Kudlanka bezbožná

„Proč bezbožná?“ divil se Honza, když jsem mu před dávnými lety darovala textík Kudlanky.
„Protože Kudlanka bezbožná je mnohem horší než kudlanka nábožná,“ pravila jsem záhadně.
„Horší? Co může být horšího než se nechat po sexuálním aktu sežrat samičkou?“
„Oženit se s ní,“ odvětila jsem.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26251/kudlanka-bezbozna.png 3.8291
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mony

Kniha Kudlanka bezbožná

ArwenAragorn
23.10.2020

Řekla bych, že knížka patří k těm slabším od autorky. Spisovatelka v nejlepších letech hledá u svého manžela lásku a pochopení. Jen se všechno opakuje pořád dokola. Přesto mně knížka nevadila. Opět jsou tam trefné hlášky, dialogy a přirovnání a navíc Puclík.

jitusbaresova
13.09.2020

Její knihy jsou tak čtivě, že jsem si je zamilovala.

miretti
04.03.2020

Ač je kniha staršího data vydání, přišla mi velmi aktuální. Dnešní doba je plná nefunkčních vztahů, neschopnosti komunikace. Knihy paní Monyové mám velmi ráda, ač jsou smutné, jsou ze života, pravdivé a bolestné. Ale paní autorka to se slovy umí, proto ráda čtu i tyto neveselé příběhy. Vždy je tam náznak naděje, špetka humoru. Smekám před ní a vzpomínám...

Radka1911
27.06.2019

Další reálná knížka ze života. Na všech jejích knihách je znát, že si s nimi dala opravdu práci, a všechny jsou nesmírně čtivé.

Vendas
19.03.2019

Doporučuji!!!

KURACHJO2018
18.12.2018

Běžně tyto knihy nečtu, dostala se mi pod ruku v knihovně. Možná se zájmem o život a tragický konec p. Monyové, jsem po knize sáhl. Kniha sama o sobě nuda, tragičnosti tomu dodává právě to, že je to volání SOS, které se někde kolem nás dělo. Jinak de facto příběh někoho, kdo se nudí, kdo neumí žít tak, aby mu bylo v tomhle slzavém údolí , nějak přijatelně a vytváří umělé problémy nejen sobě ale i lidem , kteří stojí kolem něj. Smutné.

PetiJelinkova
08.12.2018

Knížka se četla velice dobře. Škoda jen, že její knihy jsou tak tenké :)

Unka
08.10.2018

Po přečtení několikáté knihy autorky nepřestávám obdivovat její trefné výrazy a vtipné příměry, nicméně převažuje splín, který ve mně po poslední stránce zůstává. Jsem ráda, že jsem jako první knihu této autorky nečetla jen neutěšený popis nevydařeného vztahu, kterým je tato kniha.