Pípasek Pípasek komentáře u knih

Je to na tobě Je to na tobě S. K. Wright

Tak to byla tragédie, čímž nemyslím knihu, ta je skvělá, ale příběh. Snad nejhorší , zneklidňující vyústění, jaké mohlo nastat

15.03.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící C. L. Pattison

Mrazivý thriller s naprosto neočekávaným koncem.

14.03.2020 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Výborná kniha, konec jsem přijal s velkým zadostiučiněním. Nemohl dopadnou lépe.

14.03.2020 5 z 5

Ta druhá paní Millerová Ta druhá paní Millerová Allison Dickson

Pravdou je, že si vždy dohledám negativní hodnocení u čtenářů. Zjistím-li, že negace se vztahuje téměř na všechny novinky, neberu v potaz. A už vůbec ne u nedočtených knih.
Vztah 18-letého kluka ke starší ženě a přitom je to syn její nejlepší kamarádky je jak ze života . Že z toho nekouká nic dobrého je předem dáno. Thriller bych to nenazval, ale detektivkou ano.

13.03.2020 5 z 5

Křižovatka života Křižovatka života Julianne MacLean

napínavý, emocemi nabitý příběh jednoho zdánlivě dokonalého manželství

10.03.2020 5 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Důvěřuj, ale prověřuj! Napínavý, strhující psychothriller.

03.03.2020 5 z 5

Lhář Lhář Alex F. Brady

Náročné, nervy drásající čtení. Sociopat sice není psychopat,
ale život s ním je tragedie. Neuvěřitelný narcista, zahleděný do sebe, bezohledný sobec a hlavně nepředstavitelný lhář... Smyslem života je pro něho kariéra pro kterou učiní vše i za cenu likvidace všech vztahů i těch rodinných

28.02.2020 5 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Pěkně zamotaný příběh, který dokládá, že lež, neupřímnost a hlavně mizerná komunikace, přináší jen problémy. Samozřejmě, že i zde se jedná o vraždu.

26.02.2020 5 z 5

Tichá odplata Tichá odplata Hania Allen

Naprostý souhlas s Awčou,
byl to mazec, čtyři brutální vraždy, dvě pohřešované dívky, marně hádáte pachatele. Konec je velmi překvapivý. V žádném případě jsem se nenudil, naopak, knihu neodložil, dokud nedočetl

25.02.2020 5 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

"Prožít si své peklo" jiné hodnocení nemám. Z příběhu Connie doslova mrazí. Přečteno na jeden zátah.

21.02.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Nelze než s komentáři souhlasit. Napětí od začátku do konce, čtivé a poučné. Bohužel i slova dokáží velmi ublížit.

20.02.2020 5 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

"Manželský příběh tak temný, že Zmizelá je oproti němu romantika desetiletí" (Entertainment Weekly) a můj naprostý souhlas. Kniha obsahuje tři díly a až v posledních dvou děj graduje. Psychologický, šokující vztahový thriller o pomstě, lži, závislosti. Hodnotit knihu po pár kapitolách není objektivní.

19.02.2020 5 z 5

Hořkosladký život Hořkosladký život Colleen McCullough

Podmanivá, romantická i napínavá sága, odehrávající se v Austrálii po 1. světové válce

15.02.2020 5 z 5

Nelži mi Nelži mi A. V. Geiger

Knihu jsem si užíval, pravdou zůstává, že ji nedoporučuji těm, kterým sociální sítě nic neříkají.

14.02.2020 5 z 5

Vražedná sonáta Vražedná sonáta Natasha Korsakova

Ačkoliv kniha dle obálky vypadá na romantiku, nic není vzdálenějšího. Jedná se napínavý detektivní příběh, dočtete se , že i Řím má čtvrtě podobající se Bronxu.

07.02.2020 5 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Joseph Finder

Od začátku do konce napínavé, drsné . Někdy až za hranou .

31.01.2020 5 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Pro mne je kniha opravdu bestseller. Parádní psycho.

29.01.2020 5 z 5

Společenský tvor Společenský tvor Tara Isabella Burton

To tedy byla jízda, více by se mi líbil název Společenský netvor. Strhující děj........bohémské a naprosto šokující

26.01.2020 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Kniha s podobným tématem Až tohle skončí ve mě zanechala smutek . Ovšem kniha Dobrá matka mě naprosto dostala. Je nepřestavitelné, když během pár dní se Váš život změní v noční můru (máme bohužel osobní zkušenost) Vy trpíte a marně hledáte nějaké východisko. Bohužel žádné není. Vlastně je.......to nejhorší.

21.01.2020 5 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Moje oblíbená autorka, četli jsme s manželkou všechny její knihy a opět paráda.

17.01.2020 5 z 5