Pakuna Pakuna komentáře u knih

Šifra Givenchy Šifra Givenchy Julie Kenner

Zajímavá, čtivá kniha. Rébusy, šifry, hádanky, napětí, sex!

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Docela zábavná nenáročná četba. :)

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Po Miléniu od Larssona jsem se dostala k této knize a byla jsem spíše zklamaná. Hypnotizéra jsem nějak přetrpěla a zkusila jsem to znovu s Paganiniho smlouvou.. Další knihy od Larse Keplera raději vynechám.

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Po Miléniu od Larssona jsem se dostala k této knize a byla jsem spíše zklamaná.

Bludný kruh Bludný kruh Linda S. Howington

Odpočinková detektivka pro ženy. Nic náročného ke čtení, spíše takový relax.

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Odpočinková detektivka pro ženy. Nic náročného ke čtení, spíše takový relax.

Dámy z Grand Avenue Dámy z Grand Avenue Joy Fielding

Zajímavé zvraty událostí, ale tato kniha mě v konečném důsledku spíše odradila. Přečetla jsem ji, ale mám rozporuplné pocity a už bych se k ní nevrátila

Panenka Panenka Joy Fielding

Spousta nečekaných zvratů, autorka mě neustále překvapovala a já jsem s napětím četla stranu po straně.

Prvotní hřích Prvotní hřích Tasmina Perry

Dalších z knih od Tasminy Perry, která mě zaujala.

Zlatokopky Zlatokopky Tasmina Perry

Zlatokopky, Londýn, zajímavá zápletka, intriky, vražda, sex... Nechaal jsem se vtáhnout do děje a četla jsem... až do konce. :)

Tatínkovy holčičky Tatínkovy holčičky Tasmina Perry

Zaujaly mě rozdílné povahy čtyř sester. Autorka píše zajímavě, kniha mě bavila.

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Druhý díl Povstalecké trilogie. Jsem spokojená, děj mě zaujal a těším se na poslední díl. Knihu jsem přečetla jedním dechem.

Divergence Divergence Veronica Roth

Další dystopie = něco pro mě. Mám ráda tento typ "knih". Tris i Čtyřku jsem si oblíbila a těším se na další díly.
Povstalecká trilogie mi trošku připomínala Hunger Games od SC.

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

O sérii knih s Anitou Blakeovou jsem slyšela hodně, ale první kniha bylo pro mě zklamáním.

Tajnosti Tajnosti Freya North

Nudná kniha, děj byl takový roztahaný a dohromady o ničem. Možná příště zkusím jinou knihu od autorky, ale tato mě prozatím odradila od čtení jejích knih.

Miláček žen Miláček žen Jackie Collins

Kniha je zdlouhavá, děj roztahaný na 500 stranách a autorka neustále odbíhá k jiným postavám (někdy jsem měla pocit, že by si vedlejší postavy zasloužily vlastní knihu a hned by nějakých 100-200 stran ubylo).

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Moje první kniha od Dana Browna. Kniha mě zaujala a navnadila na další knihy od tohoto spisovatele.

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Mám ráda styl psaní autorky, ale tohle byl opravdu slabší kousek. Kniha mě vůbec nezaujala a dostalova jsem protrpěla každou stránku.

Elizabeth má trable s kluky Elizabeth má trable s kluky Enid Blyton

Myslím, že bych ji i dneska našla na půdě. Příběhy o Elizabeth se četly velice dobře.

Nejprotivnější holka chce vyhrát Nejprotivnější holka chce vyhrát Enid Blyton