Pípasek Pípasek komentáře u knih

Mlsná huba Mlsná huba Magda Váňová

Krásná, ale bezohledná Laura. Doslova zmanipulovala muže všech věkových kategorií. Přečtení této knihy bylo místy i humorné

26.05.2020 5 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

Něco tak děsivého jsem už dlouho nečekal. Nejhorší je, že autorka čerpala námět částečně dle skutečnosti, jedním slovem tragédie

24.05.2020 5 z 5

Povolené ztráty Povolené ztráty Nora Roberts

Není co dodat, vše již napsáno. Odtrhnout se od knihy prostě nedá.

24.05.2020 5 z 5

Spodní proudy Spodní proudy Nora Roberts

Kniha mě zaujala až na chyby v překladu. Jinak pohoda.

20.05.2020 4 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Ano, kniha i když o válce, trochu jiná. Zachycuje charaktery a jednání osob , které stojí před životním rozhodnutím. Pravda nebo pokrytectví a lež. Máte-li děsivou osobní zkušenost z této doby, která tragicky poznamenala další generace , leccos chápete

07.05.2020 5 z 5

Ochotná zemřít Ochotná zemřít Lisa Jackson

Lisa prostě nezklame, od první stránky do poslední jste vtaženi do napínavého děje, konec překvapí

29.04.2020 5 z 5

Kdo se směje naposled Kdo se směje naposled Amy Gentry

Strhující thriller s nečekanými zvraty, který Vás nepustí , dokud nedočtete

26.04.2020 5 z 5

Převážně zdvořilý Leopold Převážně zdvořilý Leopold Michal Viewegh

Kniha plná sexu, vulgarit ale i humorných situací

26.04.2020 4 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Jedním slovem paráda. Málokdo by to ustál. Románové postavy jsou vystaveny velkému psychickému náporu, je to hodně strašidelné a klidně spát asi nebudete

25.04.2020 5 z 5

Zbožňuju Havaj Zbožňuju Havaj Lindsey Kelk

Velmi příjemná oddechovka, ovšem žádná červená knihovna.
Průšvihy, zklamání ale i štěstí , které může potkat každého. Bohužel až na tu, pro většinu nedostupnou, nádhernou Havaj.

23.04.2020 5 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Napínavá kniha, která Vám nedá ji odložit. Chvílemi až mrazí, voda je prostě nespoutaný živel, kterému je rodina s 9 dětmi vydána napospas

19.04.2020 5 z 5

Úniková hra Úniková hra Megan Goldin

Když knihu jako jednu z nejlepších považuje i můj oblíbený autor Lee Child, potom už nemám co dodat. Jedním slovem paráda. Pomsta bývá sladká.

08.04.2020 5 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Opět jedna z nejlepších knih, ač vyprávěna 11-letým chlapcem, nemá chybu. Právě styl psaní mě zaujal nejvíce.

04.04.2020 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Není co dodat, super čtení , autorka dost přitvrdila, přečteno na jeden zátah.

04.04.2020 5 z 5

Setkání v Benátkách Setkání v Benátkách Barbara Hannay

Příjemné putování po Benátkách a do toho rozporuplný příběh jedné rodiny.

03.04.2020 5 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Tragické, jako každá kniha pojednávající o genocidě Židů a vůbec o válečných útrapách. Je to velmi smutné čtení.

27.03.2020 5 z 5

Tonoucí Tonoucí Paula Treick DeBoard

Na rozdíl od stávajícího hodnocení, nám kniha vyrazila dech. Kam až může dojít posedlost na jedné straně a naopak nerozhodnost na straně druhé je k nepochopení.

24.03.2020 5 z 5

Mezi námi lháři Mezi námi lháři Caroline England

Zdání klame, na pohled úžasné životy sousedů a známých , mohou skrývat nepředstavitelná trápení i smutnou minulost. O tom Vás tato kniha přesvědčí

21.03.2020 5 z 5

Manželé z Cedrové uličky Manželé z Cedrové uličky Anna-Lou Weatherley

Mrazivý psychothriller o zradě, nevěře, vraždě......napínavé od začátku až do konce

19.03.2020 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Ano, začátek byl trochu zamotaný, ale potom už nešlo od knihy odejít. Strhující psychologický thriller o šílenství, vině a hlavně chorobné posedlosti, místy z toho doslova mrazí

17.03.2020 5 z 5