PepkazDepka PepkazDepka komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Veľmi dobre sa to čítalo, nevedela som sa od knihy odtrhnúť, za pár hodín som to mala prečítané. Vraha som až do konca neodhalila :)

24.04.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Veľmi dobré, napínavé, perfektne sa to čítalo, striedanie prítomnosti a minulosti stále nútilo čítať ďalej. Koniec príjemne prekvapil.

25.03.2023 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Veľmi dobrá kniha, zo života, nebol to prevratný príbeh plný napätia, napriek tomu som bola stále zvedavá čo bude ďalej.. Mne osobne bol doktor sympatický, s problémami sa vysporiadaval svojsky :)

21.01.2023 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Ah, krásna kniha, smutná, pravdivá, rýchlovka na jeden večer.

31.01.2021 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Stylovo velmi podobna kniha ako Fitzekov Pacient, este ten zvrat ma v tom utvrdil. Narozdiel od Fitzeka to ale nebolo tak prekombinovane a priblizuje sa to k realite :D Prva tretina pomaly rozbeh, troska som sa nutila, ale zvysok stal za to :)

15.08.2021 4 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Veľmi príjemná oddychovka, od začiatku bolo jasné ako to skončí, ale vlastne mi to nevadilo :)

26.02.2023 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Moja druhá od autoriek a opäť fajn oddychovka. Super koniec, aj keď niektoré veci boli dosť nereálne..

25.06.2022 5 z 5

Nerozumiem tak vysokému hodnoteniu tejto knihy. Autor je totálny fanatik, ktorý má iba svoju pravdu. Hrá sa na vedeckú publikáciu, avšak vety typu "kamáratov výskum dokázal", "vedci zistili" nie sú pre vedeckú publikáciu absolútne dostačujúce.. Prečítala som prvú polovicu, zvyšok len preletela či ma niečo nezaujme. Žiaľ, strata času.

21.02.2021 1 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Aj keď som si podľa popisu myslela, že toto absolútne nebude štýlovo kniha pre mňa, konalo sa prekvapenie a kniha sa čítala veľmi dobre. Teším sa na ďalšie pokračovania.

20.02.2021 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

(SPOILER) Ako všetky o tohto autora, aj táto sa veľmi dobre čítala, tažko sa od nej dalo odtrhnúť. Zúfalosť rodičov som cítila aj ja a to napriek tomu, že deti nemám a nemám k nim ani extra vzťah. Koniec sa mi páčil, mám rada keď takto ťažký príbeh skončí happyendom. Odporúčam.

12.01.2022 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Kniha podľa mňa ešte lepšia ako prvý diel, tu som takmer do konca nevedela kto je vrah... Dúfam, že bude aj tretie pokračovanie, koniec by si ho zaslúžil :)

16.01.2021 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Dlho som knihu odkladala, lebo som nechcela zacat tretim dielom serie, vyzera to vsak, ze sa prvy dvoch nedockam, tak som sa do nej pustila. Napinave, pacilo sa mi, ze sa v kapitolach striedal pohlad postavy, ktora hovori. Tak ako ostatnym, aj mne troska vadilo to vysvetlenie nacpane do dvoch stran..

31.05.2023 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Vau, tak to bolo nudne.. Nic sa tam nedialo, od polovice je jasne co sa stalo a ten "zvrat", co chcel byt akoze na konci sokujuci, bol akurat tak trapny v porovnani s inymi autormi. Skoda.

05.05.2023 1 z 5

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Velmi pekne pribehy, oba, Tiggy sympaticka, Lucia az tak nie. :) Ako vzdy putavo napisane, krasne opisy miest. Spolu s jednotkou za mna zatial najlepsia cast.

01.01.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Prvá polovica sa neskutočne vliekla nebavilo ma to, čítala som to mesiac a pol !!! čo je u mňa extrém.. od polovice sa to konečne rozbehlo a zvyšok knihy som dočítala za pár hodín.. Zbytočne podľa mňa odradí kopu ludí tá prvá časť..

18.12.2021 2 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Uplne mimo mojho stylu, ale napriek tomu sa mi velmi pacila a mala som ju precitanu rychlo. Pacil sa mi aj happyend, proste dobra oddychovka :) Asi mrknem od autoriek aj dalsiu.

09.10.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Velmi dobra kniha, citala sa sama, rychlo, precitane za den. Kratke kapitoly mi velmi vyhovuju, tak ako v jeho predoslej knihe a k hereckemu svetu mam blizko. Vobec mi to nepripadalo prekombinovane - to asi ludia predo mnou necitali naozaj prekombinovane knihy :D Vraha som uhadla hned na zaciatku, aj ked ma nachvilu zneistil zvrat ku koncu deju.. Dobra kniha, odporucam :)

30.09.2021 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Dobre sa citala, taka klasicka Lapena.. Podla anotacie som cakala, ze sa bude zistovat kto sa vlupal do domov, pointa pribehu je vsak uplne o niecom inom. Vraha som uhadla v prvej tretine, komplic ma prekvapil :D Oddychove vikendove citanie.

05.09.2021 3 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Dlho som ju odkladala, konečne som sa k nej dostala. Pekná knižka, stojí za prečítanie, aj keď ma tam niektoré časti "výlety do minulosti" rušili, tie čo sa mi pre dej nezdali podstatné. Knižka si nezaslúžila taký koniec aký má.

15.06.2021 3 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Začiatok troška pomalší ale od polovice sa to parádne rozbehlo a opäť super príbeh. Lepši ako dvojka, ale pre mňa zatiaľ prvá časť najlepšia.

06.04.2021 5 z 5