Kdo se směje naposled

Kdo se směje naposled https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427336/bmid_kdo-se-smeje-naposled-91R-427336.jpg 3 29 7

Dana Diazová je nadějná stand-up komička. Když pozná počítačovou programátorku Amandu Dornovou, spojí je snaha obstát v mužských profesích. Dana přizná, že byla nedávno napadena a Amanda, která má vlastní špatné zkušenosti, přijde s plánem: měly by se všem mužům, kteří jim kdy ublížili, pomstít ve stylu Cizinců ve vlaku. Tím začne série odplat. Daně se to jednoho dne vymkne z rukou a uvědomí si, že jakkoli je pomsta sladká, nechce už nikomu ubližovat. Oznámí tedy Amandě, že končí. Ta si to nenechá líbit a začne Danu vydírat. Dana odjede za prací do LA a doufá, že tím všemu unikne, jenže Amanda ji sleduje jako stín. Tvrdí, že jí Dana pořád dluží jednu odplatu. Tentokrát ale nepůjde o žádného cizího muže a zdá se, že Amandu uspokojí jen jeho smrt… Jaká bude cena za odplatu? A až to skončí, bude ještě komu věřit?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Last Woman Standing , 2019

kolacky
22.01.2024 odpad!

Nemám ráda estrády. A tohle byl veliký kamarádčin omyl, když mi knížku dala. Jako stand-up komička? Hotová hrůza. Ani naznačení dalšího děje mě nepřesvědčilo, abych knížku dočetla. Ne-e.

Káťa484
11.09.2022 4 z 5

Ze začátku nuda popisující životy stand-up komiků. Později se příběh "rozjede" a vy musíte číst, abyste se dověděly, zda příběh dopadne podle vaší představy... Každý máme svou.

petaSk
25.08.2020 3 z 5

Průměrný thriller s mdlou zápletkou a slabým rozuzlením.

Hella
19.07.2020 2 z 5

Takříkajíc výlet mezi psychopaty. Zato ti jsou úplně ukázkoví a jen zíráte, co všechno dovedou. Ještě že autorka nepíše pokračování, muselo by se obejít beze mě.

Štixa
16.05.2020 5 z 5

WAU....není co dodat :-)
Doslova jsem hltala každé slovo, až jsem zapomněla jít do práce :-DD

Pípasek
26.04.2020 5 z 5

Strhující thriller s nečekanými zvraty, který Vás nepustí , dokud nedočtete

Jaruš7
20.03.2020 5 z 5

Strhující příběh, jak humor jenž v branži komična dovede zdevastovat život těm, kteří tohle řemeslo mají za životní cíl a drogu.
Citace:" Psychologický teror. Takhle se teroristické skupiny hlásí ke zločinům, co nespáchaly."
Úžasně zavádějící, napětí gradující, superčtivo.

sexuální násilí pomsta kamarádky thrillery pro ženy psychopati

Amy Gentry
americká
2017  58%Dcera někoho jiného
2020  66%Kdo se směje naposled

Kniha Kdo se směje naposled je v