Léto u jezera

Iris Standishová byla odjakživa onou zodpovědnou a rozumnou starší sestrou, zatímco mladší Lea šla z průšvihu do průšvihu. Přesto měli rodiče raději Leu. I jako dospělá je Iris vzorem úspěchu: má solidní manželství, rodinu, práci… Až dokud její manžel z nenadání nepožádá o rozvod. Otřesená Iris vděčně sáhne po zámince k útěku a odjede na léto do rodného domu, aby sestře pomohla s chystanou svatbou. Jenže navzdory idylickému prostředí a svatebním přípravám je brzy jasné, že Lea se pouští do nové nerozvážnosti, a Iris se musí rozhodnout, jestli u ní převáží zodpovědnost, anebo pro jednou podlehne citům, které v ní nečekaně probudí dávná láska Cooper Woods....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345369/leto-u-jezera-Iaq-345369.jpg 3.689
Vydáno, Ikar (ČR)

The Lake Season, 2015

Kniha Léto u jezera

Miro67
09.12.2020

V příběhu najdete vše, co má být v každém pořádném romanťáku.

" Pro Iris, aby si znovu vybudovala život. S láskou.." Ouvejs. To bylo takové klišé. Ale ať po mě hodí kamenem ta, která by nechtěla dostat taky takový vzkaz.

LaBobule
27.09.2020

Konecne po dlouhe dobe kniha, co mne zaujala a proste jsem musela cist a cist. Kniha vypravi o lasce, nevere, rodine, navratu do detstvi a celkove o zivote dvou sester. Ackoli to neni nijak narocne cteni a predem se da vytusit konec, stejne si to musite precist. Kniha se mi libila.

Tereyciiik
03.04.2020

Krásné, romantické a odpočinkové čtení. Velice se mi líbil tento druh knihy. Vžila jsem se do role hlavní hrdinky, což bylo místy nepříjemné a smutné. Druhá kniha této autorky a znovu nezklamala.

knihomolka27
25.03.2020

Skvělá knížka, která působí jako oddechovka, ale já nevím jak vy, ale já u konce až zadržovala dech jak to dopadne. Hlavně to bylo asi tím, že jsem si strašně oblíbila Iris , a přála sem si pro ní co nejlepší happy end, který by si zasloužila. Byla to strašně sympatická postava, která se sice chovala někdy trošku jako pubertačka, ale to že vyrostete, přece neznamená že se už navždycky budete chovat jako ztělesnění rozumu, bezchybné, neomylné...
Byla radost to číst.

Pavlaj
29.07.2019

Je to letní čtení, obyčejný příběh, ale dotýká se přesně toho, co spousta žen stále řeší - zůstat nebo bouchnout dveřmi, jsou důležitější děti nebo já, jak vyvážit práci, děti, vztah, sebe.... To, že se hlavní hrdinka po rozchodu sebrala a "našla" za tři měsíce, není úplně uvěřitelné, ale oceňuji, že knížka nedává jasný návod nebo řešení a nechává konec tak trochu pootevřený.

L.Helena
10.03.2019

Taková letní oddychovka po americku. První půlka trochu zdlouhavá, ve druhé to pak nabere spád.

Kovbojka33
03.03.2019

Pěkná romantická kniha. Reálný příběh dvou odlišných sester. Iris má spokojené manželství, dokud její manžel nepožádá o rozvod. Iris odjíždí na léto k rodičům na farmu, aby pomohla mladší sestře Lee s chystanou svatbou.
Iris zde potkává lásku z mládí pohledného Coopra......
Kniha nepostrádá, romantiku a trochu napětí

agatha2
25.02.2019

Pěkný letní románek, kniha pro odpočinek jako stvořená. Iris je matkou tří dětí, má úspěšného manžela, krásný dům, psa, navenek žije americký sen. Jednoho dne se jí ale z minuty na minutu zbortí. Aby získala odstup, vyčistila si hlavu a utřídila myšlenky, odjíždí do svého rodného města do domu k rodičům, aby pomohla s přípravou svatby své mladší sestry Ley. A jak už to tak bývá, vše se zamotá, nic není takové, jak se to jeví. Potkává se zde se svou láskou z mládí. Znovu si hledá cestu ke své sestře, poznává sebe sama. Svatba sestry se blíží a blíží se i čas, kdy se Iris bude muset rozhodnout, jak dál naloží se svým životem.