Pípasek Pípasek komentáře u knih

Modrá smrt Modrá smrt Dylan H. Jones

Není co dodat, přečteno na jeden zátah i na úkor spánku. Jsem rád, že neunikla mé pozornosti, opravdu stojí za přečtení.

12.01.2020 5 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

Pod nicneříkajícím názvem, super kniha. Chytí Vás to od první stránky až do samého konce

05.01.2020 5 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Nemá chybu jak už u této spisovatelky je zvykem a u mne nevypisovat dopředu děj.

02.01.2020 5 z 5

Patříš mi Patříš mi Mark Tilbury

Napínavé od začátku až do konce. Těch kluků mně bylo hrozně líto, nechápu nevšímavost okolí . Odložit knihu prostě nejde. Ke konci jsem musel změnit názor, co by dospělí muži už si lítost nezasloužili. Hlavně jeden z nich. Konec Vám vyrazí dech.

02.01.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Z Jocelyn mě rozbolela hlava. Tak natvrdlou důvěřivou ženskou, aby jeden pohledal. To neznamená, že by kniha nebyla zajímavá a napínavá až do konce.

29.12.2019 5 z 5

Křížová palba Křížová palba Štěpán Kopřiva

Vše napsáno, jedním slovem super čtení.

28.12.2019 5 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Tato kniha jako jedna z mála si zaslouží být nazvána thrillerem. Pro mne bestseller

23.12.2019 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Krásný romantický příběh vhodný právě pro adventní čas, který byl i zfilmován. S knihou se vracíte do vzpomínek na vánoce Vašeho dětství

11.12.2019 5 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Rachel Abbott

Rachel Abbott opět nezklamala. Strhující až do překvapivého konce.

07.12.2019 5 z 5

Když jsem tě viděla naposledy Když jsem tě viděla naposledy Liv Constantine

"Když jsem tě viděla naposledy " je strhující příběh, v němž není nouze o lži, skandály, posedlost a pomstu....." hodnotí Mary Kubica a má můj naprostý souhlas. Pravdou ovšem je, že za každou knihou vidím práci a snahu spisovatele, které si vážím.

29.11.2019 5 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Z této knihy jedním slovem mrazí. Celý děj spěl k tomu, co se nakonec stalo. Velké tragedii. Velmi emotivní čtení.

29.11.2019 5 z 5

Náledí Náledí Carin Gerhardsen

Téměř pravdivý příběh o tom, jak trocha sněhu a mrazu dokáže v dlouhodobém horizontu způsobit mnoha lidem nedozírné následky. Napínavé, smutné jak se někteří dokáži zachovat v mezních situacích

24.11.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

vše bylo napsáno, 100% souhlas

21.11.2019 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Byznys především. Zda je spojen se sadismem a krutostí , to je již pro sadisty nepodstatné. I když terčem je i vlastní manželka. Pro milovníky drsného a přitom napínavého žánru je jak vyšité

13.11.2019 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Srdce bolí, rozum nebere. Hrůzné, nelidské , tragické

06.11.2019 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Tato kniha se řadí mezi nejlepší severské thrillery, právem ji patří označení Bestseller. Přečteno na jeden zátah, odejít od ní prostě nešlo.

04.11.2019 5 z 5

Až tohle skončí Až tohle skončí Clare Mackintosh

Velmi smutné, dojímavé. Opravdovým prubířským kamenem manželství je zhoubná nemoc dítěte s tou nejhorší prognozou. I ta největší láska se promění v nenávist a vzájemné osočování. Na čí stranu se přidat? Tápete.

01.11.2019 5 z 5

Chladný den pro vraždu Chladný den pro vraždu Dana Stabenow

Tato kniha stejně jako pokračování Devátá oběť není pro milovníky krvavých thrillerů, ale detektivek s notnou dávkou dobrodružství a nádherné krajiny

31.10.2019 5 z 5

Otazník je polovina srdce Otazník je polovina srdce Sofia Lundberg

Dojemné vyprávění, které Vás chytne od začátku do konce. Vzájemné, velmi komplikované vztahy táhnoucí se téměř 30 let, omyly i tragédie , krátce řečeno - nádherné čtení

28.10.2019 5 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Naprostý souhlas, super čtení.

19.10.2019 5 z 5