perpe2a perpe2a komentáře u knih

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Opět skvělé a napínavé, rozhodně doporučuji.

12.08.2018 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Úžasné, čtivé, strhující....jsem nadšená a jdu na další díl. Rozhodně DOPORUČUJI.

10.08.2018 5 z 5

Slečna M. Slečna M. Caroline Woods

Hodně zvláštní příběh dvou sester a jejich cesty životem v období 2. světové války v Německu. Každá se vydává jiným směrem, jedna sympatizuje s Hitlerovou politikou a jedna je proti. Jak se budou sestry k sobě chovat? Rozdělí je odlišné názory? No, musím říct, že se kniha čte celkem dobře, určitě se najdou mezery, ale celkově ji hodnotím jako dobrou. Určitě nelituji, že jsem si ji přečetla, ovšem není pro každého.

10.08.2018 3 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tak toto byla skvělá jízda od začátku, až do konce. Kniha mě naprosto pohltila a styl psaní mě uchvátil. Hned se pouštím do dalšího dílu a autorku zařazuju k mým oblíbencům.

10.08.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Kniha se mi líbila, závěr byl nečekaný. Opravdu jde o dobrý psychothriller, což já můžu a tudíž doporučuji.

08.08.2018 4 z 5

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Miluji autorku a její sérii Volavka...atd, ale u této knihy mám rozpačité pocity. Nebyla špatná, ale zdaleka nedosahovala úrovně jejích předchozích knih. Kdyby to byla prvotina, tak si řeknu, hmmm, má potenciál, ale chce to ještě propracovat. Ale toto hodnotím jako průměr. Za mě malinkaté zklamání, oproti očekávání.

31.07.2018 3 z 5

Odvrácená strana slunce Odvrácená strana slunce Kate Furnivall

Kniha se mi líbila, i když příběh byl takový trošku přitažený za vlasy v určitých pasážích, ale i tak to považuji za docela lehký nadprůměr. Četla se dobře, konec byl svižný, takže ano, mohu doporučit.

31.07.2018 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Výborný a zajímavý námět. Velmi mě to bavilo, bylo to nepředvídatelné a skvěle napsané. Za sebe vřele doporučuji.

24.07.2018 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Úžasná, skvělá. Moje oblíbená autorka. Hned se vrhám na další a vřele doporučuji.

24.07.2018 5 z 5

Rodina Rodina Martina Cole

Výborné, napínavé, mafiánské.....přesně podle mého gusta, závěr smutný a nečekaný. Perfektní a akční, vřele doporučuju.

22.07.2018 5 z 5

Stačí jen dotyk Stačí jen dotyk Colleen Oakley

Tak toto bylo krásné pohlazení po duši. Zajímavý námět a krásný příběh. Za sebe mohu vřele doporučit.

22.07.2018 4 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Příběh se mi líbil. Kniha byla příjemným oddechovým čtením. Malinko mi občas vadil styl (přikládám to ne úplně dokonalému překladu), ale i tak za mě moc hezké čtení. Kdo má rád ženský román, bude spokojen. Já doporučuji.

15.07.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Skvělé, výborně napsané. Pohled na situaci ze dvou stran mě velmi zaujal. Do poslední chvíle nevíte, kdo je jaký, kdo lže a kde je pravda. Doporučuji, moc se mi líbila.

15.07.2018 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Naprosto skvělé a napínavé čtení. Moc se mi to líbilo a děj mě udržoval v neustálém napětí. Doporučuji všema deseti :-)

10.07.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Psychothriller to rozhodně je. Sice byla kniha občas překombinovaná a já zmatená...hlavně v půlce knihy, kde jsem si říkala: cože???? a vracela se zpět, zda jsem něco nepřeskočila, ale celkově to bylo dobré. Za mě dobré, ne skvělé.

09.07.2018 4 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Tuto autorku mám moc ráda. Naštěstí hned v úvodu vysvětluje okolnosti vzniku této prvotiny a proto jsem nic neočekávala. I přesto, že se jedná o sladký, romantický a naivní román se mi její styl psaní líbil. A nakonec jako oddechovka, která vás přenese do země zasnění a lásky...proč ne? Takže mě se kniha docela líbila.

09.07.2018 3 z 5

Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus: Můj soukromý buzynes Jan Kraus

Jana Krause mám ráda. Netušila jsem, co vše dělal, čím se zabýval a jaké byly jeho profesní úspěchy a neúspěchy. V této knize se vše dozvíte. Soukromí se dotýká jen okrajově, ale detailně popisuje svoji cestu různými povoláními. Vůbec jsem některé věci netušila, měla jsem jej zaškatulkovaného pouze jako "herce". O to zajímavější byla nová poznání z knihy. Kdo jej máte v hledáčku, určitě si knihu přečtěte.

09.07.2018 4 z 5

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Simon Booker

Druhý díl série, který nebyl vůbec špatný. Nechybí napětí, zamotané a komplikované vztahy... jenže na druhé straně mi vadilo chování Lissy, které místy hraničilo s absurditou a taky lehkovážnost hlavní hrdinky Morgan při zjišťování informací na vlastní pěst. No nevím, asi při ní vždy stálo štěstí. A ten otevřený konec...ten jednoznačně nutí počkat si na další díl. Když to zhodnotím, je to čtivé, dobře napsané, ale doufám, že se to v dalším díle nezvrtne a autor se bude více držet "při zemi".

03.07.2018 4 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Neurazí, nenadchne...takže průměr. Jako oddechovka bez zapojení mozkových závitů docela fajn. Řeší se vztahy v rodině, problémy s manželstvím, rivalita sester, lásky...takové běžné životní strasti a slasti. Kdo hledá nenáročný ženský román, tomu bude vyhovovat.

03.07.2018 3 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Další díl mé oblíbené autorky. Kniha je opět dobře napsaná, záplatka velmi zajímavá a neobvyklá, nechybí napětí. Jenže to chování dvou hlavních hrdinů, jak kolem sebe krouží..no už trochu naivní, a tak trochu nedovysvětlený závěr....takže jednu hvězdu strhávám. Ale rozhodně doporučuji ke čtení a těším se na další díl.

03.07.2018 4 z 5