Pípasek Online Pípasek komentáře u knih

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Přesně tak, vtipné, napínavé, ale krátké. Závěr : nikdo není dokonalý

10.10.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Jako obvykle Carter nezklamal, pro citlivé povahy to opravdu není čtení na dobrou noc

09.10.2019 5 z 5

Výměna Výměna Rebecca Fleet

Souhlasím s vyjádřením Lee Childa : "Fantastický thriller! Domácí drama, příběh plný napětí a překvapení. Jsem nadšený"

09.10.2019 5 z 5

Jako by se vypařila Jako by se vypařila Minka Kent

Ke knize jsem přistupoval s rozpaky, autorku neznám, ale mile překvapila. Napínavý psychologický román s detektivní zápletkou jsem přečetl na jeden zátah.

05.10.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Pohlazení po duši, romantika jak z partesu

28.09.2019 5 z 5

Zatímco spím Zatímco spím Reneé Shafransky

Přečeteno na jeden zátah. Vyrovnat se s tím, když pachatel se snaží na Vás shodit dvojnásobnou vraždu, je o nervy. Zvláště, kdy mu vše hraje do karet, neboť jednou obětí je exmanžel, kterého nenávidíte. Štvanice, která následuje a vrah uniká.

23.09.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nebudu se rozepisovat, jedním slovem paráda až do neuvěřitelného rozuzlení

19.09.2019 5 z 5

Kaktus Kaktus Sarah Haywood

Po všech vraždách, výborná oddechovka.

16.09.2019 5 z 5

Smrtící řeka Smrtící řeka Dervla McTiernan

Pro mne naprosto skvělé čtení. Nemusím krveprolití a jatka, dávám přednost napínavému ději s chytrou zápletkou a postavami s běžnými vlastnosti tedy i chybujícími

04.09.2019 5 z 5

Odpusť, že jsem se vrátil Odpusť, že jsem se vrátil Iva Tajovská

Nádherná kniha, přišla mně do ruky v pravý čas. Žiji 1 km od Heřmanova Městce, všechna místa uvedená v knize znám a kromě toho 29. 9. 2019, budeme odhalovat pomník padlým obětem 1914-1918. Kniha připomíná jak hrozný dopad má válka prakticky na každého. A to nevratně.

25.08.2019 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Nádherné, dojímavé a místy velmi, velmi smutné

17.08.2019 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Naprosto úžasné čtení. Vše již bylo napsáno v ostatních komentářích

14.08.2019 5 z 5

Bankéřova žena Bankéřova žena Cristina Alger

Tento thriller se opravdu vymyká svému zařazení. Během četby se objeví pasáže se špionážními prvky, praní špinavých peněz, program na ochranu svědků, CIA, pronásledování nepohodlných osob dle nových technologií. Velmi napínavé a hlavně aktuální.

12.08.2019 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Strhující, i když místy naskakuje husí kůže. Nepředstavitelné utrpení , krutost rádoby "lidí", ale i skvěle zachycená atmosféra mezi vyšetřovateli. Za mě pět hvězdiček je málo.

17.07.2019 5 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Super, Tato kniha Vás o spánek připraví, neboť ji neodložíte, dokud nedočtete. A závěr? Velké překvapení.

17.07.2019 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Super čtení se zajímavou zápletkou

30.06.2019 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Tento autor mě nikdy nezklame. Naprosto super čtení.

22.06.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

velmi příjemné čtení, nádherný odpočinek od všech drsných thrillerů

14.06.2019 5 z 5

Zlomení Zlomení Martina Cole

Je nepředstavitelné, čeho jsou schopné "děti". Z tohoto zjištění mrazí je i smutno zároveň. Cesta k dopadení sadistického vraha byla velmi obtížná o to více překvapující. Přečteno na jeden zátah

05.06.2019 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Pět hvězdiček je málo, Napínavé, plné zvratů, některé pasáže jen pro otrlé, ale celkově výborné čten
í

04.06.2019 5 z 5