Blízký konec

Napínavý román z prostředí onkologického centra na Floridě, kde dosahují neuvěřitelných výsledků v léčbě mozkových nádorů. Hlavní hrdina, nadaný student medicíny, je ve vyhlášené nemocnici na studijní praxi. Podivné okolnosti a nečekaná úmrtí pacientů přimějí studenta pátrat na vlastní pěst po příčinách. Spojuje si různé události, řeší nevysvětlitelné záhady a nakonec odhalí otřesné zločiny lékařů i ostatních zaměstnanců nemocnice....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12363/big_blizky-konec-OoW-12363.jpg 3.9195
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR), Knižní klub

Terminal, 1993

Kniha Blízký konec

markyticka
27.10.2021

Modrooký, přidrzlý a nedržící se tak úplně pravidel Sean mne bavil, jeho lehce zpomalenější a naivní přítelkyně Janet o trochu méně. Kniha se četla lehce a zápletka byla jako obvykle zajímavá.

PepkazDepka
28.08.2021

Typicky Cook, vela napatia, viacero dejovych liniek, vela akcie.. Troska mi prekazala nerealnost niektorych cinov Seana, alebo Toma..

MišusWinner
16.04.2021

Poslední kniha, kterou jsem od tohoto autora četla. Nějak mě to nezaujalo a tři knihy mě stačily, do další se už asi nepustím.

Kontryhelka
01.12.2020

Všechny knihy od pana Cooka jsou čtivé,pěkně napsané a příběh má spád a švih. Přečetla jsem všechny, i když jsou na jedno brdo, ale jsou jako droga. Musela jsem číst další a další a další dokud jsem je všechny nezdolala. Ale nelituji. Bylo to opravdu pěkné čtení. Občas celkem mrazivé a kolikrát jsem si říkala, zda všechno to zlo, mamon a nelidskost a nedůstojnost, těm záškodníkům stojí za to, aby bylo zničeno tolik životů, rodin a dobré pověsti. A svědomí? to zřejmě ti prevíti ani neví, co je. V Cookových knihách je barvitě vše popsáno a bohužel se to děje i v reálném životě a světě. Ne každý ctí lidské hodnoty a bohužel pro spoustu lidí peníze, pohodlný život a kariéra nesmrdí. Ale milovníkům tohoto žánru není třeba dalších komentářů. Ti sami nejlépe ví, jaká četba je ta pravá.

stoun25
19.08.2020

Za mě vážně dobrý.

Lotka
03.05.2020

Žádný zázrak nečekejte.

Kraken126
14.05.2019

Knihu jsem odložil. ztrácel jsem se ve jménech a postavách, děj neustále přeskakoval. Očekával jsem od autora více.

pingu1
08.03.2019

Napínavé, prostě Cook, líbila se mi ale o trochu míň než ostatní...