Léto u jezera

Iris Standishová byla odjakživa onou zodpovědnou a rozumnou starší sestrou, zatímco mladší Lea šla z průšvihu do průšvihu. Přesto měli rodiče raději Leu. I jako dospělá je Iris vzorem úspěchu: má solidní manželství, rodinu, práci… Až dokud její manžel z nenadání nepožádá o rozvod. Otřesená Iris vděčně sáhne po zámince k útěku a odjede na léto do rodného domu, aby sestře pomohla s chystanou svatbou. Jenže navzdory idylickému prostředí a svatebním přípravám je brzy jasné, že Lea se pouští do nové nerozvážnosti, a Iris se musí rozhodnout, jestli u ní převáží zodpovědnost, anebo pro jednou podlehne citům, které v ní nečekaně probudí dávná láska Cooper Woods....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345369/big_leto-u-jezera-Iaq-345369.jpg 3.7101

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Lake Season, 2015

Kniha Léto u jezera

petulkapeta
17.07.2021

„A pro případ, že bys to přehlédla,
tvoje děti mají v téhle polízanici jednu velkou výhodu.“
Iris vzhledla: "Jakou?"
"Tebe"
Iris jsem fandila a chápala ji už od začátku...její manžel byl kreten a Coopra jsem si zamilovala a vztah se sestrou měla složitý,jak to tak někdy u sourozenců je...

janqa410
21.04.2021

(+ SPOILER) Kniha mě velice mile překvapila. Do kůže Iris, jsem se vžila velmi brzy, ale je pravda, že některé věci bych nespíš řešila víc radikálně, minimálně Paul a zpočátku i Lea, by si nejspíš vysloužili pár facek. Kniha je napsána čtivé, typická oddechovka, která však kapku napětí nepostrádá. Ke konci už jsem jen doufala, že Iris s Cooperem opravdu bude, protože chvíli to vypadalo dost nejistě. Srdce však zvítězilo a myslím, že v tomto případě, ruku v ruce i s rozumem, protože Paul byl opravdu neuvěřitelný vůl.

Janík511
12.02.2021

Opravdu krásná kniha s letním nádechem. Už, aby bylo opět léto a mohla jsem být u vody.

Dáda4
25.01.2021

Domnívala jsem se, že se mi po delší době dostala do rukou romantická kniha, ale nastalo milé překvapení. Kniha se velmi dobře četla a měla hloubší smysl a pointu. Určitě ji doporučuji.

Miro67
09.12.2020

V příběhu najdete vše, co má být v každém pořádném romanťáku.

" Pro Iris, aby si znovu vybudovala život. S láskou.." Ouvejs. To bylo takové klišé. Ale ať po mě hodí kamenem ta, která by nechtěla dostat taky takový vzkaz.

LaBobule
27.09.2020

Konecne po dlouhe dobe kniha, co mne zaujala a proste jsem musela cist a cist. Kniha vypravi o lasce, nevere, rodine, navratu do detstvi a celkove o zivote dvou sester. Ackoli to neni nijak narocne cteni a predem se da vytusit konec, stejne si to musite precist. Kniha se mi libila.

Tereyciiik
03.04.2020

Krásné, romantické a odpočinkové čtení. Velice se mi líbil tento druh knihy. Vžila jsem se do role hlavní hrdinky, což bylo místy nepříjemné a smutné. Druhá kniha této autorky a znovu nezklamala.

knihomolka27
25.03.2020

Skvělá knížka, která působí jako oddechovka, ale já nevím jak vy, ale já u konce až zadržovala dech jak to dopadne. Hlavně to bylo asi tím, že jsem si strašně oblíbila Iris , a přála sem si pro ní co nejlepší happy end, který by si zasloužila. Byla to strašně sympatická postava, která se sice chovala někdy trošku jako pubertačka, ale to že vyrostete, přece neznamená že se už navždycky budete chovat jako ztělesnění rozumu, bezchybné, neomylné...
Byla radost to číst.