Známky života přehled

Známky života https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71007/bmid_znamky-zivota-52H-71007.jpg 4 313 313

Marissa Blumenthalová série

< 2. díl

Dětská lékařka Marissa Blumenthalová je šťastně vdaná, ale jedinou cestou, jak založit rodinu, se pro ni a jejího muže ukáže být umělé oplodnění. Opakované neúspěšné pokusy způsobí, že se jejich manželství začne rozpadat. Na klinice věnující se léčbě neplodnosti se navíc dějí podezřelé věci. Marissa společně se stejně postiženou přítelkyní Wendy začnou pátrat na vlastní pěst, nejprve ve Spojených státech a později i v Austrálii, a Marissu snaha dozvědět se pravdu zavede až do Hongkongu a Číny. Zanedlouho zjistí, že k sobě přitáhla pozornost velmi nebezpečných lidí, kteří se nezastaví před ničím. Už však nemůže ustoupit, neboť ví, že je na stopě zrůdného zločinu, za nímž jsou obrovské peníze…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR) , Knižní klub

Vital Signs , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Známky života. Přihlašte se a napište ho.

Boruvka22
29.09.2023 3 z 5

Knihu jsem si vybrala na základě obálky, očekávala jsem, že jedna z hlavních postav bude muslimka a ono nic. Žádná muslimka tam nebyla a ani se to neodehrávalo v Arabských zemí, proto vůbec nechápu, jak mohli zvolit tuhle obálku, ale budiž. Ze začátku jsem to četla jedním dechem, problémy s početím a upadající manželství. Jenže pak se to začlo ubírat úplně jiným směrem, než bych čekala a začínalo to být celé přitažené za vlasy. Posledních 30 stránek jsem trpěla a chtěla ať už to konečně skončí. Škoda, slibní začátek a zbytek hoodně nic moc.

Zlatinka.Emilly
10.03.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, ale ten konec byl trochu chaotický a vlastně jsem ani pořádně nepochopila pointu. JInak jsem ale četla jedním dechem, Cookův styl psaní mě velmi vyhovuje. Ráda si od něj přečtu nějaké jiné knihy.

kulatina
10.07.2021 3 z 5

Uf, konečně jsem přečetla. Chtěla jsem příjemný příběh z lékařského prostředí, autora jsem neznala. Začátek byl velmi slibný, po čtvrtině knihy se však příběh otočil do gangsterské podoby, v hlavní roli "vražda, smrt, zabití" a to navic v prostředí Číny. Z románu se stala detektivka, a to me přestalo bavit. Posledních 200 stran bylo pro mě utrpení. Bylo lékařsky mimo mísu a nebavilo mě to.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Známky života v seznamech

v Právě čtených1x