Ráčkajda Ráčkajda komentáře u knih

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Opravdu krásný příběh, u kterého mi ukápla slza. Slavíka to sice nepřekonalo, ale i tak byla knížka velmi čtivá a těšila jsem se na každou stránku.

27.10.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Naprostá bomba, děj má spád, švih, napětí.....vraha jsem tušila až daleko za půlkou, takže super. Přečteno za dva dny.

20.04.2020 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Nedokážu říct, jestli se mi líbil víc první nebo druhý díl, prostě pecka. Přečetla jsem od Bryndzy všechny knížky a jsem nadšená, jeden z mých nejoblíbenějších autorů.

05.08.2021 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Napínavé až do konce. Skvěle napsané, tolik slz mne to stálo....nikdy nezapomenu.

04.05.2017 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Další super díl, který se čte jedním dechem, Bryndza prostě umí.

09.03.2023 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Jeee to bylo nádherné....ani zdaleka nejsem cílová skupina, ale tak moc se mi to líbilo, sympatické postavy a navíc krátké kapitoly. Super. Jdu hned na další díl.

22.09.2022 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Naprosto úžasné. Lacey a Mark mi jsou hrozně sympatičtí a knížka mě udržovala v napětí od začátku do konce. Konec trošku utržený, takže jdu ihned na další díl ze série.

26.04.2022 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak to bylo naprosto super... čtivé, napínavé, krátké kapitoly. Konec jsem tak nějak podobně tušila, přesto jsem spokojená. Těším se na další díly.

13.04.2022 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

No to si dělá srandu....co ten konec?? teď musím začít hned číst další díl ze série....chytrý tah:-). David Raker je sympaťák a i tuto knížku jsem přečetla jedním dechem, super.

18.11.2020 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Na doporučení kolegyně, která to četla jedním dechem, jsem si to přečetla. Musím tedy říct, že za mě slabý průměr. Četla jsem mnohem a mnohem lepší detektivky a thrillery. Občas jsem se musela do čtení nutit a děj byl tak přitažený za vlasy, nereálný, že musím dát bohužel jen dvě hvězdičky.

01.02.2019 2 z 5

My My Elle Kennedy

Zase super.

24.10.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Tuhle knihu jsem dlouho odkládala, nějak se mi do ní stále nechtělo ...jsem tak ráda, že jsem se nakonec přemohla. Pro mě pecka... krátké kapitoly a miluju vyprávění z pohledu více postav. Navíc mi postavy byly hrozně sympatické a moc jsem jim fandila....i když od začátku bylo jasné jak to dopadne.

14.10.2022 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Mezi Cartrovinami je třeba si dávat pauzu:-). Po delší době jsem si přečetla další kousek a opět jsem byla nadšená a uchvácená. Přes zvrácenost a brutalitu je kniha jako vždy neskutečně čtivá. Po nějaké oddychovce se vrhnu do dalšího dílu.

10.02.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Miluju vyprávění ve více dějových linkách....a kdo by nechtěl mít doma takového Grahama...bylo to velice čtivé a smutné a konec mě rozsekal, u čtení dopisů jsem tak brečela jak už dlouho ne..

19.10.2020 5 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Erskinová je můj top již léta. Každou její knihu hltám jedním dechem. Moc jsem se těšila na její novou knihu a nezklamala. Miluju její prolínání minulosti a současnosti. Konec sice trochu urychlený, ale i tak nemůžu jinak než pět hvězdiček.

08.08.2019 5 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Miluji knihy na téma "hledání" a zvlášť, když jsou psané ve dvou časových rovinách. Proto jsem z knížky nadšená, přesně můj šálek kávy, přečteno během dvou dnů.

27.02.2019 5 z 5

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

Opravdu velmi čtivé. Ze začátku jsem si tedy musela připomínat, co je která postava zač, ale pak to vzalo super spád. Moc pěkné.

08.12.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak já nevím, ale mě se to moc líbilo, chytlo mě to od začátku a nepustilo až do konce. Já jsem spokojená:-)

21.06.2017 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

To bylo tak nádherné, smutné, silné,dechberoucí, čtivé, nešlo se odtrhnout...

19.07.2023 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Naprostá pecka.... Robert Bryndza nezklamal. První sérii s Erikou jsem zhltla, druhé jsem se trochu bála, jestli bude aspoň tak kvalitní jako první....a předčila moje očekávání. Bylo to naprosto perfektní a hned jdu na druhý díl.

27.07.2021 5 z 5