Před svatbou

Před svatbou https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155261/pred-svatbou-155261.jpg 4 102 25

Co nejhoršího se může stát nevěstě? Když ji ženich nechá… Zoe nemůže vydržet soucitné pohledy přátel i rodiny a vypraví se do Ameriky jako au-pair. S dětmi to jde hladce, ale problémem je jejich svobodný otec Ryan, který je nejen příšerně sexy, ale také trošku podivínský. Snaze si ho získat moc nepomůže, když ho málem zastřelí šípem z luku, nebo předvede kalhotky jeho kolegům z práce. Ještě že má Zoe své zábavné kamarádky Trudie, Amber a Felicity, s jejichž typickým britským humorem se každá nesnáz záhy promění ve smích a veselí. Podaří se jí tímto přístupem zdolat i nepřístupného Ryana a získat jeho srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Nearly-Weds , 2009

jinbr
21.11.2020 3 z 5

Jsem trochu na vážkách, jaký komentář napsat. V zásadě to byl milý a předvídatelný příběh. Jen mi chvílemi přišel takový trochu nepropracovaný a jednotlivé eskapády takové rozpačité. Autorka se snažila jít proti klasické konstrukci romantických příběhů a jejich klišé, ale možná to chtělo si trochu víc pohrát se způsobem vyprávění.

jitka7
14.01.2019 4 z 5

Hezký příběh, fajnové čtení, vtipné. Akorát konec mě trošku zklamal. Poutat se k někomu jen proto, že si myslím, že ho asi miluju a nechat za sebou vše, co si člověk vybuduje, když ho ten druhý zradí. Nevím. To už se mi nelíbilo. Hlavní hrdinka tím u mě hodně klesla.

Andrea963
10.12.2018 4 z 5

Hezká, fajn příběh, ale pro mě by mohla být víc romantická

nani_nka
12.10.2017 5 z 5

Moja prvá kniha od J.Costello, ktorej štýl mi veľmi pripomína u nás známejšiu Sophie Kinsellu alebo Meg Cabot - veľa myšlienkových pochodov hlavnej hrdinky, ktorá je dosť praštená a dostáva sa do vtipných ba až trápnych situácií. A keďže ja tento štýl absolútne milujem, príbeh o Zoey (ktorá sa potom ako ju jej priateľ nechá v jej svadobný deň, presťahuje do Ameriky robiť au-pair) bol pre mňa ten pravý.

AnnaE
07.08.2017 3 z 5

Taková letní oddechová pohodovka / pohodová oddechovka.

1casper
21.02.2017 1 z 5

Knihu jsem ani nedočetla. Styl psaní mi vůbec nesedl. Možná se k ní někdy vrátím.

Alienn
26.11.2015 3 z 5

Nenáročné čtení, přesně to jsem hledala, když jsem po knize sáhla. Povedlo se. Někdy se snaží být autorka vtipná za každou cenu, ale byla místa, kdy jsem se s chutí zasmála a už jen proto stála za přečtení.

evelýny
21.11.2015 3 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden pracovní den. Autorka chtěla za každou cenu pobavit, takže vtipnost, někdy až na hranici únosnosti, se pak pro mě stala spíše křečí, trapností.
Na druhou stranu jsem se pobavila a můj hlasitý smích dezorientoval i mého psa :-)
I když příběh je neoriginální, lehce předvídatelný, tak styl psaní a konečná zápletka mě opravdu donutily číst hluboko za hranici ,,nulté hodiny". Bohužel za to ,,tlačení na pilu" musím pár kytiček ubrat.

Daenerys
06.08.2015 4 z 5

Knížky se sympatickou hrdinkou v hlavní roli, která je zároveň ale trochu ztřeštěná a průšvihy přitahující, mám moc ráda a nakonec jsem byla spokojená i s tímto počinem. Jen se mi ze začátku zdálo, že se autorka možná moc snaží tlačit na pilu právě v té "vtipnosti" a trapných situacích... Buď se to postupem děje srovnalo samo, nebo jsem si na to zvykla, zkrátka po překonání začátku se mi knížka četla příjemně a skoro sama, vyložená oddychovka s romantickou tečkou na závěr.

SmisekIvuska
03.07.2015 5 z 5

Super nenáročné čtení, při kterém se člověk i pobaví a prostě to musí dočíst, aby věděl, jak to dopadne :-)

Liduka
25.06.2015 4 z 5

velice hezká, vtipná kniha, četla se úplně sama....

Samira
02.04.2015 5 z 5

Z knihy jsem nadšená, stylem mi přípomíná mé oblíbené Kinsellu a Clayton, úžasný Ryan navíc pana Rochestra. Četla se lehce, ale zároveň jsem si ji šetřila, protože tak vtipných, dojemných a milých knih na blbou náladu moc není. Jsem ráda, že ji mám doma a určitě se k ní mockrát vrátím.
Za mě velké doporučení!

dendisek3
31.03.2015 5 z 5

Skvělá knížka =) Hltala jsem stránku po stránce =)

anoti
31.03.2015 5 z 5

Kniha mě chytla hned od začátku a nechtěla jsem přestat číst, dokud nebudu vědět jak to dopadne.Velké plus dávám za to, že to není moc přeslazené.Že je kniha oddychovkou je samozřejmé, ale to je každý román pro ženy :-) a tento je navíc moc povedený.

K-afe
25.11.2014 5 z 5

Jo, jo super oddychovka. Knížka se mi líbila, opravdu jsem se někdy i zasmála. A líbil se mi konec - nic přeslazeného a přesto to dobře dopadlo.
A jinak jako matka jedináčka (dcery, teď 6 let) jsem se viděla za pár let, jak budu dávat také dobré rady (jako: "Vyhýbej se teroristům a až nějakého uvidíš, tak mi hned zavolej", a nebo: "Kdyby tě napadlo nechat se tetovat, dej si tam něco duchaplného" , ....) Takové rady matek jsou k nezaplacení.

FreshPatty
12.10.2014 5 z 5

Pěkná romantická a nenáročná kniha. Příjemná oddychovka. :)

liskarysava
07.05.2014 5 z 5

Milé, vtipné.

magnolia
06.04.2014 3 z 5

Romantická, současná kniha s trochou humoru a spoustou obvyklých situací (hrdinky těchto knih se pravidelně oblékají do těsných šatů a legračních kostýmů, často padají k zemi, nejdřív se oba nemají rádi, potom mají...). Ale nebylo to až tak hrozné, jen to není to, co čtu nejraději.

vaili
03.04.2014 4 z 5

Velice čtivá kniha jen jsem ji otevřela.. a musela dočíst do konce :) vtipné, příjemné čtení :)

Aracely
19.02.2014 5 z 5

Úžasná,skvělá kniha. Četla jsem ji jedním dechem. A teď čtu její další my single holky. Tahle autorka píše moc hezky a čtivě
A často jsem se u knihy zasmála :-) Těším se na její další knihy...
Mohu doporučit k přečtení.

děti láska humor cestování USA (Spojené státy americké)

Jane Costello
britská, 1974