perpe2a perpe2a komentáře u knih

Stín pochybnosti Stín pochybnosti Simon Booker

Skvělý thriller, dokonale vás mate a vy máte celou dobou opravdu pochybnosti, kdo je kladný a kdo záporný hrdina...jako to se opravdu povedlo, doporučuji a brzy se vrhám na další díl.

24.06.2018 4 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Tak tohle se mi stalo u mého oblíbeného autora poprvé. Tato kniha mě nebavila, byla zmatená, trochu jsem se občas v ději ztrácela. Bohužel za mě jeho nejslabší kniha.

24.06.2018 3 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Kniha měla kladné ohlasy, tak jsem se nechala zlákat a koupila si ji. Bylo to ale obrovské zklamání. Úplně naivní a plýtký děj. Rozhodně to na mě nepůsobilo jako mrazivý psychothriller. Byl to slabý odvar, hodně slabý odvar jakéhokoli psycha. A ten předvídatelný konec...ach jo..tato kniha byla pro mě ztráta času..bohužel.

10.06.2018 2 z 5

Madona z hor Madona z hor Elise Valmorbida

Dočteno. Kniha je jiná, po dočtení se nad ní stále zamýšlíte. Krásně je vykreslen těžký život v italských horách a drsné podmínky válečného období. I když některé kroky hlavní hrdinky byly trošku zvláštní, přesto se mi kniha moc líbila a určitě se k ní někdy v budoucnu vrátím. Doporučuji k přečtení.

10.06.2018 4 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Knihu nehodnotím, protože jde o osobní zpověď. Nepřísluší mi to. Můj názor si nechám pro sebe. Jediné, co mohu říct, děkujeme za krásné a tvrdě vydřené úspěchy paní Gábině Koukalové, obdiv a klobouk dolů. Každý úspěch provází to dobré, i to špatné.

03.06.2018

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Já z knihy nejsem úplně nadšená. Přišlo mi, že je trochu naivní, jak hlavní hrdinka- novinářka vše rozkryje, odhalí, ke každému se dostane a získá informace...Vedlejší dějovou linku s otcem jsem vůbec nepochopila, za mě byla úplně zbytečná. A ten konec...Po dočtení jsem si říkala, hmmm tak už máme i supermanku. Děj mohl být více propracovaný a rozvedený a pak by tato kniha měla větší potenciál, takže můj názor: průměr.

31.05.2018 3 z 5

Ztracená Ztracená Anna Ekberg

Kniha byla dobrá, čili průměrná. Pokud už máte načteno více thrillerů, tak vás toto neuspokojí.

27.05.2018 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak tato kniha byla skvělá. Neotřelý námět, který mi ještě bude dlouho po dočtení rezonovat v hlavě. Co kdyby to bylo v budoucnu reálné? Chtěli bychom takto žít? No, přestože tento žánr nečtu, tady to byla teda skvělá jízda od začátku až do konce. Vřele doporučuji!

27.05.2018 5 z 5

Digitální pevnost Digitální pevnost Dan Brown

Kniha se mi líbila. Nechybělo napětí a zamotávání čtenáře, který se ztrácí chvilkami v tom, kdo je padouch a kdo hrdina. I když nějaké dobné mušky by se našly, i tak se mi to velice líbilo a doporučuji.

20.05.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Tuto knihu považuji za Cobenovu nejslabší. Miluju jeho knihy a když nevím, co bych... sáhnu po něm...ale tady ta byla prvním zklamáním....dost průměr.

14.05.2018 3 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Výborná kniha, ve které je od všeho, co hledáte v knize trochu. Trochu psycho, trochu romantiky, trochu napětí, zamotané vztahy...Dobře se čte a autorka opět nezklamala. Moc mě to bavilo a doporučuji.

14.05.2018 4 z 5

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

No, co říct...podprůměr. Trochu mi to připadalo jako příběh o tom, jak pejsek s kočičkou vařili dort. Něco přidáme odsud, něco tady, tu to propletem....no asi taková slátanina byla tato nezáživná kniha, která byla pro mě jen ztráta času...bohužel.

04.05.2018 2 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Bylo to dobré, konec překvapivě dost dobrý. Bohužel první polovina knihy byla taková průměrná, závěr výborný..a celkově kniha lehce nadprůměrná. Určitě jsou mnohem lepší psychothrillery, ale i tak si zaslouží 4 hvězdy a doporučení k přečtení.

04.05.2018 4 z 5

Kolotoč strachu Kolotoč strachu Jan Vavřík

Pěkné, zajímavé a poutavé čtení. Kniha se mi líbila a mohu doporučit. Celkově mi bylo po přečtení smutno, je pravda, že děti, které vyjdou při dosažení 18 let z dětského domova jsou hozené do světa bez pomoci a nikoho již nezajímají. Bohužel jsou to pořád děti a často končí na ulici. Važme si svých rodin.

25.04.2018 4 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Kniha mě nezaujala. Děj je plýtký, přišlo mi to jako neskutečná slátanina. Jakoby si autorka pár psychothrillerů přečetla a pak se rozhodla napsat taky něco na ten způsob, až na to, že se to opravdu nepovedlo. Nebavilo mě to a těšila jsem se, až dočtu a vrhnu se na nějakou hodnotnou knihu. Za mě zklamání.

22.04.2018 3 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Na začátku knihy jsem si říkala, hmm celkem dobré, ale průměr. Ovšem pak to nabralo takové obrátky, že mě kniha emočně rozervala. Silný příběh, silné téma...závěr odlehčený, čímž to čtenářův smutek, který se táhne celým příběhem tak trošku zmírnilo. Tato kniha ve mě bude ještě doznívat i po dočtení. Rozhodně doporučuji k přečtení.

17.04.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se mi líbila. Přestože byla občas trochu naivní a bystrý čtenář celkem brzy pointu odhalí, děj plynul a nechybělo napětí. Závěr byl skvělý a myslím, že tato kniha stojí za přečtení.

17.04.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět starý a již dobře známý Robert Bryndza a tentokrát neotřelé a moderní prostředí sociálních sítí a nebezpečí, které na nás může číhat prakticky kdekoliv... Kniha se mi líbila, mám tuto sérii moc ráda a Erika je mi sympatická. Konečně se dočkáme i jejího malinkého štěstí v soukromém životě a vyšetřování je napínavé. Rozhodně stojí za přečtení a těším se na další pokračování.

15.04.2018 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Tak tato kniha mě docela zasáhla. Moc krásně se četla a je opravdu smutné, že se takové věci opravdu běžně děly a to ještě v poměrně nedávné době. Moc doporučuji, přiznávám, že na konci mi i slza ukápla.

06.04.2018 5 z 5

Sestry z Versailles Sestry z Versailles Sally Christie

Zezačátku jsem se nudila, kniha se mi nelíbila. Naštěstí se pak děj trochu více rozběhnul a až do konce to bylo celkem čtivé. Ale i tak, je to průměr. Jediné, co mě neodradilo knihu odložit byl fakt, že se jedná o skutečné události. Kdo má rád historii, tomu se bude líbit asi více. Mě tam prostě chyběla šťáva...

02.04.2018 3 z 5