Tichá odplata

Jsou vraždy na skotském venkově dílem kultu druidů? První případ kriminalistky Danii Gorské. Oběti tří morbidně groteskních vražd na první pohled nic nespojuje – jen to, jak vrah těla svých obětí bizarně vystavil. Brzy se ale ukáže, že všichni tři zavraždění byli členy místního druidského kultu. Případ dostane na starosti seržantka Gorská, kterou na kriminalistické oddělení ve skotském městě Dundee přeložili z Londýna. Gorskou ale místo skandálních vražd více přitahuje záhadné zmizení dvou dospívajících dívek. Do chvíle než se ukáže, že oba případy spolu souvisí … stanou se i dívky obětí neznámého vraha?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429602/big_ticha-odplata-HVv-429602.jpg 3.657

Dania Gorská 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

The Polish Detective, 2018

Kniha Tichá odplata

TeraBla
24.12.2021

Velmi čtivé, zajímavé a plynulé. Někomu může asi vadit velké množství ženských postav. Ja jsem ráda, že po dlouhé době žádný depresivní ztroskotaný detektiv s problémy v osobním životě. Jsem zvědavá na další knihy.

danielavachova
29.05.2021

Kniha nebyla špatná,začátek mě nadchl,ale pak mi přišlo,že se to zbytečně protahovalo. Chybělo tam větší napětí. Sourozenci Gorští byli velmi sympatičtí,to detektivku oživilo.

Hema
01.02.2021

Kniha mě moc bavila, užila jsem si každou její stránku.

Hella
31.01.2021

Na knize oceňuji snad pouze postavu hlavní vyšetřovatelky - byla uvěřitelná i sympatická a taktéž nečekaný dovětek v závěru. Ani to ovšem nestačí, abych si chtěla přečíst další chystanou knihu ze série.

zdendula31
28.12.2020

Nijak moc mě nenadchla,prostě jsem se nemohla začíst...

katka.oo
03.12.2020

Knížka nebyla špatná, ale něco mi tam chybělo, něco co by mě k ní připoutalo a já četla dokud není konec, abych věděla jak to dopadne, místy se mi zdála i trochu zdlouhavá, možná kdyby měla míň stran. Jinak sourozenci Gorští byli sympatičtí, jestli bude pokračování možná jim dám ještě šanci. 3,5*

petula22
03.12.2020

Řekla bych takový průměr. Špatné to nebylo, ale byly místa, kdy mi utíkaly myšlenky jinam... Závěr celkem dobře zpracovaný.. Ubrat tak 150stran a bylo by to lepší.

Deniska147
26.10.2020

Tohle byl moc fajn, nenáročný knižní počin od neznámé autorky. Doporučuji pokud se Vám líbil Brynzda a jeho Erika.