Ronny97 Ronny97 komentáře u knih

Jáma Jáma C. J. Tudor

Knížka se četla dobře, ale asi jsem čekala víc. Konec byl podle mě trochu překombinovaný.

18.04.2024 3 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Tohle bylo tak krásné čtení. Bylo by to zajímavé, kdyby to takhle fungovalo i v běžném životě. Ke konci jsem začala tušit, jak příběh skončí a nemýlila jsem se :)

31.03.2024 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

U těchto knížek člověk nemůže očekávat nějakou kvalitní literaturu. Je to spíš taková oddechovka. Čtenář hned na začátku ví, jak vše dopadne. Autorka zajímavě propojuje příběh i s těmi předchozími. Jsem zvědavá, zda i příští příběh proplete s těmito třemi..

10.03.2024 4 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Já jsem spokojená. Vyprávění pana Štočka se mi líbilo, bylo poutavé a dobře se četlo. Pustím se i do druhého dílu :)

18.02.2024 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

I když jsem dříve viděla filmové zpracování, tak nejsem zklamaná. Knížka se četla dobře, fantasy mě baví, určitě budu v této sérii pokračovat dál.

02.02.2024 4 z 5

99 dní s tebou 99 dní s tebou Catherine Miller

Příběh smutný, ale krásný. Jen konec mi přišel trochu zrychlený.

26.12.2023 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

I když jsem hned na začátku správně tipla, kdo je do případu zapletený, tak mě kniha vážně bavila. Moc dobře se četla a myslím, že jsem si Eriku postupně oblíbila.

21.11.2023 5 z 5

Cesta zpátky Cesta zpátky Erich Maria Remarque (p)

Stejně jako Na západní frontě klid se mi i tato kniha velmi líbila. Téma samozřejmě těžké, u některých scén se mi dělalo špatně, ale je potřeba číst i takové knihy.

20.10.2023 5 z 5

Utrpení mladého Werthera Utrpení mladého Werthera Johann Wolfgang Goethe

Číst tuto knížku bylo opravdu utrpení

01.10.2023 2 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

I když mě Erika štve tím, že absolutně nerespektuje rozkazy nadřízeného, je mi svým způsobem sympatická. Kniha mě moc bavila, určitě si přečtu další díl :)

21.09.2023 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Taková oddechovka. Hailey se mi moc líbila. Byla vtipná, tvrdohlavá Někdy dávala Williamovi pořádně zabrat. Určitě se pustím i do dalšího dílu.

26.08.2023 4 z 5

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

To byl tak krásný a zároveň smutný příběh..dlouho jsem doufala v dobrý konec. I když i ten v podstatě nastal Určitě se podívám i na filmové zpracování. Jediné, co mi na knize ,,vadilo bylo plno odborných námořnických termínů, kterým jsem nerozuměla.

11.08.2023 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Už je to dávno, co jsem viděla film, takže jsem zhruba věděla, o čem kniha je. Věděla jsem, že na konci budu brečet. Když člověk tuhle knihu čte, tak soucítí s každým aktérem příběhu. A to i v případě, že s jeho momentálním rozhodnutím nesouhlasí nebo ho nechápe. Protože kdo by se v takové situaci vůbec mohl divit?

04.08.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Úžasné. Jak mě ty thrillery baví! Měla jsem dva typy na vraha, i když jsem se spíše přikláněla jen k jednomu z nich. A trefa :)

23.07.2023 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Dokonalé spojení dramatu, romantiky a erotiky. Na odlehčení ideální volba.

23.07.2023 5 z 5

Od této knížky jsem měla velké očekávání. Musím říct, že ze začátku jsem nechápala, co na ní všichni vidí. To se ale brzy změnilo. Příběh se rozjel a já jsem pochopila :) už se těším na další díl..

05.07.2023 5 z 5

Na Cypřišovém jezeře Na Cypřišovém jezeře Jane Roberts Wood

V téhle knize mi vadilo tolik věcí
Nijak nezlehčuju situaci a dobu, ve které se příběh odehrával, ale aby se celou knihu řešilo, jestli je Jeremiáš černý nebo bílý, a to, jak Josh Lucy neustále říkal holčičko. No myslím, že jednou mi to stačilo.

05.07.2023 2 z 5

Vzorná chůva Vzorná chůva Sheryl Browne

I když byl konec předvídatelný, tak mě čtení opravdu bavilo. Tento typ knížek mám ráda. A to, že byly některé postavy naivní nebo děj nereálný? Vždyť je to jen vymyšlený příběh.. :D

25.05.2023 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Překvapivě jsem si celkem oblíbila Zoru. Byla to sice víceméně podivínka, ale kdo by se divil? Z Huberta jsem měla stejný pocit, jako ona. Moc jsem od této knihy nečekala, ale ačkoli to není nějaký extra počin, tak jsem se místy smála, byla jsem překvapená, jindy jsem nechápala..myslím, že tohle by kniha měla ve čtenáři vyvolávat.

17.03.2023 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Čtení jako takové nebylo špatné. Vadilo mi ale autorovo ,,názvosloví typu bimbálo atd. U vět v čínštině mi chyběl překlad alespoň v závorce nebo pod čarou.

17.03.2023 3 z 5