Mlsná huba

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mlsná huba je restaurace, kterou si v 90. letech otevřeli v Kolíně manželé Reinovi. Jitka a Bohdan si sami zvolili restauraci jako svůj životní cíl. Jitka odmítla jít v medicínských stopách svých rodičů a zajímalo ji jen vaření a Bohdan se po jiných možnostech podnikaní ani nerozhlédl, protože s čerstvým inženýrským diplomem přivedl Jitku do jiného stavu. O čtvrt století později se Bohdan potká s Laurou Navarovou. Tato oslňující kráska se mstí chlapům za to, jak ji oklamal jeden barový muzikant,.....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/43_/431559/mlsna-huba-Chi-431559.jpeg 4.310
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Šulc - Švarc
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Mlsná huba

Přidat komentář
Bramhr
01. dubna

Typická Magda Váňová, prostě její styl mám ráda.

kytarka
29. února

Kdysi dávno mi jedná známa doporučila paní Váňovou. Od té doby si kupuji její knihy. Její styl psaní mě baví a u této novinku tomu nebylo jinak.
Jitka s Bohdanem touží po vlastní restauraci. Bohdan má bohatého strejdu, tak ho zkusí umluvit aby jim pomohl. Strejda Arnošt jim pomůže ale nebude to zadarmo. Do Mlsné huby se připlete ctižádostivá Laura.
Jako vždy si spisovatelka libuje v nezvyklých českých jménech. To se mi na knihách moc líbí. V ději jde s dobou a promítá do něj moderní věci jako například Instagram. Já se jako u všech knih bavila od prvního do posledního slova. Nevšední příběh, který je plný zajímavých příhod, sice někdy ne tak reálných, to mi vůbec nevadí. Za mě velké doporučení.

Daenerys
27. února

Dobře se to četlo a ze začátku mě to i dost navnadilo... no a tak mě konec nakonec zklamal. Místy mi to přišlo nedotažené a chování některých postav nereálné. Na můj vkus tam taky bylo dost "ledví" :-). Obálka pěkná, název parádní, ovšem dle anotace jsem čekala větší pecku...

04042014
16. února

Chystám se knihu koupit, mám od M.Vanove všechny knihy a nikdy nezklamala.

Doporučujeme

Hračka
Hračka
Konec punku v Helsinkách
Konec punku v Helsinkách
Robin Druhý a jeho rodina
Robin Druhý a jeho rodina
Osada Havranů
Osada Havranů

Autor a jeho další knihy

Magda Váňová
česká, 1954

všech 24 knih autora

Kniha Mlsná huba je v

Právě čtených2x
Přečtených17x
Čtenářské výzvě9x
Doporučených2x
Knihotéce7x
Chystám se číst31x
Chci si koupit16x