V obklíčení idiotů

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Máte někdy pocit, že vůbec nechápete chování a reakce lidí kolem vás? Jak je možné, že s některými se dá snadno dohodnout, zatímco jiní jsou už od pohledu potížisti? Švédský bestseller, jehož se ve světě prodalo již přes 1 milion výtisků, popisuje čtyři základní typy chování, které ovlivňují způsob komunikace a vnímání lidí navzájem. Červení, Žlutí, Zelení a Modří. Autor vám s humorem a nadhledem vysvětlí, jak jednotlivé typy rozpoznat a díky tomu pak s nimi i bezproblémově komunikovat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449680/v-obkliceni-idiotu-q5p-449680.jpg 4.115
Žánr
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Management Press
Orig. název

Omgiven av idioter: Hur man förstår dem som inte går att förstå, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha V obklíčení idiotů

Přidat komentář
gabriela05
07. února

Kniha pojednává o rozdílnosti chování lidí, které rozděluje do čtyř kategorií (podle barev). V knize jsou podrobně popsány rekace, chování a jednání jednotlivých kategorií a jak k nim přistupovat, aby co nejlépe pochopili, co jim chceme sdělit. Většina z lidí je ale kombinace dvou i více kategorií. Z mého pohledu je ale zapotřebí si uvědomit, že každý je individuální a každý má jinak nahrané vzorce chování. Kniha se četla dobře, jsou zde popsané i příběhy ze života.

flowerrose
06.10.2020

Nádherná a velmi srozumitelně napsaná kniha o tom,jak porozumět druhým lidem na základě jejich chování a jednání.A jak pak s různými typy lidí vyjít ať už v pracovních či osobních vztazích.


Nebster
12.09.2020

Uzasna kniha, putava aj vtipna. Naucila ma rozdelit ludi do kategorii podla ich povahy (farby) a nasledne s nimi viem lepsie komunikovat pretoze chapem preco robia to co robia.