Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Krásný příběh, opravdu krásný. Četlo se to samo. A prostředí pojízdné knihovny no krásny nápad. Topka doporučuju.

06.08.2021 5 z 5

Krásné,opravdu krásné pokračování. DOKONALOST.

20.01.2020

Fobie Fobie Wulf Dorn

Spisovatel nezklamal,napínavé,děsivé čtení .. Jsem spokojená. U pár pasáží jsem měla dokonce i strach a mrazení v zádech. Paráda,ze mě naprostá pecka!! DOPORUČUJI !!!

30.05.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Naprosto krásný a zároveň smutný příběh. Mile mě překvapilo,jak pěkně se mi kniha četla. Dokonalé ,za mě 100% doporučuji !

02.03.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Třetí pokračování se povedlo na jedničku s hvězdičkou. Líbilo se mi o dost víc než druhý díl. Pěkné,čtivé,nedokázala jsem dělat nic jiného jen číst a číst . Proč jsem sakra tu knihu odkládala nechápu . Nakonec příjemné překvapení,doporučuji :)

18.02.2019 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Přečteno jedním dechem. Spisovatelka opět nezklamala! Já jsem byla napnutá od první stránky až do konce. Paráda. DOPORUČIJU

21.05.2018 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

No upřímně,nevím co na téhle knize všichni máte... Asi již nepatřím do skupiny pro kterou je kniha určena... Ale mě kniha přišla naprosto praštěná,strašně preslazena...u knihy jsem nebrecela, nevím proč u ní všichni pláči,ale tahle kniha mě tak nedojala... Za mě lepší přečíst si hvězdy nám nepřali ta je poměrně líp napsaná a dá se to číst.. Tohle bych doporučila jak 12-14 letym holkám...mě se to prostě nelíbilo a nebavilo.... Jak už jsem psala jsou rozhodně lepší knihy s tímhle tématem.. Viz desky strany,kdy prostě již víte že hlavní postava v knize zemře (to se pak již kniha číst ani nemusí)...

31.08.2017 3 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Upřímně nechápu, jak to autorka dělá ale tahle kniha byla šíleně čtiva. Od začátku čtení mě kniha vcucla a mít více času tak ji přečtu snad za dva dny! příběh se mi líbil a to o proti předešlému dílů víc a dalo víc. Jen sakra proč takhle tlustou knihu nevydate normálně. Tohle vydání je děsně blbě,ohýba se to a ničí se desky.. Jinak zpět ke knize, v knize mám jedno negativní a to ty čarodějnice.. Kdyby tam nebyli asi bych byla nadšená více. Ale což patří to do příběhu patří.. Sakra já se nedočkám dalšího dílu!! :-(

15.06.2017 5 z 5

Já jsem vždy měla za to, že Anna byla mrcha v nějakých ohledech ano byla. Ale to co se pak dělo velice chápu. Krásný roman, vysvětlí mnohé. A jediná mrcha je tady Jindřich a to veliká. Bohužel v té dobe tohle bylo scela normální a žena neměla právo zadne. Díky za dnešní dobu.. Krasne ctivo doporučuji.

18.08.2023 5 z 5

Knihu nelze ani komentovat, přesto něco napíšu. S knihy nemám dobrý pocit a je v ní něco depresivního. Pardon ale nelíbila se mi..

11.08.2023 3 z 5

Zářivá noc hvězd a ledu Zářivá noc hvězd a ledu Rebecca Connolly

Přečteno doslova jedním dechem a ani jsem nedutala. Mráz po zádech a místy i slzy v očích. Krásně napsaná knížka. Doporučuju, kdo má rád Titanic a vše okolo tuhle knihu by si měl přečíst.. Opravdu krásné.

29.07.2023 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Neuvěřitelně čtiva kniha. Tohle by si měl přečíst každý. Smutná, ale zároveň krásná kniha. Doporučuju

20.05.2023 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Začátek byl uzasnej.. Skvělé, pak sem tam nějaké to bububu. Ale Teda za mě jsou lepší knihy od pana Kinga.. Tohle je ta mě takový ten střed. 3⭐

31.10.2022 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Bylo to trošku slabší a pomalejší, ale i tak Wow. Nestačila jsem kulit oči co spisovatel zase vymyslel. Doporučuju

28.08.2021 4 z 5

Dracul Dracul Dacre Stoker

Knihu rozhodně doporučuji přečíst, je krásně napsaná. A ten dej, Wow.. Mrazi mě v zádech ještě teď a mám pocit, že mě samotný Drákula někdy sleduje pod okny.. Krásný příběh.

13.07.2021 4 z 5

Černá linie Černá linie Jean Christophe Grangé

Panebože tohle byla neuvěřitelně čtivá kniha. Na to jak je kniha tlustá četla se skvěle .. A příběh též opravdu pecka. Jen u pár stránek mi bylo mírně nevolno. Doporučuju

11.05.2020 5 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Naprostá pecka!! Od knihy se nedalo odtrhnout ,mít tak více času přečetla bych jí za jeden den :) .. Úžasný příběh,mě se moc líbil.. :))) Doporučuji

04.02.2019 5 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Navzdory těch mnoho negativních komentářů, které absolutně nechápu se mi kniha opravdu strašně moc líbila. Byla svižná,děje zde bylo až až takže já se při čtení rozhodně nenudili.. Mě přijde,že se kniha hodně povedla, takže to malé hodnocení dost nechápu.. Za mě hodně podceňovana kniha,která má rozhodně svůj potenciál. Postava Alex mi byla sympatická už od začátku a měla něco do sebe.. Hlavně nejvíce se mi líbil ten dej a že kniha je jen jedna a není rozděla na několik set dílů ( palec nahoru), jelikož bych asi nevydržela čekat na další díl :D jak to pro mě bylo úžasné. Rozhodně doporučuji.

09.04.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nemám slov... Prostě SILNÝ PŘÍBĚH CO MĚ FAKT HOOODNĚ DOSTAL! Skoro celou knihu jsem probrečela a u konce už přes ty slzy neviděla..

20.03.2018 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Jsem nadšená! Tento díl se mi líbil daleko daleko více než Dcera. Jen mě trošku zaráží, jak se hlavní hrdinka změnila :-) ale to je dobře, moc dobře. Knize to dodalo pěkne zakončení příběhu. A nějak mě nepřekvapilo, že si vybrala právě jeho. Od začátku jsem si to myslela, byl mím favoritem a doufala jsem,že to takhle dopadne. Jsem teď docela smutná,že tato kouzelná série skončila. Doufám,že autorka napíše ještě něco. Její styl psaní a příběhy co vymyslela jsou dokonale. :-)

21.06.2017 5 z 5