Pakuna Pakuna komentáře u knih

Ty Ty Caroline Kepnes

Joe je úchyl a stalker. Kniha byla tak přesvědčivá, až se bojím, že ho jednou potkám v reálu. :-D

04.09.2015 3 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Autorky se asi hodně inspirovaly příběhem Harryho Pottera. Očekávala jsem více originality. Další díly nebudu vyhledávat.

26.07.2015 1 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Velmi zdlouhavé, další díl shánět nebudu.

20.02.2015 2 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Zpětně píši komentář.. Po přečtení jsem nevěděla, co napsat.

Gone Girl od Gillian Flynn rozhodně doporučuji. Autorka si šikovně pohrává s čtenářovou myslí a záměrně mu dává důvody k ukvapeným závěrům. Závěr byl bez nadsázky šokující.

...rozhodně doporučuji i zfilmovanou verzi!

29.12.2014 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Skvělé!!!
Další oddechovka od úžasné Kateřiny Petrusové! Přečteno bez přestávky s úsměvem na rtech. :)

29.12.2014 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Nechala jsem se zlákat nadšenými recenzemi ostatních. Autorka vymyslela nový svět, používá slang i argot. "Romance" byla docela průhledná, šlo odhadnout velice brzy, kdo bude onen vyvolený.

Netuším, čím může naplnit plánových 7 knih, myslím si, že trilogie by bohatě stačila. Druhý díl si ze zvědavosti přečtu.

29.12.2014 3 z 5

Zrzka se odhaluje Zrzka se odhaluje Alice Clayton

Kdyby autorka napsala pouze jeden díl, tak bych se nezlobila. Nedoporučuji! Natahování nijakého děje..

16.11.2014 2 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Dle recenzí jsem čekala něco lepšího. Souhlasím s Adel703.
Zkusila jsem číst další díly, myslela jsem si, že by to mohlo být lepší. Druhý díl nic moc, třetí jsem ani nedočetla.

31.08.2014 2 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Třetí díl jsem ani nedočetla. Vůbec mě nelákalo zjistit, co se s hrdiny bude dít dál. Další díly si ráda nechám ujít.

31.08.2014 1 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Dle recenzí jsem čekala, že to bude něco výjimečného. Opak byl pravdou.. Nudila jsem se od začátku a na konci jsem jen nevěřícně kroutila hlavou.

31.08.2014 1 z 5

Pád Pád Maya Banks

V rámci žánru je to spíše lepší průměr.
Mia byla naivní a hloupoučká, o tom jejím milovníkovi se radši nezmiňuji.

Kniha mne nijak nezaujala, určitě na ni hned zapomenu. Nedoporučuji.

16.08.2014 2 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

"Každý musí jednou zemřít. Buď statečná."

Brilantní. Doporučuji!!

09.08.2014 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Silo ve všech směrech předčilo moje očekávání.
Autor vytvořil silný příběh a já jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Po dočtení mi bylo líto, že kniha není delší.

"Silo není svět. Silo není nic. Tenhle výraz, svět, pochází z dávných časů, kdy ještě plodiny rostly venku, kam až oko dohlédlo. Z doby, kdy žilo víc lidí, než bys dokázala spočítat, kdy všichni měli spoustu dětí."

14.07.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Skvělé oddechové čtení. Na letní večer ideální. :)

04.07.2014 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Že se jedná o "další erotický román" jsem zjistila asi u třetí kapitoly.. :-D Některé popisy scén byly opravdu zdlouhavé, občas jsem je přeskakovala. Zaujaly mne postavy, Hamiltona bych určitě chtěla potkat! Doporučuji, Grace Sharidan vás určitě pobaví!!

25.06.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Kniha se čte dobře, postavy byly zajímavé. Zápletka byla na můj vkus docela předvídatelná. Závěr byl spíše úsměvný..

25.06.2014 3 z 5

Dvojí hra Dvojí hra Robert B. Parker

První kniha od Roberta B. Parkera, která se ke mě dostala. Oddechová záležitost, nic náročného, zápletka byla jednoduchá a postavy zábavné. Určitě si přečtu i předchozí díly.

25.06.2014 3 z 5

Vánoční dárek Vánoční dárek Katie Price

Děj knihy mne příliš nezaujal. Styl psaní Katie Price mi připadal moc jednoduchý a nudný.

17.02.2014 1 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Skvěle jsem se bavila! :)

17.02.2014 2 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Velmi příjemné a milé čtení. :) Zoe i Ryana si zamilujete!

06.02.2014 5 z 5