Léto u jezera

Iris Standishová byla odjakživa onou zodpovědnou a rozumnou starší sestrou, zatímco mladší Lea šla z průšvihu do průšvihu. Přesto měli rodiče raději Leu. I jako dospělá je Iris vzorem úspěchu: má solidní manželství, rodinu, práci… Až dokud její manžel z nenadání nepožádá o rozvod. Otřesená Iris vděčně sáhne po zámince k útěku a odjede na léto do rodného domu, aby sestře pomohla s chystanou svatbou. Jenže navzdory idylickému prostředí a svatebním přípravám je brzy jasné, že Lea se pouští do nové nerozvážnosti, a Iris se musí rozhodnout, jestli u ní převáží zodpovědnost, anebo pro jednou podlehne citům, které v ní nečekaně probudí dávná láska Cooper Woods....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345369/leto-u-jezera-Iaq-345369.jpg 3.773
Vydáno:, Ikar (ČR)

The Lake Season (2015)

Kniha Léto u jezera

L.Helena

Taková letní oddychovka po americku. První půlka trochu zdlouhavá, ve druhé to pak nabere spád.

Kovbojka33

Pěkná romantická kniha. Reálný příběh dvou odlišných sester. Iris má spokojené manželství, dokud její manžel nepožádá o rozvod. Iris odjíždí na léto k rodičům na farmu, aby pomohla mladší sestře Lee s chystanou svatbou.
Iris zde potkává lásku z mládí pohledného Coopra......
Kniha nepostrádá, romantiku a trochu napětí

agatha2

Pěkný letní románek, kniha pro odpočinek jako stvořená. Iris je matkou tří dětí, má úspěšného manžela, krásný dům, psa, navenek žije americký sen. Jednoho dne se jí ale z minuty na minutu zbortí. Aby získala odstup, vyčistila si hlavu a utřídila myšlenky, odjíždí do svého rodného města do domu k rodičům, aby pomohla s přípravou svatby své mladší sestry Ley. A jak už to tak bývá, vše se zamotá, nic není takové, jak se to jeví. Potkává se zde se svou láskou z mládí. Znovu si hledá cestu ke své sestře, poznává sebe sama. Svatba sestry se blíží a blíží se i čas, kdy se Iris bude muset rozhodnout, jak dál naloží se svým životem.

Leninkka

Kniha se mi moc líbila. Přečetla jsem na jeden zátah.

Ivuska.09

Milé, oddechové, místy trochu napínavé, zkrátka příjemné čtení. Jsem ráda, že Iris nakonec zvolila tak, jak zvolila, už jsem měla obavy, že to dopadne jinak. Doporučuji fanouškům románů pro ženy.

TerezaS177
17.10.2018

Příjemná kniha, avšak v tomhle žánru se najdou lepší. Dvě sestry, dva osudy, které jsou docela obyčejné. Možná jsem se u těchhle knih naučila hledat něco, co jsem u téhle nenašla, občas mi kniha nepřišla příliš zajímavá. Wow efekt se u mě tedy po dočtení neobjevil. Hodnotím průměrem.

Mermaida
29.08.2018

Knížka se mi líbila, příjemně se četla. Takové milé letní čtení (nejen) k vodě. Kde poznáváme dvě sestry - Iris a Leu, každá má své trápení a svůj způsob jak se s ním vyrovnat. Přesto se jedná o odpočinkovou četbu, která neurazí. Ale není ani prvoplánová.

sabca
14.07.2018

Iris a Lea, dvě sestry, dva osudy. Mě se kniha moc líbila. Iris, která se musí vyrovnat s tím, že se s ní chce manžel rozvést a Lea, která má před svatbou a a nosí v sobě tajemství. Myslím, že kniha stojí za přečtení a kdo se chce dozvědět jak vše dopadne at si jí přečte. Doporučuji