Stín pochybnosti

Danny je ve vězení, protože ho na základě pochybných důkazů odsoudili za vraždu nevlastní dcery. Morgan ale ví, že je nevinný. Její milovaný Danny by přece neublížil ani mouše. Sama mu pomáhá, aby se jeho případem zabýval odvolací soud a Danny se znovu dostal na svobodu. Jenže pak beze stopy zmizí její vlastní dcera a Morgan musí čelit mučivé nejistotě: Co když se fatálně zmýlila? Mohla by její životní láska nakonec přece jen být nelítostným vrahem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332404/big_stin-pochybnosti-Yxf-332404.jpg 4.3124

Morgan Vineová 1.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Without Trace, 2016

Kniha Stín pochybnosti

maličkán
26.12.2021

Po dlouhé době dávám 5 hvězdiček. Toto byla opravdu jízda. Napínavé, čtivé od začátku do konce, žádná hluchá místa. Milovníkům thrillerů vřele doporučuji.

Tweety0207
12.09.2021

Kniha sa čítala v podstate sama. Úplne od začiatku ako som sa začítala nemohla som knihu odložiť. Celý čas som bola na pochybách komu veriť. Knihu hodnotím veľmi kladne ale jednu hviezdičku musím ubrať pre ten prekombinovany koniec. To sa mi zdalo až prehnané.

kofola33
25.04.2021

Stin pochybnosti nas doprovazi celou knizkou. Morgan dopomohla davnemu kamaradovi a byvale lasce z detstvi na svobodu z vezeni, protoze mu celou dobu verila, ze nezabil svou adoptivni dceru a jeji matku. Kdyz par dni po propusteni zacne pohresovat svou vlastni dceru, stiny pochybnosti se rozlezou jako liany a Morgan nevi, komu ma vlastne verit...
Ze zacatku mi chvili trvalo, nez jsem se poradne zacetla, potom to jelo jako po masle a knizku jsem nemohla odlozit. Konec byl docela prekvapivy a ja hodnotim 4,5*. Urcite doporucuji precist.

etell
20.03.2021

Napínavá od začiatku. V knihe neboli nudné pasáže. Odporúčam. Zakúpená bola za smiešnu sumu na to, aká bola zaujímavá a dobre napísaná. Určite si prečítam aj druhú knihu autora.

Hvězdinka
19.01.2021

Pochybujte o všech, nevěřte nikomu....

WonderNika
20.11.2020

Kniha fajn, zhtla som ju za celkom krátky čas. Avšak pri konci knihy sa mi zdalo, že to autor trochu odflákol, akoby to chcel mať rýchlo za sebou, všetko sa zrazu zomlelo a vyriešilo strašné rýchlo.

PetraCy
12.11.2020

Napínavý příběh až do konce, začátek je sice pomalejší, ale pak už se čte dobře...

medulinka
14.09.2020

Kniha za pár peněz, od které jsem toho moc neočekávala, ale milé překvapení. Napínavé, četlo se to hezky.