Unesli ji a pohřbili zaživa. Dokáže ji Nick Heller najít?

novinky

PR článek,
Unesli ji a pohřbili zaživa. Dokáže ji Nick Heller najít?

Joseph Finder je jeden z nejlepších současných autorů thrillerů a tohle odvážné tvrzení potvrzuje nejen fakt, že se jeho romány pravidelně umisťují v žebříčku bestsellerů deníku New York Times, ale také se podle nich točí úspěšné filmy (Těžký zločin, Paranoia).

Na českém trhu se Finderovi přes jeho nezpochybnitelné spisovatelské kvality zatím příliš nedařilo a nakladatelství Mystery Press hodlá tento stav změnit krimi thrillerem Pohřbená tajemství. Soukromý vyšetřovatel Nick Heller, hlavní hrdina zatím čtyřdílné série, v něm musí najít dceru svého přítele – unesenou a pohřbenou zaživa.

Deník Washington Post o Hellerovi napsal: „Je to chlap, kterého chcete mít na své straně, kdykoli se dostanete do potíží.“ Finderův hrdina je totiž drsný sympaťák z rodu Davida Rakera, Harryho Bosche či Jacka Reachera, přičemž s posledním jmenovaným se dokonce setkal i v česky vydané povídce Hodnotná protislužba.

Krimi thriller Pohřbená tajemství pak potěší všechny čtenáře, kteří od podobných knih očekávají strhující příběh, sympatického hrdinu, překvapivé ale přitom logické zvraty, a napětí, které graduje do strhujícího finále. Ještě jednou ocitujme deník Washington Post: „Jakmile tuhle knihu otevřete, už ji neodložíte, dokud ji nepřečtete.“

Vynikající krimi thriller Pohřbená tajemství si můžete pořídit se slevou 30 % v e-shopu nakladatelství Mystery Press: https://mysterypress.cz/pohrbena-tajemstvi/.


Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Joseph Finder

UNESLI JI A POHŘBILI ZAŽIVA. JEJÍ JEDINOU NADĚJÍ JE NICK HELLER… Když je Alexa Marcusová, dospívající dcera multimilionáře a titána hedgeových fondů, unesena, obrátí se její zoufalý otec na rodinného přítele Nicka Hellera, souk... více

Přejít na komentáře (2)