo mě pár jejích myšlenek, ale občas pro mě byl problém vnímat, co čtu. Některé pasáže pro mě byly dost složité. Také si myslím, že autorka chvílemi přehání.

07.09.2017 4 z 5