Pakuna - Příspěvky

TyTyC. Kepnes

Joe je úchyl a stalker. Kniha byla tak přesvědčivá, až se bojím, že ho jednou potkám v reálu. :-D

04.09.2015

Železná zkouškaŽelezná zkouškaH. Black

Autorky se asi hodně inspirovaly příběhem Harryho Pottera. Očekávala jsem více originality. Další díly nebudu vyhledávat.

26.07.2015

Volání KukačkyVolání KukačkyR. Galbraith (pseudonym)

Velmi zdlouhavé, další díl shánět nebudu.

20.02.2015

ZmizeláZmizeláG. Flynn

Zpětně píši komentář.. Po přečtení jsem nevěděla, co napsat.

Gone Girl od Gillian Flynn rozhodně doporučuji. Autorka si šikovně pohrává s čtenářovou myslí a záměrně mu dává důvody k ukvapeným závěrům. Závěr byl bez nadsázky šokující.

...rozhodně doporučuji i zfilmovanou verzi!

Pekáč buchetPekáč buchetK. Petrusová

Skvělé!!!
Další oddechovka od úžasné Kateřiny Petrusové! Přečteno bez přestávky s úsměvem na rtech. :)

KostičasKostičasS. Shannon

Nechala jsem se zlákat nadšenými recenzemi ostatních. Autorka vymyslela nový svět, používá slang i argot. "Romance" byla docela průhledná, šlo odhadnout velice brzy, kdo bude onen vyvolený.

Netuším, čím může naplnit plánových 7 knih, myslím si, že trilogie by bohatě stačila. Druhý díl si ze zvědavosti přečtu.

29.12.2014

Zrzka se odhalujeZrzka se odhalujeA. Clayton

Kdyby autorka napsala pouze jeden díl, tak bych se nezlobila. Nedoporučuji! Natahování nijakého děje..

16.11.2014

Město z kostíMěsto z kostíC. Clare (pseudonym)

Dle recenzí jsem čekala něco lepšího. Souhlasím s Adel703.
Zkusila jsem číst další díly, myslela jsem si, že by to mohlo být lepší. Druhý díl nic moc, třetí jsem ani nedočetla.

31.08.2014

Město ze sklaMěsto ze sklaC. Clare (pseudonym)

Třetí díl jsem ani nedočetla. Vůbec mě nelákalo zjistit, co se s hrdiny bude dít dál. Další díly si ráda nechám ujít.

Bez nadějeBez nadějeC. Hoover

Dle recenzí jsem čekala, že to bude něco výjimečného. Opak byl pravdou.. Nudila jsem se od začátku a na konci jsem jen nevěřícně kroutila hlavou.

PádPádM. Banks

V rámci žánru je to spíše lepší průměr.
Mia byla naivní a hloupoučká, o tom jejím milovníkovi se radši nezmiňuji.

Kniha mne nijak nezaujala, určitě na ni hned zapomenu. Nedoporučuji.

16.08.2014

Chyť měChyť měL. Gardner

"Každý musí jednou zemřít. Buď statečná."

Brilantní. Doporučuji!!

09.08.2014

SiloSiloH. Howey

Silo ve všech směrech předčilo moje očekávání.
Autor vytvořil silný příběh a já jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Po dočtení mi bylo líto, že kniha není delší.

"Silo není svět. Silo není nic. Tenhle výraz, svět, pochází z dávných časů, kdy ještě plodiny rostly venku, kam až oko dohlédlo. Z doby, kdy žilo víc lidí, než bys dokázala spočítat, kdy všichni měli spoustu dětí."

14.07.2014

S hlavou v oblacích (pejru)S hlavou v oblacích (pejru)K. Petrusová

Skvělé oddechové čtení. Na letní večer ideální. :)

04.07.2014

Kdopak je ta zrzka?Kdopak je ta zrzka?A. Clayton

Že se jedná o "další erotický román" jsem zjistila asi u třetí kapitoly.. :-D Některé popisy scén byly opravdu zdlouhavé, občas jsem je přeskakovala. Zaujaly mne postavy, Hamiltona bych určitě chtěla potkat! Doporučuji, Grace Sharidan vás určitě pobaví!!

