Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

Paráda. Zase jedna severská paráda.

09.01.2018 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Zase příběh jak má být. A nabízí se otázka...bude mít někdy Harry klid?

28.11.2017 5 z 5

I přes to,že to tu spousta lidí kritizovala,se mi to líbilo a nesouhlasím s kritikou v zdejších komentářích. Myslím,že by z toho mohl být hezký film a spousta dalších příběhu z Bradavic.

13.11.2017 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Tady slova nestačí....prostě dokonalost.

09.11.2017 5 z 5

Paráda. Opět.

01.11.2017 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Paráda! Už po páté!

24.10.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

V tomhle dílu už se film od knížky trošku liší. Ale i přes to byla knížka krásná a jedinečná jako všechny roky v Bradavicích.

07.10.2017 5 z 5

Paráda a zase jenom paráda.

29.09.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Paráda :-)

29.09.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

K Harrymu jsem se dostala až teď (Ve 24 letech). A moc se mi to líbilo. Těším se na další díl.

28.09.2017 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Tak takovej konec jsem nečekala. Ale bylo to super. Celá Narnie stála/stojí za to.

25.09.2017 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

Moc hezký díl.

25.09.2017 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Napínavé,hezké :-)

23.09.2017 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Hezké :-)

22.09.2017 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Líbí se mi,že i když je to jiný příběh,pořád to svým způsobem navazuje a postavy se prolínají.

22.09.2017 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Hezké, víc k tomu asi nemám co dodat.

22.09.2017 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Opravdu hodně jako pohádka. Ale jakmile začala Narnie,tak se mi to líbilo. Hezký uvedení do příběhu,jak to vlastně všechno začalo. I když je to v sérii uvedeno jako šestá kniha,jsem ráda,že jsem ji četla jako první.

21.09.2017 5 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Ten konec...uuhh.(v dobrém) Posledních několik stránek jsem měla slzy na krajíčku. A ať už to lidi kritizují jakkoli,mě se ten konec prostě líbíl takhle a přišlo mi to ideálně zakončený.

20.09.2017 5 z 5

Mechanický princ Mechanický princ Cassandra Clare (p)

Hezké,oddechové čtení, které se hezky čte a stránky ubíhají rychle. Těším se na třetí díl a jsem zvědavá,koho si Tessa nakonec vybere.

18.09.2017 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Zajímavý první díl. Určitě je tam velká podobnost s postavami ze série Nástroje smrti,ale líbí se mi to. Čte se to hezky a chci určitě vědět, jak to nakonec dopadne.

18.09.2017 5 z 5