Digitální pevnost

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Geniální programátor vytvořil nerozluštitelný kód, který může zcela ochromit americké bezpečnostní složky – když je však nalezen mrtev, aniž by komukoli stihl předat klíč k rozluštění kódu a zmizí mu z prstu podivný prsten, začíná příběh plný hledání…

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251/digitalni-pevnost.jpg 3.92295
Žánr:
Literatura světová, Romány

Vydáno: , Metafora
Originální název:

Digital Fortress, 1998


více info...
Nahrávám...

Komentáře (207)

Kniha Digitální pevnost

kinsey
11. února

Jsem zklamaná, nelíbilo se mi to. Na mě až moc neuvěřitelých náhod u neuvěřitelně jakože chytrých lidí, kteří mně neuvěřitelně lezli na nervy :-D

Timkim
04.10.2022

Jak by zhodnotil tuto knihu výpočetní technikou nepolíbený člověk jako já.....bla bla bla superpočítač, bla bla bla algoritmus, prsten, vražda, pátrání, bla bla bla uzel 3.....a stále dokola. Námět asi dobrý, ale moje vědomosti jsou u hodnoty telefonu a Windows XP. Takže nezaujalo, spíš nudilo.


janina66
02.09.2022

Zajímavé a stále aktuální téma knihy. Napínavé, čtivé, stále se něco děje. Líbila se mi.

Hakate
06.08.2022

Velmi dobré, čtivé, zajímavá zápletka.
Příběh má spád, rychle odsýpá.
Super.

boruf
21.07.2022

(+ SPOILER) Příběh má spád, s minimem hluchých míst a několika zvraty. Když už máte pocit, že víte kdo za vším stojí, autor vám do toho hodí vidle. Prostě klasický Brown.
Drobný spoiler:
Trochu mi vadilo, že někdy řešení hrdinům až samo padalo do klína (např. hledání prstenu) a jindy na něj nemohli přijít, ačkoliv to bylo nad slunce jasné (heslo).
Vzhledem k tomu, že je to autorova prvotina, budiž mu odpuštěno. Navíc musím říct, že se kniha četla opravdu velmi dobře a bavila mě.

janka2000
15.02.2022

Dle mého názoru nejslabší kniha od Dana Browna, kterou jsem četla. Nerozluštitelná šifra, která by znamenala obrovský úspěch pro organizovaný zločin, stojí životy a ukáže se ještě zapeklitější než se zdá.

KateTheBlogger
16.12.2021

Čtivé, napínavé, poutavé.

Merlin_CZ
19.09.2021

Fajn čtení, sice trošku zastaralé technologie, ale napínavý příběh a bavilo, takže doporučuji.

1 ...