Setkání v Benátkách

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok po smrti manžela Lea pozve vdova Daisy své tři dospělé děti, aby s ní strávily dovolenou v romantických Benátkách. Bude báječné mít zase svá ptáčata pod jednou střechou, a navíc ve městě, odkud pocházel jejich otec. Je však možné vrátit čas? Nejstarší syn Marc se svou ženou Bronte přijíždějí z Kalifornie. Jejich manželství je v troskách, ale před matkou se snaží své problémy skrývat. Dcera Anna dorazila do Benátek z Londýna. Ani jí se nepodařilo naplnit sny o herecké kariéře, avšak navenek se tváří spokojeně a šťastně. Nejmladší Ellie dokončila střední školu a ještě není rozhodnutá, kam se budou ubírat její další kroky. Navzdory kouzlu Benátek je těžké zadržet napětí, které bublá pod povrchem. Rodinné vztahy procházejí nelehkou zkouškou, zvlášť, když na povrch vypluje šokující tajemství z Leovy minulosti… Láska, rodina, odhodlání a důvěra jsou dány v sázku… Jak jen může jedna rodinná dovolená vyžadovat tolik odvahy? Stmelí je tahle Daisyina sentimentální cesta? Nebo je zlomí a navždy rozdělí? Dojemné a upřímné rodinné drama o obtížných volbách a hledání štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427851/big_setkani-v-benatkach-AQ8-427851.jpg 3.940
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Meet Me in Venice, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Setkání v Benátkách

Kaja1
13.08.2022

Máte nějaké problémy? Potřebujete stmelit rodinu? Vyražte do Benátek, to město vás pohltí a dokáže vám ujasnit si, co v životě chcete. Takové je zřejmě poselství této knihy. Je to jako pohádka, všechno se vyřeší a vše dobře dopadne. Ještě, aby to tak fungovalo ve skutečném životě.

Kristy.Seb
08.05.2021

Všichni jdeme za hlasem svého srdce. Snažíme se být vděční, všechno si rozumně zpracovat v hlavě, ale nakonec stejně nemůžeme ignorovat hlas svého srdce.

Nemohla jsem se začíst, ale prostředí a popis Benátek mě naprosto vtáhnul. Skvělý příběh. Těžká rozhodnutí. Vypořádání se s minulostí. Moc hezky napsané!


Szilvia1
09.03.2021

Pěkná kniha,ale autorka má i lepší knížky(podle mě).

Vlcice72
09.02.2021

Milé, nenáročné a odpočinkové čtení odehrávající se převážně v romantických Benátkách.

alabra
04.12.2020

I mě ke knize přivábil název - ale byla jsem zklamaná, autorce se nepodařilo zachytit tu atmosféru města a života v něm. I příběh sám je plný bodlinek, které mi vadily a nedovolily mi ponořit se do děje tak, jak to mám ráda. Hodně "červené knihovny", ale jakási nedotaženost, nic mě neoslovilo. Proto jen stěží tři, spíš dvě a půl hvězdy.

ivulka15
06.08.2020

Tato kniha je takové milé pohlazení po dušičce.

alzbeta4340
10.07.2020

Společenský román o rodinné dovolené čerstvě ovdovělé matky a jejich dospělých dětí do Benátek, odkud pocházel jejich otec. Je to příjemné, žánrové, oddechové čtení, slušně napsané - a zcela nepřekvapivé. Osobně jsem se těšila na prostředí Benátek, ano v knize je město trochu popsané, ale jen povrchně. Možná autorka to místo navštívila, ale podrobněji ho nezná.

saleji80
14.05.2020

Knihy téhle autorky prostě můžu. Není v nich vždy jen jeden příběh, jeden osud, ale prolínají se životy spousty postav, odhalují se tajemství, utužují přátelství, nechybí láska. Ani tenhle příběh mě nezklamal, takže za mě plný počet hvězdiček a splnění jednoho z bodů čtenářské výzvy.

1