Pohřbená tajemství přehled

Pohřbená tajemství
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419930/bmid_pohrbena-tajemstvi-10I-419930.jpg 4 103 103

Nick Heller série

< 2. díl

UNESLI JI A POHŘBILI ZAŽIVA. JEJÍ JEDINOU NADĚJÍ JE NICK HELLER… Když je Alexa Marcusová, dospívající dcera multimilionáře a titána hedgeových fondů, unesena, obrátí se její zoufalý otec na rodinného přítele Nicka Hellera, soukromého vyšetřovatele, který se vyzná jak v zasedacích místnostech korporátních společností, tak v temných uličkách. Vzápětí se na internetu objeví přímý přenos, v němž Alexa prosí o život. Dívka je uvězněna v děsivé noční můře – je pohřbena zaživa a ve dne v noci ji sleduje kamera. Její únosci jsou krutí a vynalézaví, ale bývalý agent tajné služby Nick Heller má vlastní metody, jak se vypořádat s problémy. S pomocí zvláštní agentky FBI Diany Madiganové si Heller klestí cestu bludištěm manipulací a lží s jediným cílem: dopadnout únosce dřív, než Alexa zemře. Někteří velice vážení a vysoce postavení lidé jsou však odhodlaní pohřbít svá temná tajemství za každou cenu. Netuší ale, že Nick Heller se nezastaví před ničím… _____ „Soukromý vyšetřovatel Nick Heller je chlap, kterého chcete mít na své straně, kdykoli se dostanete do potíží. Přestože se v jeho případě nelze nevyhnout srovnání s Childovým Jackem Reacherem, je to hrdina naprosto svébytný: neokázalý, lidský, kdykoli ochotný pomáhat, ale také pomoc přijímat. Jakmile tuhle knihu otevřete, už ji neodložíte, dokud ji nepřečtete.“ – Washington Post... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Mystery Press
Originální název:

Buried Secrets , 2011


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohřbená tajemství. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (35)

mataj
05.04.2024 4 z 5

Druhý díl s Nickem Hellerem, který si otevřel praxi soukromého vyšetřovatele, byl pro mě zajímavější, než první. Když je z diskotéky unesena Alexa, dcera známého milionáře, Nick má velmi málo času, na to aby ji našel a zachránil ze spárů nebezpečného zabijáka. A navíc se sám dostane do hledáčku FBI i neznámých osob, kteří ho sledují.

ThomasRuhe
12.07.2023 3 z 5

Několik podobných knih už mám za sebou a při srovnání tahle obstojí, není to žádný zázrak, ale dobrý průměr. Hlavní postava Nick Heller taky ujde. Nevím jestli se z příběhu dalo vytřískat víc, ale ztráta času to určitě nebyla.


Danago
11.11.2022 3 z 5

Čtivé od první stránky. Hodně mě to bavilo. Ale musím souhlasit, že konec byl na mě moc . Vysvětlení většiny nových informací známostmi je takové příliš jednoduché.
Celé to proběhlo, tak nějak poklidně bez většího napětí. Podobné téma bylo již vícekrát a i lépe zpracované.
Spousta chyb , když jsem je odhalila i já , tak to už musí být....

všechny komentáře

Související novinky (5)

Všechno, co milujete, lze v jediném okamžiku ztratit…

10.05.2021


Miliony nalezené ve starém domě odkryjí temné rodinné tajemství…

21.10.2020


Unesli ji a pohřbili zaživa. Dokáže ji Nick Heller najít?

27.11.2019

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Pohřbená tajemství v seznamech

v Právě čtených1x
v Přečtených123x
ve Čtenářské výzvě6x
v Doporučených5x
v Knihotéce158x
v Chystám se číst126x
v Chci si koupit27x