Chyť mě

Seržantku D. D. Warrenovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter Grantová ji však dokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy – Charlene je přesvědčena, že ji někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky – obě 21. ledna, obě rukou neznámého vraha. Blíží se další 21. leden a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: Je Charlene obětí, nebo pachatelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty? Lisa Gardnerová je autorkou 16 kriminálních románů (a 13 románů pro ženy). Její knihy vycházejí ve 30 zemích, počet prodaných výtisků (více než 22 milionů) a především nesporné kvality jejich napínavých příběhů ji rozhodně řadí ke světovým bestselleristům tohoto žánru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166294/chyt-me-p1l-166294.jpg 4.4428

D. D. Warrenová 6.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Knižní klub

Catch Me, 2012

Kniha Chyť mě

Ennie
11.11.2020

Po dlouhé době krimi, která mě nezklamala a ještě víc se divím, že je to kriminálka, která má nálepku bestseller (většinou podle mě krimi-bestsellery stojí za prd). Tohle je teprve moje druhá kniha od Lis, ale rozhodně né poslední. Pokud máte rádi krimi, tak vřele doporučuji :).

konicekbily
26.09.2020

Zajímavý námět, poměrně nová zápletka, ze začátku rychle ubíhající děj a potom se to nějak zpomalilo a rozeběhlo do šířky a spělo to ke šťastnému konci. Možná lepší odpočinkové čtení - ale světový bestseller - jak tvrdí obálka, ten to určitě není.

tittanie
19.07.2020

Moje první knížka od této autorky. Příběh byl podaný pěkně. Možná byl trochu překombinovaný, ale i tak jsem byla ráda, že jsem se k této knize dostala.

felia
28.05.2020

Dnes už se pozná detektivka podle toho, že v ní vystupují detektivové. Čtenář je upoután především počtem mrtvol. Už ho příliš nezajímá hloupost detektivů i nedostatky v jejich práci. Tato kniha je napsána pro ženy, proto je v ní hodně citů a lidské neschopnosti. Hloupá kniha, ale rád si přečtu jiná autorčina díla

pavla.ba
10.05.2020

Ryzí detektivka s překvapivým koncem. Autorku mám moc ráda a ráda si přečtu i knihy další.

ennlady
04.03.2020

Mně se knížka líbila. Příběh mladé ženy Charlene, která téměř vytěsnila ze svého vědomí traumatizující zážitky z dětství a která v krátké době přišla o dvě jediné milované přítelkyně. Domnívá se, že je další na řadě, třebaže neví proč. Požádá o pomoc a možná o vyšetření své vraždy seržantku D. D. Warrenovou. Všechno je ale daleko zamotanější než se zdálo. Seržantka řeší případ zastřeleného pedofila a záhy se ukáže, že vražd pedofilů přibývá. Navíc spousta stop směřuje právě k Charlene. Celé je to hodně napínavé a konec dost překvapí (tedy alespoň mě ano).

items
07.02.2020

Čím viac magorov, tým lepší príbeh (?). Za mňa pomerne lacné.

Ivanka83
04.02.2020

Chyť mě! Ale koho? Tolikrát jsem si položila tuto otázku. Až nakonec poslední díl skládačky vše objasnil. Charlie a D. D. mi byly postupně víc a víc sympatické. A Tulip je úžasná.
Za mě 4,5* A určitě si od Lisy ještě něco přečtu.

krimi

Lisa Gardner