PepkazDepka PepkazDepka komentáře u knih

Hlas tvojho srdca Hlas tvojho srdca Kasie West

Autorku nepoznam, kniha sa ku mne dostala nahodou, uz davno nie som ani cielovkou. Napriek tomu sa mi pacila, bol to fajn navrat do tinedzerskych cias. Fajn citanie na dve poobedia.

02.04.2024 5 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

V poslednej dobe mam smolu na zle knihy a toto je jedna z nich. Dve tretiny knihy len opakuju a vyvucavaju predoslu knihu. Prilus fanaticke a filozoficke. Nevraviac o tom, ze v slovenskom preklade je extremne vela chyb a preklepov.

20.01.2024 odpad!

Ja malkáč Ja malkáč Ľubo Dobrovoda

Toto bola tragédia. Ani vtipné, ani zaujímavé, ani "čtivé", ani postavy sympatické. Chaos, v jednotlivých "kapitolách" na seba ani odseky nenaväzovali. Toto mi nedalo nič, len mi to zobralo čas...

18.01.2024 odpad!

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Vekovo nie som cielovkou tejto knihy, napriek tomu ma to však bavilo. V porovnaní s inými thrillermi veľmi dobrá úroveň, pekne to ubiehalo a od knižky som sa len ťažko vedela odtrhnúť. Asi som to nemusela čítať do druhej v noci, potom som sa bála ísť na záchod :D

05.01.2024 5 z 5

Projekt potomek Projekt potomek Graeme Simsion

Druhý diel sa mi oproti prvému čital oveľa horšie. Možno kvôli nudnejšiemu deju, možno kvôli správaniu Rosie, možno kvôli už známemu správaniu Dona. Som rada, že mám túto knihu za sebou.

25.12.2023 3 z 5

Atlas: Otcův příběh Atlas: Otcův příběh Lucinda Riley

Posledny diel serie vobec nesklamal. Kniha poskytla mnozstvo odpovedi na nezodpovedane otazky, ale aj nove zapletky a informacie. Citala sa mi velmi dobre a koniec tiez neurazil. :)

20.12.2023 5 z 5

Záhadné vraždy v internáte Záhadné vraždy v internáte Lucinda Riley

Nebola to typicka Lucinda a trosku mam pocit, ze jej tento styl az tak nesedi, alebo v case ked knihu pisala, este nebola tak "vypisana". Nebolo to zle, zapletka dobra, vadili mi ale tie roztahane a nudne casti, pri ktorych som sa musela nutit do citania. Nebola to kniha od ktorej by sa nedalo odtrhnut.

29.10.2023 3 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Opäť príjemné čítanie, niektoré z príbehov sa pekne uzavreli alebo dovysvetlili. Mne chýbalo len pokračovanie vzťahu Eadlyn.

21.10.2023 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Tento diel ma bavil rovnako ako cela seria a som rada, ze skoncil tak ako skoncil. :) Trosku ma pobavilo, ze za poslednych 7 minut kral stihol porozpravat rodinny pribeh, na ktory by potreboval mininimalne pol hodinu. :D

08.10.2023 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Mne sa knižka páčila rovnako ako pôvodná trilógia. Tu viete fandiť viacerým ľuďom, lebo sa na to nepozeráte z ich pohľadu, ale z pohľadu tej, čo vyberá.

20.09.2023 5 z 5

První První Kiera Cass

Trojka je asi najlepśím dielom série, najviac akcie, najviac napätia... Aj keď tá nerozhodnosť do poslednej chvíle bola otravná.. Som ale rada, že sú aj ďalšie knihy, som zvedavá ako sa Americe darí ďalej v živote :)

03.09.2023 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Dvojka ma bavila rovnako ako jednotka. Trošku mi liezlo na nervy ako America chvíĺu nechce ostať v paláci, potom zas chce, potom zas nechce, potom chce, potom ju vyhodia a ona aj tak ostane....

27.08.2023 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velm dobre sa to citalo, aj ked nie som cielovka knihy. V slovenskej verzii mi trosku vadili tie nekonecne.mnozstva chyb v uvodzovkach a aj to, ze America Maxonovi vyka aj ked su rovesnici, potom si z nicoho nic tykaju, divny preklad. Inak knizka super, pripominala mi Hunger Games. Tesim sa na dalsie diely.

13.08.2023 5 z 5

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Velmi dobre sa citala, miestami vtipna, super letne citanie.

20.07.2023 5 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Škoda toho rozsahu, prvá polovica sa veľmi vliekla, druhá zas odsýpala veľmi dobre. Za mňa to teda celé mohlo byť kratšie. Zatiaľ najslabšia z autorovych kníh.

08.07.2023 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Dlho som knihu odkladala, lebo som nechcela zacat tretim dielom serie, vyzera to vsak, ze sa prvy dvoch nedockam, tak som sa do nej pustila. Napinave, pacilo sa mi, ze sa v kapitolach striedal pohlad postavy, ktora hovori. Tak ako ostatnym, aj mne troska vadilo to vysvetlenie nacpane do dvoch stran..

31.05.2023 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Dobre sa to citalo, kapitoly koncili napinavo. V tristvrtke som uz tusila kto je za tym, ale nevadi, aj tak dobry zazitok.

09.05.2023 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Vau, tak to bolo nudne.. Nic sa tam nedialo, od polovice je jasne co sa stalo a ten "zvrat", co chcel byt akoze na konci sokujuci, bol akurat tak trapny v porovnani s inymi autormi. Skoda.

05.05.2023 1 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Nebolo to zle, ale ani prilis zabavne. Skor som sa do citania nutila. Niektore kapitoly lepsie, niektore horsie.

26.04.2023 3 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Pekná kniha, aj keď trošku mimo reality, taký dokonalý Griffin pravdepodobne nikde na svete neexistuje a tiež sa mi nezdá doktor, ktorý robí veľmi nad rámec svojich povinností. Každopádne mi to nevadilo a čítala sa kniha rovnako dobre ako všetky ostatné, ktoré skm od autorského dua čitala. :)

17.04.2023 5 z 5