Pohřbená

Pohřbená https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/424470/bmid_pohrbena-164-424470.jpg 3 45 14

Rebecca netušila, že je láska vůbec možná, dokud nepoznala Paula, úspěšného, charismatického muže s minulostí stejně temnou, jako byla ta její. Společná bolest je k sobě přitahovala jako magnet, oba cítili, že jsou pro sebe ideálními (a možná jedinými možnými) protějšky. Jenže o dvacet let později jde jejich vztah ke dnu. Prožité utrpení a tajemství, které zpočátku probouzely vzájemnou lásku, začínají jejich manželství pozvolna užírat. Následuje rafinovaná a nepředvídatelná hra na kočku a na myš – šokující příběh o zradách a nespolehlivosti, který vám nedovolí se odtrhnout až do finálního zvratu a donutí vás položit si otázku, nakolik lze skutečně znát svůj protějšek.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Kalibr

The Woman Inside , 2019

sarkaditt
29.08.2023 4 z 5

Zajímavý příběh, dobře se to četlo, ale se Zmizelou bych to tedy v žádném případě nesrovnávala, jak je uvedeno na obálce knihy. Konec byl překvapivý, bavilo mě to.

Ann58
15.08.2023 5 z 5

Ze začátku mě děj moc nenadchnul, ale postupně přidával na tempu a dočetla jsem jedním dechem. Přečtení určitě stálo za to, i kvůli zajímavému rozuzlení

Tayliee
12.04.2023 2 z 5

(SPOILER) Do poloviny knihy se děj velmi táhne, ke konci už je to zajímavější a dá se na další kapitoly těšit. Celkově mě to tak nějak chytlo, až když se přidal pohled další ženy. A konec trochu připomene Romea a Julii. Od autorů už spíše žádnou knihu nepotřebuji.

Mufa
01.10.2022 3 z 5

První díl byl hodně slabý, pak se to trochu rozjelo. Dalo se to číst, ten závěr byl hodně useknutý a zkrácený, dalo se s ním mnohem líp pracovat, ten měl totiž docela nápad

Sumatrae
13.09.2022 3 z 5

Zajimava kniha, vyborna zapletka Zaver me zamrzel, ale dal se ocekavat Vypraveni Rebeccy me obcas neskutecne rozcilovalo, prislo mi, ze to jsou porad dokola ty stejne zvasty, ale Paul to krasne vyvazil Normalne bych knihu asi nekoupila, ale kdyz mel Luxor akci 11 knih za 333Kc, rekla jsem si, ze to zni dobre, ze ji zkusim a nelituji, cetla se dobre

Janík511
09.04.2022 5 z 5

Překvapivá kniha s námětem a zajímavým koncem. Četla se mi dobře a nízké hodnocení zde vůbec nechápu.

Monuli36
19.05.2021 3 z 5

Do první poloviny nuda a chtěla jsem knížku už odložit.Pak mě to docela vzalo a nakonec to nebyla taková hrůza...Znovu bych už ale nikdy nečetla

Nikol92
26.09.2020 3 z 5

Dobrá knížka, příjemný styl psaní, nicméně už mě trošku unavovala dějová linie. Nerozhodný manžel, pološílená závislá manželka, šílená milenka a furt dokola. Xanax a jiné starosti. Konec? Zvláštní, rozhodně jsem nečekala takový useklý závěr. Příběh gradoval, ale kdyby byly kapitoly pojednány trochu jinak, možná by to vylepšilo celou knihu. Nicméně v celku dobré počtení.

reňa30
08.05.2020 3 z 5

Celkem zajímavé, dobře čtivé i bez xanaxu :-)

DominaCZ
23.02.2020 1 z 5

Velmi špatný, prázdný a nicneříkající.
Vlastně o ničem.
LEHCE SPOILER.
Má manželku, ale nudí ho, tak ojede jinou pejskařku.
Kámoš mu nabídne jen tak práci, kde dostane statisícové provize, takže se pak s chutí vrátí ojíždět zpět svou manželku po dvaceti letech a s milenkou jasněže pryč, ta už obtěžuje, magor jeden žejo. To vše zamíchejme do chemie z prášků na nervy a máme z toho nezáživnej mix plnej nudy, byť se to tváří, jak anotačka říká, jako temnota století.
Houno leda.
Je to nuda jak bič. KONEC.

MartinaF
22.02.2020 3 z 5

Četla jsem mnohem lepší thrillery, než byla Pohřbená, tento patří k slabším průměrům. První třetina příběhu byla rozjezdová, hodně pomalá, poslední dvě byly lepší. Postavy mě moc neohromily, za zmínku stojí však dva policisté, kteří mě opravdu zaujaly.

Většina vražd by se nestala, kdyby si lidé spolu sedli a promluvili. To je případ i tohoto psychothrilleru. Pokud si myslíte, že se budete bát, jste na omylu. Je to spíše na bázi slabší psychologie, víc než strach a napětí budete u čtení v poklidu pít kávu.

Kniha neurazí, ale ani nenadchne.

Pípasek
19.02.2020 5 z 5

"Manželský příběh tak temný, že Zmizelá je oproti němu romantika desetiletí" (Entertainment Weekly) a můj naprostý souhlas. Kniha obsahuje tři díly a až v posledních dvou děj graduje. Psychologický, šokující vztahový thriller o pomstě, lži, závislosti. Hodnotit knihu po pár kapitolách není objektivní.

Medovnice
02.02.2020 2 z 5

Všichni jsou psychopati, a navíc je to ukrutná nuda. Nedočteno.

PetraN17
28.01.2020 4 z 5

Tak tady jsem měla pocit, že psycho jsou úplně všichni.....