Mlsná huba

kniha od:

Mlsná huba obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Mlsná huba je restaurace, kterou si v 90. letech otevřeli v Kolíně manželé Reinovi. Jitka a Bohdan si sami zvolili restauraci jako svůj životní cíl. Jitka odmítla jít v medicínských stopách svých rodičů a zajímalo ji jen vaření a Bohdan se po jiných možnostech podnikaní ani nerozhlédl, protože s čerstvým inženýrským diplomem přivedl Jitku do jiného stavu. O čtvrt století později se Bohdan potká s Laurou Navarovou. Tato oslňující kráska se mstí chlapům za to, jak ji oklamal jeden barový muzikant,.....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431559/mlsna-huba-Chi-431559.jpeg 3.888
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Šulc - Švarc
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Mlsná huba

Přidat komentář
be.zuz
01. dubna

Ja to proste pani autorce neverila. Cele mi to prislo plytke a prvoplanove. Vim, jak to v gastronomickych provozech chodi, takze mne to chvilemi dost vytacelo. Ve srovnani s ceskymi autorkami, ktere publikuji soucasne, je tohle spise podprumer.

helča5
09. března

Na začátku dobré,prostředek velký útlum,konec dobré,neurazí,ale víc se k ní vracet nebudu.


radus
24. února

Za mě trošku nuda, musela jsem se do čtení nutit, ale určitě ještě zkusím od této autorky něco dalšího.

VladkaBU
07. ledna

... od paní Váňové jsem četla všechno a musím říct, že dřívější romány byly zajímavější. Mlsná huba neurazila, ale ani vysloveně nenachla. Taková oddychovka

Aivlis
09.12.2020

Tak som nejak na rozpakoch... Hodne nelogické chovanie - ktosi sklame ženskú a ona sa za to mstí celému svetu? Keby sa mstila tomu, kto ju ponížil, ešte snáď pochopím, ale toto? Chovanie majiteľov Mlsnej huby a ich už dospelých detí - toľko blbcov na relatívne malom priestore je už moc. Vybudujem podnik, ktorý ma slušne živí a nechám si ho rozklížiť jednou osobou. To naozaj nikto nemal štipku chochmesu? Keď zrovnám s knižkami autorky ako je Pavouk v síti, S tváří beránka, prípadne Past, je Mlsná huba slabý fusaklový odvar. Pobavila ma hláška typu: staří dávají dobré rady, když už nemohou dávat špatný příklad :-)

Joyce24
28.11.2020

Po delší době jsem si přečetla knížku od mé oblíbené autorky. Nebylo to špatné, ale na druhou stranu jsem už od ni četla lepší knížky. Prostě příběh o jedné mrše, která komplikuje život druhým.

Janča089
31.10.2020

Příběh z českého prostředí, hodně oddychový, žádný velký trhák. Mnoho situací v něm mi nepřišlo uvěřitelných (takhle jednoduše a hladce to v životě přece nechodí) až jsem si několikrát řekla, jestli to je všechno??
Ale ještě od autorky určitě něco přečtu, toto bylo moje první setkání s ní.

petrarka72
12.10.2020

Paní Váňová změkla a hodně slevila ze sarkasmu, který na jejích ženských románech bavil vlastně nejvíc. Posledních šest let píše čisté pohádky pro dospělé. Nicméně proč ne? Jsou sladké jako sachr a výživné jako dršťkovka, tráví se bez pocitu, že jejich příprava byla ošizena (u Mlsné huby vztahový příběh dobře namíchaný a tři z postav vysloveně k sežrání, ty podrobnosti o moderním kuchyňském zařízení nejsou vycucané z prstu - a kuchařky čerpající recepty z beletrie zaplesají) a čtenář-strávník dostane přesně to, co čeká. Přinejmenším přiměřenou výživu na dvě odpoledne.

1