Pohřbená tajemství

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

UNESLI JI A POHŘBILI ZAŽIVA. JEJÍ JEDINOU NADĚJÍ JE NICK HELLER… Když je Alexa Marcusová, dospívající dcera multimilionáře a titána hedgeových fondů, unesena, obrátí se její zoufalý otec na rodinného přítele Nicka Hellera, soukromého vyšetřovatele, který se vyzná jak v zasedacích místnostech korporátních společností, tak v temných uličkách. Vzápětí se na internetu objeví přímý přenos, v němž Alexa prosí o život. Dívka je uvězněna v děsivé noční můře – je pohřbena zaživa a ve dne v noci ji sleduje kamera. Její únosci jsou krutí a vynalézaví, ale bývalý agent tajné služby Nick Heller má vlastní metody, jak se vypořádat s problémy. S pomocí zvláštní agentky FBI Diany Madiganové si Heller klestí cestu bludištěm manipulací a lží s jediným cílem: dopadnout únosce dřív, než Alexa zemře. Někteří velice vážení a vysoce postavení lidé jsou však odhodlaní pohřbít svá temná tajemství za každou cenu. Netuší ale, že Nick Heller se nezastaví před ničím… _____ „Soukromý vyšetřovatel Nick Heller je chlap, kterého chcete mít na své straně, kdykoli se dostanete do potíží. Přestože se v jeho případě nelze nevyhnout srovnání s Childovým Jackem Reacherem, je to hrdina naprosto svébytný: neokázalý, lidský, kdykoli ochotný pomáhat, ale také pomoc přijímat. Jakmile tuhle knihu otevřete, už ji neodložíte, dokud ji nepřečtete.“ – Washington Post...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/419930/pohrbena-tajemstvi-10I-419930.jpg 4.624
Série

Nick Heller 2.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno, Mystery Press
Orig. název

Buried Secrets, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Pohřbená tajemství

Přidat komentář
Ivulka432
předevčírem

Musím říct, že mám dalšího oblíbeného vyšetřovatele - Nicka Hellera! Od první strany vás kniha chytne a už nepustí až do poslední stránky. Přečteno během jednoho dne. Doporučuji!

mikika
13. ledna

kolikrát už se Finder zkoušel uchytit na českém trhu, a pokaždé tak nějak zapadl. on je holt tak nějak běžnej a neoriginální... má to chlapec těžký, ale i tak se jeho knihy čtou dobře.

biki
03. ledna

Knihu jsem si pořídila na základě vysokého hodnocení zde na DK, ale k četbě jsem se dostala až nyní. A teď tak trochu nevím, co si mám o ní myslet - úvodní zápletka velmi dobrá, hlavní hrdina tak jak má v tomto žánru být, zajímaví přátelé a pomocníci, technologie použité při pátrání … vlastně tu nic nechybí. Ale přesto na mě kniha působí jaksi chladně, vykalkulovaně, a vůbec jsem neměla problém od ní kdykoli odejít. Druhá polovina knihy je podle mého osobního názoru vysloveně přeplácaná - padouši ze všech světových stran (chybí akorát Čína), Pentagon, zákulisí vysoké politiky … Kdyby se autor držel hlavní zápletky týkající se únosu, pravděpodobně by mě to bavilo víc. Také vcelku plochá postava Nicka Hellera mi k srdci moc nepřirostla, takže asi zůstanu u svých oblíbených a podstatně charismatičtějších hrdinů jako je Jack Reacher, Lucas Davenport či jim podobní.

Titas9001
30.12.2019

Musela jsem si dát po přečtení trochu odstup, abych napsala hodnocení . Celkově se mi zdá, že se z tématu dalo vytěžit mnohem více. Zdá se mi, že těch 400 stran proběhlo bez nějakého většího vzruchu. Táma mnohohrát uchopené a známé a mám pocit, že jsem četla daleko lepší knihy. Zajímavé je, že teď čtu nového Deavera, který zpracovává podobné téma, mnohem více si s námi hraje, je to daleko napínavější a na DK má nízké hodnocení. Jsem sice v polovině knihy, ale baví mě .

Medovnice
22.12.2019

Bohužel mě kniha nechytla. Je psaná čtivě a relativně zajímavá, ale mě přišla tak nějak zdlouhavá. Škoda, ale dalšímu dílu ještě zkusím dát šanci.

Nickyheat
20.12.2019

Thriller napínavý od začátku do konce - nemohla jsem přestat číst

Dela111
18.12.2019

Pohřbená tajemství je perfektně promyšlený thriller s námětem, při kterém mrazí. Příběh je napínavý od první do poslední strany, děj je akční, plný zvratů. Hlavní hrdina Nick je sympaťák, který si čtenáře lehce získá.
Bohužel mě kniha bavila o něco méně od chvíle, kdy bylo jasné kdo je únosce, proti komu vlastně Nick bojuje a co vše je v pozadí. Tento vývoj situace není pro mě tak poutavý, ale to je jen o mém vkusu na zápletky.
Celkově je to výborný thriller a určitě si zaslouží doporučení.
90 %

Zdenas5
13.12.2019

Kniha se četla výborně, měla rychlý spád, napínavý děj, hlavní hrdina sympaťák.

1