Pátá dohoda

Dlouho očekávaný titul od autora známého v celém světě jako naguala z rytířského rodu Orlů a mistra starého moudrého toltéckého učení. V duchu toltécké tradice dohoda jednoznačně určuje své poslání. Přesto ale s hlubokým a moudrým významem a náročným plněním.

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31626/big_pata-dohoda-peb-31626.jpg 4.1423
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus, New Age

Vydáno: , Pragma

The Fifth Agreement, 2008

Kniha Pátá dohoda

HellFire121

Doteď si vybavuji, jak jsem po přečtení Čtyř dohod s entuziasmem naběhl do knihkupectví a koupil jsem Pátou dohodu. O to větší zklamání mě čekalo, když jsem se pustil do čtení, protože jsem jaksi nedokázal pochopit, co tím chce autor říci. Až po několika letech jsem ji vytáhl ze šuplíku a tehdy jsem prohlédl.

DYRKA98

Kniha je super, jako předchozí díl. Jsem nadšená!!!

LivieBorova
23.11.2020

Podle mě je to neprávem opomíjená knížka, která má stejně nosné sdělení jako Čtyři dohody.

karelpeter
29.10.2020

Nastavovaná kaše předchozí knihy. Příliž filozifické, místama jsem měl pocit, že čtu bibli..

painthers
06.07.2020

Shrnutí Čtyř dohod plus pár myšlenek o "bytí" navíc. Kniha je psaná moc hezky, ale je pravda, že jsem během čtení neustále měla pocit, že pointa (ač pro mě myslím celkem pochopitelná) leží někde za sklem. Myslím, že kniha je oproti Čtyřem dohodám náročnější. Určitě se dá přečíst časem ještě jednou, věřím, že dojem z ní bude zas trochu jiný.

"Jste-li ochotni odhalit pravdu, zjistíte, že váš příběh, ať je jakýkoliv, je zcela nepravdivý."

Wasylka79
27.06.2020

Po čtyřech dohodách jsem čekala trochu více.Pata dohoda dle mého je pouze obris čtyř dohod plus nějaká myšlenka navíc.Kniha mě místy nudila a nijak neobohatila.

Hanec
12.06.2020

Zde musím z hodnocení strhnout nějakou tu hvězdu. Kniha je zajímavá, ale bylo těžké se v ní zorientovat. Na mě poměrně náročné čtení. Asi je potřeba přečíst víckrát.

Natali.159
08.05.2020

Oproti Čtyřem dohodám pro mě byla kniha až dost filozofická.