PepkazDepka PepkazDepka komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Veľmi dobré, napínavé, perfektne sa to čítalo, striedanie prítomnosti a minulosti stále nútilo čítať ďalej. Koniec príjemne prekvapil.

25.03.2023 5 z 5

Zbierka dobrá, ale zbytočne zdĺhavá, tie podrobnosti by mi nechýbali.

17.03.2023 2 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Veľmi príjemná oddychovka, od začiatku bolo jasné ako to skončí, ale vlastne mi to nevadilo :)

26.02.2023 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Veľmi dobré, napínavé, svižné, čtivé. Za tri dni som to mala zhltnuté. Troška škoda že hneď na začiatku druhej časti bolo jasne naznačené kto je za Řetězom.

06.02.2023 5 z 5

Zápisky mladého lékaře Zápisky mladého lékaře Michail Bulgakov

Seriál som videla pred cca troma rokmi, chcela som si prečítať aj knihu. Bola iná ako seriál, nie všetky dejové linky boli aj v knihe. Ako jednohubka fajn, neurazí, nenadchne.

01.02.2023 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Jeden z tých horších thrillerov. Prišlo mi to ako nasilu napísané, len aby autorka nasadla na populárnu vlnu thrillerov. Podozrenie na to kto je Sally som mala cca v prvej tretine, ale zdalo sa mi to ako blbosť. Jediná napínavá časť je cca posledných 30 strán, pokojne to mohlo byť kratšie.

29.01.2023 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Veľmi dobrá kniha, zo života, nebol to prevratný príbeh plný napätia, napriek tomu som bola stále zvedavá čo bude ďalej.. Mne osobne bol doktor sympatický, s problémami sa vysporiadaval svojsky :)

21.01.2023 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Dobrá jednohubka, fajn sa čítala. Trošku mi prekážali milionkrát opakované výrazy typu "blesky v očiach", "zatiahly sa mu oči", "oči ako búrkové mračná", "tvrdý pohľad" a ďalšie alternatívy... Možno to bola len chyba českého prekladu.

14.01.2023 5 z 5

Rozhodni se být zdráv Rozhodni se být zdráv Jan Vojáček

Prvá časť sa mi veľmi páčila, táto už tak nie. Vojáčkova časť bola fajn, aj časť jeho ženy, ale väčšina "hostí" úplne odveci, nudne, zbytočne natiahnutá kniha a to čo by potrebovalo byť vysvetlené, to priestor nedostalo. Čitala som dlhé mesiace, kým som sa dokopala ku koncu, čo je škoda, lebo p. Vojáčka a jeho myšlienky mám rada.

10.01.2023 3 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Jednotka ma príliš nebavila, dvojka ale bola podstatne lepšia. Bol to Fitzek ako ho poznám, napínavý, na zamyslenie, na konci veci neboli tak, ako ich od začiatku predostieral.. Táto stála za to :)

29.12.2022 5 z 5

Bolo to z lásky 2 Bolo to z lásky 2 Mia Pilsner

Jednotka bola lepšia :)

24.07.2022 4 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Nečítalo sa to ľahko, za mňa to nebolo napínavé, do čítania som sa chvīľami nútila. Zatiaľ najhoršia čo som od Fitzeka čítala.

21.07.2022 3 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Moja druhá od autoriek a opäť fajn oddychovka. Super koniec, aj keď niektoré veci boli dosť nereálne..

25.06.2022 5 z 5

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Dobre sa čítala, koniec kapitola ma vždy nechal v napätí, že čo bude ďalej. Trošku sa mi nepáčil ten nahustený koniec, veľa toho bolo na jednej ploche, možno by som uvítala rozuzlovanie troška skôr, nech to nie je tak nakope :)

14.06.2022 4 z 5

V obklíčení idiotů V obklíčení idiotů Thomas Erikson

Zaujímavé čítanie, našla som v tom aj seba, aj ľudí z okolia. Čas ukáže, či sa mi niećo podarí aplikovať do praxe.

09.06.2022 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Typická Lapena, od nej priemer. Čítalo sa to dobre, ale žiaden wow moment nebol.

30.05.2022 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Veľmi dobre sa to čítalo, nevedela som sa od knihy odtrhnúť, za pár hodín som to mala prečítané. Vraha som až do konca neodhalila :)

24.04.2022 5 z 5

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Opäť výborný diel, najnechutnejší zo série :D Odporúčam jednoznačne.

20.04.2022 5 z 5

Dohoda s chorobou Dohoda s chorobou Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Mala som snaha túto knihu dočítať dokonca, trvalo mi to mesiace, ale poslednú tretinu som nedala. Autor je fanatik, za všetko môže podľa neho Boh, zároveň je ale Boh spravodlivý... no pardon celé zle..

13.04.2022 odpad!

Stratená sestra Stratená sestra Lucinda Riley

Výborný diel, posledných 200strán som sa nevedela odtrhnúť. Záverečný list ma neprekvapil, aj keď priniesol ďalšie otázky. Teším sa na posledný diel.

12.04.2022 5 z 5