Kafe @ cigárko ekniha

Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Jak přetavit spontánní (rozuměj úplnou náhodou vzniklý) nápad v prestižní Magnesii Literu? A jak dosáhnout toho, že vám lidi za celý rok nenapíšou jediný negativní ohlas? Jednoduše: především nesmíte mít nic z toho v úmyslu. Právě naopak! Vy musíte jen tak mimochodem uskutečňovat sen o vlastním blogu, aniž byste si stavěli jakékoli vyšší cíle. Pak už zbývá jen pár dalších předpokladů: důvěrně znát svět, o kterém píšete. Psát tak, aby se všichni aktéři popisovaných příhod poznali, a cítili se polichoceni či pobaveni, nikoli dotčeni. Musíte být vtipná a inteligentní a psát tak dobře, že vaše články vyhledávají i lidé, kteří by za jiných okolností žádný blog ani historky z hereckého zákulisí nikdy nečetli (ze zásady). A hlavně – musíte umět shodit sama sebe a dělat to s takovým šarmem a grácií, že všechny vaše chyby a trapasy budou čtenáři milovat. Zkrátka a dobře: musíte psát jako Marie Doležalová. A když se k tomu přidají geniální ilustrace Jana Hofmana, vznikne kniha, kterou prostě chcete mít. Kterou chcete dát jako dárek. Protože tahle kniha vám zvedne náladu tak jako žádná jiná!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272889/big_kafe-a-cigarko-267-272889.jpg 3.91589

Kniha Kafe @ cigárko

stanislav0373

Posloucháno jako audiokniha načtená samotnou autorkou. A musím říct, že mi to sedlo. Vtipné, úsměvné, nenucené a originální povídání nejen o herectví, skvělá oddechovka poskládaná z blogu.

Miliamka

Je to něco jiného, než co obvykle čtu. A přesto nebo právě proto mě to výborně bavilo. Všechno bylo psáno svižně, vtipně a čtenář se dozvídá víc o Marii, ale i o divadle nebo herectví.. Kdyby bylo pokračování, určitě si ho přečtu.

Doubravka1975

Oddechové, příjemné čtení ke kávě ( a u mě teda bez cigárka). Grafika i formát knihy se mi líbí

ElikaS

Mě se knížka celkem líbila. Poslouchala jsem ji jako audioknihu k domácím pracím a na to byla úplně ideální. U řady komentářů jsem se opravdu pobavila a líbilo se mi, jak je vše popsáno s lehkostí, nadhledem a humorem. Takže doporučuji.

palka452

Noo nic moc

EmokeII.

Je mi to milé a veselé čtení od sympatické herečky o divadelním a filmovém světě. Líbilo se mi to, oddechové, doporučuji.

Formicka93

Kniha je poskládaná z blogových příspěvků, které vás zavedou do zákulisí hereckého světa. Každý příběh je ucelený a má své téma.

Křovinka

Jako audiokniha k žehlení a vaření - pecka