Manželská smlouvaManželská smlouvaJ. Probst

Kniha se čte dobře, postavy byly zajímavé. Zápletka byla na můj vkus docela předvídatelná. Závěr byl spíše úsměvný..

Dvojí hraDvojí hraR. B. Parker

První kniha od Roberta B. Parkera, která se ke mě dostala. Oddechová záležitost, nic náročného, zápletka byla jednoduchá a postavy zábavné. Určitě si přečtu i předchozí díly.

Vánoční dárekVánoční dárekK. Price

Děj knihy mne příliš nezaujal. Styl psaní Katie Price mi připadal moc jednoduchý a nudný.

17.02.2014

Poslední aristokratkaPoslední aristokratkaE. Boček

Skvěle jsem se bavila! :)

17.02.2014

Před svatbouPřed svatbouJ. Costello

Velmi příjemné a milé čtení. :) Zoe i Ryana si zamilujete!

06.02.2014

Zbožňuju PařížZbožňuju PařížL. Kelk

První díl - Zbožňuji New York byl o dost lepší. Kniha byla hodně předvídatelná a moc mě nezaujala..

22.01.2014

VášeňVášeňL. Bagshawe

Příjemná kniha, děj měl rychlý spád. Proměna hlavní hrdinky byla místy neuvěřitelná, ale je to jen fantazie autorky. :)
Děj se dal předvídat, ale účel kniha splnila.

05.01.2014

Pomsta nosí PraduPomsta nosí PraduL. Weisberger

Souhlasím s AllieM - prakticky jsi napsala všechno, co se mi nelíbilo.

Na knihu jsem se docela těšila, první díl jsem přečetla kdysi dávno, ale líbil se mi. Tahle kniha mě nebavila od začátku, četla jsem ji, protože jsem si říkala, že určitě přijde moment, kdy to dostane spád a bude mě to bavit. Ten moment bohužel nepřišel.

S Mirandou to má opravdu společného jen minimum. Autorka si asi chtěla přilepšit pokračováním, tak psala, co jí napadlo a proto vymyslela jednoduchý příběh, v jehož centru je jedno mimino, jeho ufňukaná máma a pár nudných detailů.

05.01.2014

Po setměníPo setměníT. Bagshawe

Velmi zajímavá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. :)

25.12.2013

Velikost L znovu na scéněVelikost L znovu na scéněM. Cabot

Heather Wells opět nezklamala!!!
...a Cooper je skvělý chlap :)

30.11.2013

Keď preskočí iskraKeď preskočí iskraM. Cabot

Líbí se mi styl, jakým byla kniha napsána. Známé prostředí se opět osvědčilo, do knihy jsem se rychle začetla a nemohla jsem se odtrhnout. :)

30.11.2013

NenasytnáNenasytnáM. Cabot

Nenasytná patří ke knihám, které jsem přečetla, ale rozhodně ji nikomu nedoporučím. Pokračování mě opravdu nezajímá. Při čtení jsem si pořád říkala, že to autorka, kterou mám jinak ráda, přehnala a Nenasytnou nemůže myslet vážně. Knihu považuji za parodii.

04.11.2013

ResetResetA. Tintera

Kniha mě zaujala svým námětem, po dlouhé době jsem četla něco originálního! Originální, svěží a vtipné čtení, doporučuji.
Pokud bude druhý díl, tak si ho ráda přečtu. :)

09.10.2013

Krásná katastrofaKrásná katastrofaJ. McGuire

Láska Travise a Abby byla nezdravá, protivná, nebylo na ní nic romantického. Na každé straně bylo oslovení Holubička minimálně 10x, až mě to při čtení otravovalo..

Ty nesmyslné zvraty kvůli zvýšení napětí byly docela mimo. Při výletu do Las Vegas apod. jsem se jen chytala za hlavu, protože jsem si říkala, že mě autorka už nemůže překvapit. V další kapitole mě opět dostala. Nechápu, jak mohla takový zmatek nacpat do jedné knihy.

Nevím, jak ostatní, ale mě hrdina typu Travise, který zmlátí do bezvědomí každého, kdo se jen podívá na jeho přítelkyni, trošku děsil!

04.10.2013

NaháNaháR. Miller

Další variance ala 50 odstínů...
Jediné pozitivní bylo, že kniha měla 200 stran. :-D

04.10.2013