Pakuna Pakuna komentáře u knih

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Knihu jsem si chtěla přečíst po tom, co jsem viděla film. Jsem zklamaná, oproti jiným knihám od SK jsem se u Shopaholika nudila a děj se strašně táhnul. Další díl číst nebudu.

11.09.2013 2 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Kdo má rád knihy od Sophie Kinselly, tak pro něj kniha nebude zklamáním. Při čtení jsem se pořád usmívala nad trapasy, které se Poppy pořád stávaly.

11.09.2013 5 z 5

Krajina plná stínů Krajina plná stínů Meg Cabot

Knihu jsem si vybrala v knihovně náhodou, moc jsem od ní nečekala. První díl jsem přečetla rychle, ihned jsem si půjčila i ostatní díly série Mediátor.
Nenáročná kniha, sympatická Suze a duchové. :)

11.09.2013 3 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Od knihy jsem čekala více, ale zklamala mě. Dočetla jsem ji jenom proto, že nerada odkládám rozečtené knihy.

11.09.2013 2 z 5

Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Velikost L: Pár kil navíc nikoho nezabije Meg Cabot

Sympatická hrdinka :) S Heather jsem se rychle ztotožnila a zajímalo mě, jak to dopadne s Cooperem. Knihu jsem přečetla jedním dechem, je to taková odlehčená "detektivka pro holky".

11.09.2013 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Jednoduchý děj, líbilo se mi, že kapitoly byly psány z pohledu hlavních postav. Děj je uvěřitelnější než 50 odstínů..., je to taková oddechovka s happyendem.
V knize bylo moc sprostých výrazů, bez kterých bych se obešla.

11.09.2013 3 z 5