PepkazDepka PepkazDepka komentáře u knih

Osudná léčba Osudná léčba Robin Cook

Trošku iný Cook ako ostatné jeho knihy, neviem či mi to vadilo, alebo nie. Každopádne čítal sa dobre.

03.04.2022 3 z 5

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Ako všetky zo séria bola fajn, ale čítala sa mi zatiaľ najhoršie, nejak ma príbeh nezaujal.

17.03.2022 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Pekné doplnenie k sérii.

01.02.2022 4 z 5

Antiturista Antiturista Are Kalvø

Na začiatku celkom fajn, pobavil ma humor, ale čím ďalej som v knihe bola, tým viac som sa do čítanie nudila, autor všetko hejtoval, nebavilo ma to. Na konci som už strany preskakovala.

01.02.2022 1 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

(SPOILER) Ako všetky o tohto autora, aj táto sa veľmi dobre čítala, tažko sa od nej dalo odtrhnúť. Zúfalosť rodičov som cítila aj ja a to napriek tomu, že deti nemám a nemám k nim ani extra vzťah. Koniec sa mi páčil, mám rada keď takto ťažký príbeh skončí happyendom. Odporúčam.

12.01.2022 5 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Dobre sa čítala, zaujímavé zistiť čím všetkým musí lektor jogy prejsť, kým dostane povolenie učiť.

07.01.2022 3 z 5

Poviedky o nás dvoch Poviedky o nás dvoch Eva Urbaníková

Zobrala som si ju ako kratke citanie do sauny. Zo vsetkych poviedok dobra asi len jedna.. Nie dobre citanie, strata casu..

03.01.2022 odpad!

Sestra Luny Sestra Luny Lucinda Riley

Velmi pekne pribehy, oba, Tiggy sympaticka, Lucia az tak nie. :) Ako vzdy putavo napisane, krasne opisy miest. Spolu s jednotkou za mna zatial najlepsia cast.

01.01.2022 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Dobre sa čítala, od polovice sa poriadne rozbehla a stála za to a len som čakala čo bude ďalej. Za mňa ale boli spriaznené duše lepšie.

21.12.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Prvá polovica sa neskutočne vliekla nebavilo ma to, čítala som to mesiac a pol !!! čo je u mňa extrém.. od polovice sa to konečne rozbehlo a zvyšok knihy som dočítala za pár hodín.. Zbytočne podľa mňa odradí kopu ludí tá prvá časť..

18.12.2021 2 z 5

Noe Noe Sebastian Fitzek

Úplne iný Fitzek ako sme zvyknutí. Nepáčilo sa mi prostredie, jedna vražda za druhou, napriek tomu sa však kniha čítala ľahko a rýchlo. Je to až príliš podobné so situáciou, ktorá je aktuálne u nás, či už ide o očkovanie, pápeža, ZetFlu.. Desivo prorocké, myslím si, že keby chcel Fitzek túto knihu vydať teraz, už by mu ju nevydali. Mali by si ju prečítať všetci, čo slepo veria tomu, čo im predložia médiá. Príbeh zo slumu mi prišiel zbytočný, obzvlášť keď sa so zvyšnými príbehmi nakonci neprepojil.

02.11.2021 4 z 5

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Wimove uspechy su obdivuhodne, skoda vsak, ze ich nedokazal prezentovat zaujimavym sposobom, nuz, vidno, ze nie je spisovatel. Kniha bola pomerne nudna, posledne kapitoly som sa nutila citat, aj to som vela preskakovala. Napriek tomu, ze sa snazim otuzovat mi kinha v podstate nic nedala.. Skoda..

29.10.2021 2 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha nebola zlá, ale psychothriller si predstavujem trochu inač. Páčilo sa mi, že bol dej rozprávaný aj z druhého pohľadu, takisto sa mi páči, že nakoniec Amber aj Jacksona dobehla karma... nepredpokladala som taký happy end :D

26.10.2021 3 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Uplne mimo mojho stylu, ale napriek tomu sa mi velmi pacila a mala som ju precitanu rychlo. Pacil sa mi aj happyend, proste dobra oddychovka :) Asi mrknem od autoriek aj dalsiu.

09.10.2021 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Velmi dobra kniha, citala sa sama, rychlo, precitane za den. Kratke kapitoly mi velmi vyhovuju, tak ako v jeho predoslej knihe a k hereckemu svetu mam blizko. Vobec mi to nepripadalo prekombinovane - to asi ludia predo mnou necitali naozaj prekombinovane knihy :D Vraha som uhadla hned na zaciatku, aj ked ma nachvilu zneistil zvrat ku koncu deju.. Dobra kniha, odporucam :)

30.09.2021 5 z 5

Je pravda, že som sa asi 3-4x nahlas zasmiala, ale zvyšok knihy bol písaný humorom nasilu, až to bolo trápne.. Nepotrebovala som to čítať, strata času.

27.09.2021 1 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Dobre sa citala, taka klasicka Lapena.. Podla anotacie som cakala, ze sa bude zistovat kto sa vlupal do domov, pointa pribehu je vsak uplne o niecom inom. Vraha som uhadla v prvej tretine, komplic ma prekvapil :D Oddychove vikendove citanie.

05.09.2021 3 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Uplne ina ako som podla popisu cakala, ale velmi dobre sa citala. Po tom vsetkom som rada, ze to skoncilo happy endom :)

03.09.2021 4 z 5

Blízký konec Blízký konec Robin Cook

Typicky Cook, vela napatia, viacero dejovych liniek, vela akcie.. Troska mi prekazala nerealnost niektorych cinov Seana, alebo Toma..

28.08.2021 4 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Stylovo velmi podobna kniha ako Fitzekov Pacient, este ten zvrat ma v tom utvrdil. Narozdiel od Fitzeka to ale nebolo tak prekombinovane a priblizuje sa to k realite :D Prva tretina pomaly rozbeh, troska som sa nutila, ale zvysok stal za to :)

15.08.2021 4 z 5