Stín pochybnosti

Stín pochybnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332404/bmid_stin-pochybnosti-Yxf-332404.jpg 4 134 40

Morgan Vineová série

Danny je ve vězení, protože ho na základě pochybných důkazů odsoudili za vraždu nevlastní dcery. Morgan ale ví, že je nevinný. Její milovaný Danny by přece neublížil ani mouše. Sama mu pomáhá, aby se jeho případem zabýval odvolací soud a Danny se znovu dostal na svobodu. Jenže pak beze stopy zmizí její vlastní dcera a Morgan musí čelit mučivé nejistotě: Co když se fatálně zmýlila? Mohla by její životní láska nakonec přece jen být nelítostným vrahem.... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Beta-Dobrovský

Without Trace , 2016

berila
berila
01.09.2022 5 z 5

Plně se ztotožňuji se všemi pochvalnými komentáří. Nešlo se od knihy odtrhnout, napínavá a čtivá až do konce. Určitě si nenechám ujít i další díl.

maličkán
maličkán
26.12.2021 5 z 5

Po dlouhé době dávám 5 hvězdiček. Toto byla opravdu jízda. Napínavé, čtivé od začátku do konce, žádná hluchá místa. Milovníkům thrillerů vřele doporučuji.

Tweety0207
Tweety0207
12.09.2021 4 z 5

Kniha sa čítala v podstate sama. Úplne od začiatku ako som sa začítala nemohla som knihu odložiť. Celý čas som bola na pochybách komu veriť. Knihu hodnotím veľmi kladne ale jednu hviezdičku musím ubrať pre ten prekombinovany koniec. To sa mi zdalo až prehnané.

kofola33
kofola33
25.04.2021 4 z 5

Stin pochybnosti nas doprovazi celou knizkou. Morgan dopomohla davnemu kamaradovi a byvale lasce z detstvi na svobodu z vezeni, protoze mu celou dobu verila, ze nezabil svou adoptivni dceru a jeji matku. Kdyz par dni po propusteni zacne pohresovat svou vlastni dceru, stiny pochybnosti se rozlezou jako liany a Morgan nevi, komu ma vlastne verit...
Ze zacatku mi chvili trvalo, nez jsem se poradne zacetla, potom to jelo jako po masle a knizku jsem nemohla odlozit. Konec byl docela prekvapivy a ja hodnotim 4,5*. Urcite doporucuji precist.

etell
etell
20.03.2021 5 z 5

Napínavá od začiatku. V knihe neboli nudné pasáže. Odporúčam. Zakúpená bola za smiešnu sumu na to, aká bola zaujímavá a dobre napísaná. Určite si prečítam aj druhú knihu autora.

Hvězdinka
Hvězdinka
19.01.2021 3 z 5

Pochybujte o všech, nevěřte nikomu....

WonderNika
WonderNika
20.11.2020 4 z 5

Kniha fajn, zhtla som ju za celkom krátky čas. Avšak pri konci knihy sa mi zdalo, že to autor trochu odflákol, akoby to chcel mať rýchlo za sebou, všetko sa zrazu zomlelo a vyriešilo strašné rýchlo.

PetraCy
PetraCy
12.11.2020 4 z 5

Napínavý příběh až do konce, začátek je sice pomalejší, ale pak už se čte dobře...

medulinka
medulinka
14.09.2020 4 z 5

Kniha za pár peněz, od které jsem toho moc neočekávala, ale milé překvapení. Napínavé, četlo se to hezky.

Lída27
Lída27
07.09.2020 5 z 5

Tato kniha koupená za pár korun je skvělý thriller,který jsem přečetla za pár dní.Ten konec jsem nečekala a pěkně mě překvapil.

hekute
hekute
07.06.2020 5 z 5

(SPOILER) Včera jsem tuto knihu přečetla na jeden zátah- od odpoledního kafi do půlnoci. Kniha se mi líbila, už jsem byla nervozní ze všeho jako Morgan, chvíli jsem Dannymu věřila a chtěla věřit a vcítila jsem se do pochybností a strachu Morgan ...Jo - kniha mě opravdu bavila, závěr dokonalý, film by měl určitě taky úspěch.

davas
davas
10.05.2020 5 z 5

Opět se potvrdilo, že dobrých autorů je dost, jen nejsou u nás tak známí. Kniha je velmi čtivá, nepostrádá napětí, zvraty, spoustu otázek a protože mně to bavilo a nenudil jsem se, dávám 5*

olcab
olcab
26.04.2020 5 z 5

Věřit svému příteli, nebo se utápět v pochybnostech podezírání, nedůvěry?
Tento thriller je vystavěný na základech důvěry hlavní představitelky Morgan k jejímu příteli Dannymu, který je obviněný z vraždy nevlastní dcery.
Jak se může přátelsví z pochybnosti důvěry změnit v lidskou tragédii...
Vynikající, jeden z nejlepších, co jsem za poslední dobu četla.

pavlinka0250
pavlinka0250
09.02.2020 5 z 5

Tak to je opravdu kniha plná zvratů, co se týče důvěry. Tady můžete věřit jen sami sobě.
Napínavé, zamotané a konec zcela nečekaný.
Doporučuji.
*****

ZuK1
ZuK1
03.12.2019 5 z 5

Mimořádne čtivé a plné neustálých pochybností, zda-li věřit nejlepšímu příteli z dětství a komu vůbec věřit ....

Aymira
Aymira
24.11.2019 4 z 5

Jedna z mála knih, ve které jsem od začátku do konce nevěděla, zda mohu vůbec někomu věřit. Počínaje policií a konče hlavní hrdinkou. Neúspěšná novinářka Morgan se zpočátku chová jako naivní zamilovaná puberťačka, která se snaží pomoct zprostit viny svého kamaráda odsouzeného za vraždu nevlastní dcery. V průběhu děje je ona sama emočně ovládána zmizením své vlastní dospělé dcery. Místy četba vyžaduje docela velké soustředění na to, kdo všechno je s kým zapleten a kdo co tají. Poměrně hodně mě zklamal závěr - byl uspěchaný a nebylo v něm dostatečně vysvětleno, jak to vlastně s jednotlivými postavami dopadlo.

Inka063
Inka063
21.09.2019 4 z 5

Napětí je tady podle mě trochu na úkor srozumitelnosti. Zamotaný děj plný různých událostí, spousta postav a podezření, kterými autor mlží a přináší další „pochybnosti“, což je určitě záměrem, ale v ději jsem se tak trochu ztrácela, jak byl spletitý a komplikovaný. Faktem je, že jsem viníka neodhalila a že ve mně autor vzbudil emoce, protože bych toho zmetka rozmazlenýho – Lissu – nejradši něčím praštila po hlavě. A díky za to, že hlavní mužská postava není jednoznačná.

lenkavildomcova
lenkavildomcova
27.07.2019 5 z 5

Paráda.

Jiparis
Jiparis
26.07.2019 5 z 5

Tak tohle se mi moc libilo.Milovat, nenavidet a stale pochybovat.

Arwen777
Arwen777
20.01.2019 4 z 5

Vcelku dobrá detektivka, jen jsem očekávala, že ve mně vyvolá více napětí a silnější pochybnosti. Možná je to tím, že jsem na čtení neměla tolik času a ztrácela jsem nit. Ale konec byl napínavý a rozuzlení celkem nečekané.

2017  85%Stín pochybnosti
2017  77%Zabij mě znovu