Dokonalý muž

Pátek co pátek vyráží Jaine, veselá účetní od rány, na dámskou jízdu s kamarádkami. Jednou se stočí řeč na to, jak by měl vypadat pan Dokonalý. Rozjařené přítelkyně přihazují nové a nové požadavky a postupně vytvoří vtipný, leč mírně jedovatý výčet vlastností ideálního muže. Jejich Seznam, jak se mu začne říkat, se bleskurychle rozšíří po firmě a místní média z něj dělají senzaci. Mnoho mužů se Seznamem baví, jiní se cítí dotčeni. Nevinný žertík přeroste ve vážnou věc, když dojde k vraždě......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11639/big_dokonaly-muz-ij4-11639.jpg 4.3316
Literatura světová, Detektivky, krimi, Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Mr. Perfect, 2000

Kniha Dokonalý muž

Marci_Vaj

Tak to bylo super, moc se mi to líbilo. Často jsem se smála, nápad příběhu byl taky fajn, myslím, že jsem našla další oblíbenou spisovatelku. Moje první kniha, ale nezklamala :) I dvojice mi byla sympatická :D

Luciska13

Pěkná kniha autorky, i když za mě nepatří mezi ty nejlepší. Zápletka v podobě seznamu požadavků na Dokonalého muže mi ze začátku připadala trochu ujetá, není trochu zvláštní, že se to, co dnes najdeme v každém druhém článku v časopisech pro ženy, nebo na webech pro ženy, řeší ve zprávách a vyvolá to takovou vlnu ohlasů? Ale ve finále se mi příběh moc líbil, nechyběla pořádná porce romantiky, napínavá zápletka, ani překvapivé rozuzlení.

georginaa

Nikdo není dokonalý, to všichni víme, ale proč nenapsat seznam svých snů? Jenže vše se zvrtne v to, co nikdo nedoufal a to promyšlenou vraždu. Tento zveřejněný seznam pobouří vraha, který si vše vzal osobně. Příběh měl napětí, akčnost a zároveň pobavil vtipným humorem.

Hatshepsut
12.11.2021

Tak tady mě autorka nezklamala. Je zde vše: humor, přátelství, romantika, napětí, vražda a ani nevíte jak a jste na konci příběhu. Vtipné přestřelky mezi hlavními postavami jsou skvělé. Ikdyž pravda, dostat se seznamem vlastností dokonalého muže až do televizního vysílání???

1marskr
24.07.2021

Skvělé letni čtení. Výborné slovní přestřelky hlavních hrdinů. Bavila jsem se.

lusitta05
21.04.2021

Skvelé,ja som spokojná.

Radka1727
17.04.2021

Příjemná oddychovka.....

barb_B
17.03.2021

Neurazí. Jako odpočinkové čtení doporučuji.