Elizabeth má trable s kluky

Elizabeth má trable s kluky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31365/bmid_elizabeth-ma-trable-s-kluky-07f-31365.jpg 4 51 5

Kamarádky série

< 9. díl

Elizabeth je radostí bez sebe - stala se z ní znovu vedoucí. Zdá se ale, že jeden z jejích spolužáků proti ní štve všechny kluky z druhého ročníku. Kdo to může být... a proč to dělá?

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

The Naughtiest Girl Marches On , 1961

Emik87
17.02.2024 4 z 5

Tahle knížka se mi líbila asi nejméně. Sama nevím proč to tak je.

Knihomolka506
11.12.2020 5 z 5

Hodnocení série: Každý by chtěl určitě studovat na škole, kde se školní shromáždění konají bez učitelů a v různých věcech rozhoduji sami žáci. Nebo hrát v letní hře, spát po dvojicích na pokoji nebo soutěžit o místo ve školním představení. To všechno jde, ale jen na táborech nebo na skvělých školách nebo taky jinak internátech lidově intráky. A na jednom takovém jsou naše hrdinky - studentky . Vítejte na Whyteleafském internátě, kde zažijete plno zábavy, ale taky napětí a vtipy z učitelů!

martas006
07.01.2017 3 z 5

Knížka mě nějak zvlášť neoslovila. Už se k ní asi vracet nebudu, i když člověk nikdy neví, třeba by mě po těch x letech chytla.

tatafa
07.01.2017 3 z 5

Krásná, vtipná a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Pakuna
11.09.2013 4 z 5

Myslím, že bych ji i dneska našla na půdě. Příběhy o Elizabeth se četly velice dobře.