Pípasek

Přímo před očimaPřímo před očimaJack Jordan

Máte-li rádi knihy s dějem, kdy se účastníci děje sice na každé stránce "milují", ale všechno je naopak, pak neváhejte. Ovšem něžnější část si asi i popláče. A konec ??? Naprosto neočekávaný

24. listopadu

Pomalu hořící oheňPomalu hořící oheňPaula Hawkins

Tak patřím mezi čtenáře, kterým se kniha líbila.

19. listopadu

Nevlastní dceraNevlastní dceraGeorgina Cross

Napínavé čtivé, podezřelí jsou všichni, rozuzlení překvapivé. Přečteno bez přestávky.

12. listopadu

Prolhané městečkoProlhané městečkoDiane Chamberlain

Naprostý souhlas, nádherný román prolínající minulost i současnost. Celou knihou se táhne tajemství jednoho uměleckého předmětu. Vše korunováno vynikajícím stylem psaní autorky

12. listopadu

Jak naladit štěstíJak naladit štěstíAgnès Martin-Lugand

Pěkná, čtivá romantika. Když do šťastného manželství zasáhne tragická nehoda.......

05. listopadu

Polovina tebePolovina tebeBrit Bennett

Tak toto byla síla, jedna z nejkrásnějších knih. Dvě sestry dvojčata se rozejdou , aby každá žila svůj příběh. Po letech se kruh uzavírá jejich dětmi. Všichni zažijí plno ústrků, nenávisti a pohrdání. Bohužel nic není zadarmo. Krásný román pro romantické duše

Falešné kostiFalešné kostiKathy Reichs

Tato kniha se autorce opět velmi povedla. Soudní antropoložka Brennanová má dost svých problémů, hlavně zdravotních a ještě musí řešit odložené případy pohřešovaných dětí. Opravdu žádná oddechovka, chvilkami brnkání na nervy.

Žena v našem doměŽena v našem doměAndrew Hart

Obdivuji odvahu lidí pustit si do domu kohokoliv neznámého a ještě k tomu jako "člena" rodiny. Stačí pár videí na Facebooku a jde z toho hrůza. Konec naprosto nečekaný.

SanatoriumSanatoriumSarah Pearse

Tato kniha není pro každého, začátek není lehký, ovšem později se všechna temnota a hrůza dostává na povrch. Podezřelých je hodně, konec překvapí.

Bez vinyBez vinyCharlotte Link

Super čtení, lze jen souhlasit s předchozím hodnocením

ElementálovéElementálovéMichael McDowell

Kdo má rád hororovou tajemnou tematiku, přijde se na své. Velmi čtivé, místy drsné

Rodina předevšímRodina předevšímKaren M. McManus

Tak takovou rodinu nechce asi nikdo. Lži, manipulace, podrazy, nenávist a hlavně boj o dědictví čtyř dětí. Dostat se k penězům bude cesta strastiplná a naprosto zbytečná

Dvě hrsti životaDvě hrsti životaKatharina Fuchs

Naprosto strhující román. Autorka se inspirovala životními osudy babiček a později i jejich dětí. Souhlasím se všemi předcházejícími komentáři, pět hvězdiček je málo.

Tuhá zimaTuhá zimaKim Faber

Tak toto bylo něco. Velmi dobře napsaná kniha zachycující surrealisticky životy hlavních protagonistů (nevěra, znásilnění, demence), a jejich boj s nenávistí, rasismem a brutálními vraždami. Odtrhnout se od čtení je opravdu těžké i když kniha je velmi obsáhlá (459 str.)

Dobří sousedéDobří sousedéSarah Langan

V knize jsou sice uvedena data budoucí, ale děj se může odehrát kdykoliv. Nebudu nic prozrazovat, ale znáte-li rčení : lidské spiknutí je horší než Boží dopuštění, potom Vás děj naprosto strhne. Ze zničující nenávisti založené na výmyslech a lžích doslova mrazí, Nejhorší je, že jsou zmanipulováni i děti

Rusovláska u cestyRusovláska u cestyAnne Tyler

Laskavý příběh muže, který se snaží najít odpověď na to, co dělá špatně. Mě osobně se kniha líbila . Žádné výmysly, prostě život.

Pařížská knihovnaPařížská knihovnaJanet Skeslien Charles

Dojemný román vychází ze skutečných událostí v Americké knihovně v Paříži, stanete se svědkem nejen lásky a snění, ale i hrdinství po po vpádu nacistů do Paříže. Opravdu nádherné čtení , které vyvolá všechny emoce

Kontrola - Ne všichni doktoři jsou hrdinovéKontrola - Ne všichni doktoři jsou hrdinovéHugh Montgomery

Pro čtenáře thrillerů z lékařského prostředí. Chce to pevné nervy a silný žaludek při líčení některých zákroků o sexuálních praktikách nemluvě

Zpřetrhané poutoZpřetrhané poutoMeredith Appleyard

Krásná romantika, kde najdete vše. Lásku, rozhádanou rodinu, opravdové přátelství

Pořád jsem tadyPořád jsem tadyMcGarvey Black

Obával jsem se, zda se nejedná o nějakou duchařinu, ale v žádném případě. Super čtení .

Poslední manželkaPoslední manželkaKaren Hamilton

Pro mne super psychothriller, od začátku až do konce.

Život není skákací hradŽivot není skákací hradPetra Hülsmann

Nebo-li "Jednou jsi dole, jednou nahoře", jak zpívá pan Werich. Krásný příběh ze života rodiny, která se vyrovnává i s postižením syna

Zmizelá apatykářkaZmizelá apatykářkaSarah Penner

Zajímavá kniha, hlavně soupis oblíbených jedů Nelly Clavingerové na konci. Koho zajímá historie nebude zklamán, samozřejmě nechybí propojení se současností, resp. problémy historičky v manželství

Jackie a MariaJackie a MariaGill Paul

Kniha zaujme od první stránky, vyjdou na povrch i ty nejintimnější události ze života všech účastníků. Život plný lesku, peněz, moci, ale i zrady, tragédií , smrti. Neštěstí a smrt se rodině Kennedyových nevyhnula ani v dalších letech.

Světlo po válceSvětlo po válceAnita Abriel

Také nechápu tak nízká hodnocení, pro nás nádherný příběh maďarské Židovky a amerického důstojníka. Příběh o síle lásky a hlavně přátelství inspirovanými skutečnými událostmi, které přibližuje poznámka autorky

Žena číslo 99Žena číslo 99Greer Macallister

Historický román plný napětí, odvahy, zrady i romantiky. Psychiatrické léčebny v 19. století vzbuzují naprostou hrůzu a beznaděj

Co oči nevidíCo oči nevidíBetsy Reavley

Drsný, temný thriller, plný vražd, prostituce, sexu a násilí.

Cyklistka - Osud poslední baronkyCyklistka - Osud poslední baronkyJana Poncarová

Super!!! Jak jinak u autorky. Všechny knihy přečteny na jeden zátah.

Druhá tvářDruhá tvářAshley Audrain

Pro mne hodně děsivé psycho, nervy drásající. Přístup manžela byl naprosto zvrácený a nepochopitelný, žádné "v dobrém i zlém"

Drahá ženoDrahá ženoKimberly Belle

Pěkně zamotané, velké překvapení na konec.