Wim Hof – Ledový muž

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jediná autorizovaná kniha Wima Hofa o převratné metodě, díky které se můžeme naučit využít svůj fyzický i duševní potenciál. „Zastavte se, dýchejte a udělejte z chladu svého přítele a učitele!" Wim Hof Wim Hof, přezdívaný Ledový muž, je známý svými fyzickými kousky, kterými ohromuje celý svět a posouvá hranice vědy. Je schopen strávit téměř dvě hodiny v ledové vodě, běžel naboso maraton napříč pouští bez kapky vody nebo maraton v kraťasech za polárním kruhem, v letním oblečení také vylezl na Mount Everest do výšky 7 000 metrů nad mořem, a to bez kyslíkové bomby, a na jeden nádech uplaval více než 60 metrů pod ledem… To je jen malý výčet jeho rekordů, které jsou pro běžného člověka naprosto nepochopitelné. A co je na tom všem ještě úchvatnější, je fakt, že něčeho takového je schopen každý z nás. Opravdu. Wim na základě vlastních zkušeností vytvořil metodu, která je naprosto přelomová, pokud jde o pohled na lidské možnosti a na náš potenciál. Díky ní můžeme aktivovat schopnosti, které jsou u nás běžně nevyužité, a to bez ohledu na věk a zdravotní stav. O tom se přesvědčily již tisíce lidí po celém světě, kterým Wim Hof změnil život. O Wimu Hofovi toho bylo napsáno hodně. V této knize ale najdete vše vyprávěné samotným Wimem. Nahlédneme jak do jeho soukromého života, tak do zákulisí jeho převratných rekordů. Vysvětlí nám základní principy své metody, bude mluvit o dechu, chladu, nastavení mysli a také o vědě, zdraví, výkonnosti a spirituální cestě. Ukáže nám, že vše je možné. Limitováni jsme jen hloubkou své představivosti a silou svého přesvědčení. Pokud jste připraveni objevovat svůj potenciál a překračovat hranice svých fyzických možností, pak je tato kniha přesně pro vás. „Tato metoda je velmi jednoduchá, přístupná a také podložená vědou. Může ji praktikovat kdokoli, nemá v sobě žádné dogma, jen přijetí. A svobodu.“ Wim Hof...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454289/big_wim-hof-ledovy-muz-IN1-454289.jpg 3.7356
Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví

Vydáno: , Jota
Originální název:

The Wim Hof Method: Activate Your Full Human Potential, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (107)

Kniha Wim Hof – Ledový muž

Peťulka3
15. května

Nějak nevím jak to hodnotit. Je to určitě zajímavý a člověk by měl zkusit všechno....ale některý ty věci mi přijdou až moc nereálný.

Lenndy
12. února

Pro někoho kdo nemá zájem o tuto metodu,to nemá cenu číst.Ale to asi nikdo koho to nezajímá číst nebude.
Pro mě osobně byla kniha velkým přínosem.Ukázala mi další cestu v seberozvoji.


DomT
07. února

Luxusní čtení i metody samotné!

dzejkbeltygros
27. ledna

Když opomenu část, kde bylo tolik lékařských a vědeckých termínů, že jsem se začala ztrácet, tak to byla naprostá bomba! O WHM jsem už několikrát slyšela, viděla jeho kurzy, a po téhle publikaci jsem toužila dlouho. Otužovat se můžeme samozřejmě i bez jeho rad, to víme dávno. Dýchání asi taky není úplná novinka, ale Wim to všechno krásně sepsal, popsal všechny metody, postupy, jak on vnímá svoje tělo, a jak bychom ho mohli vnímat taky. To, jestli budeme, je jen na nás. Já jsem tomu hodně nakloněná. Zpátky k sobě, zpátky k přírodě. Hlavně se nenechat pohltit dnešním světem. Je potřeba si to připomínat, protože se lehko mezi všemi sociálními sítěmi, informacemi, médii atd. dá ztratit.

LuckaDea
19. ledna

Knížka o životě Ledového muže a jeho metodě včetně několika návodů. Kniha je zajímavá a motivační. Občas mi ale přišlo, že se Wim Hof dost opakuje. Každopádně ale knihu hodnotím kladně a při čtení jsem hned měla chuť vyzkoušet metodu na vlastní kůži.

Lubošovo
07.12.2022

Možná mi něco uniklo, ale mě tahle kniha přišla jako "brožurka" nabádající čtenáře k tomu, aby si koupil autorův výcvik pod vedením někoho z jeho "oddaných". Krom návodu, jak se otužovat, a dechových cvičení jsem v textu našel hlavně spoustu samochvály. Tak nevím, čím si Wim Hof získal tolik příznivců?!

heavy66
03.12.2022

Co jiného můžu dělat v době energetické krize než se otužovat a vypínat topení! Po několika týdnech opatrného tréninku se začínám na ranní ledovou sprchu těšit. Nejhorší bylo pustit vodu na záda, ale už to jde docela dobře. Díky, Wime!

Lucie311
26.11.2022

Skvělá kniha. Byla jsem i na kurzu této metody a mohu potvrdit, že funguje.

1