Chyť mě

Seržantku D. D. Warrenovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter Grantová ji však dokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy – Charlene je přesvědčena, že ji někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky – obě 21. ledna, obě rukou neznámého vraha. Blíží se další 21. leden a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: Je Charlene obětí, nebo pachatelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty? Lisa Gardnerová je autorkou 16 kriminálních románů (a 13 románů pro ženy). Její knihy vycházejí ve 30 zemích, počet prodaných výtisků (více než 22 milionů) a především nesporné kvality jejich napínavých příběhů ji rozhodně řadí ke světovým bestselleristům tohoto žánru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166294/big_chyt-me-p1l-166294.jpg 4.4454

D. D. Warrenová 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Knižní klub

Catch Me, 2012

Kniha Chyť mě

monte

Kniha čtivá, zápletka zajímavá, Užila jsem si to

13werka

Napínavá detektivka s překvapivým rozuzlením. Četla se dobře.

Pája699
03.12.2021

Čtivá tato kniha určitě je, ale za mě tam bylo té omáčky kolem až moc. Místy jsem se nudila a nutila do čtení. Námět také skvělý, rozuzlení perfektní, ale tak nějak jsem si to nedokázala užít, jako předešlé díly. D. D. Warrenovou jsem si oblíbila. V tomto díle bylo vidět, jak jí mateřství krásně svědčí. Za mě průměr a pro mě zatím nejslabší kniha autorky.

DvěTéčka
04.07.2021

Z prvu sem byla skeptická zda ji číst ,ale stála za to!

laura
04.03.2021

Příběh Charlene Rosalind Carter Grantové mě chytil za srdce už když jsem knihu otevřela poprvé. Teď to nebylo jinak. Šokující, bolestné, kruté. Plné otázek, na něž nemáte odpovědi. Alespoň tedy ne hned.

D. D. Warrenová je tu tak nějak lidštější. Přístupnější. Možná proto, že její pevnou skořápku narušilo mateřství.

Příběh několika žen a mnoha dětí. Příběh těch, kterým nikdo nepomohl. Které nikdo neslyšel.

Dítě pláče. Dole v hale.

Těžko se to čte. Těžko se nad tím přemýšlí. Něco jiného je příběh a něco jiného vědomí, že se tohle opravdu děje. Někde. Někomu.

...každý jednou musí umřít.

Příběh, který ve mě ještě dlouho bude doznívat. Příběh, na který se nezapomíná. Napínavý, čtivý, bravurně vystavěný. Čtete a ani nedýcháte. Zapomenete jíst, zapomenete pít. Nejdete spát. Protože to už chcete vědět.

Ahoj, jsem Abigail.
Neboj se.

...bojím se :(

Didi15
04.03.2021

Přečetla jsem to na jeden zátah , bylo to velice zajímavé , jsem zvědavá na další díly, akorát tedy doufám, že to pořád nebude, že D.D. a nějaká holka, která přežila utrpení . Ale jinak se to krásně čte.

pch1976
27.01.2021

Asi nejslabší co jsem zatím od této autorky četla , ale námět zajímavý, začátek byl dobrý, postupem začala být kniha méně zajímavá. Stála za přečtení, ale znovu už bych nečetla.

kofola33
19.01.2021

Knizku jsem cetla pred sedmi lety, a protoze mam novy 4. dil o D.D. Warren, rozhodla jsem se precist si serii znova. A dobre jsem udelala. Serzantka detektiv D.D. Warren je sympaticka sefka bostonskeho oddeleni vrazd, ktera ma navic male roztomile miminko, spolehliveho partnera a zvlastni vztah se svymi rodici. Vyhleda ji mlada zena Charlene, ktera se domniva, ze je dalsi na rade, protoze jeji jedine dve pritelkyne nekdo zavrazdil presne rok po sobe 21.ledna. A cas se krati... Ve meste zaroven nekdo zacal vrazit pedofily. D.D. Warren je v jednom kole, objevuji se vzkazy u mrtvych "Kazdy jednou musi zemrit. Bud statecny." Pribeh se zamotava...Charlene se pripravuje na bitku sveho zivota nebo smrti, maly Jesse se setka na internetu s pedofilem ( o toho jsem se hodne bala) , policejni oddeleni si zacina spojovat nejake souvislosti a Charlene si zacina vzpominat na sve detstvi. Knizka byla celkove napinava, dej ubihal a me se nejvice libila Tulip a maly Jack.