Chyť mě

Chyť mě https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166294/mid_chyt-me-p1l-166294.jpg 4 479 159

D. D. Warrenová série

Seržantku D. D. Warrenovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter Grantová ji však dokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy – Charlene je přesvědčena, že ji někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky – obě 21. ledna, obě rukou neznámého vraha. Blíží se další 21. leden a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: Je Charlene obětí, nebo pachatelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty? Lisa Gardnerová je autorkou 16 kriminálních románů (a 13 románů pro ženy). Její knihy vycházejí ve 30 zemích, počet prodaných výtisků (více než 22 milionů) a především nesporné kvality jejich napínavých příběhů ji rozhodně řadí ke světovým bestselleristům tohoto žánru.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Catch Me , 2012

Titi
13.02.2014 4 z 5

První polovina kníhy je trošičku rozvleklejší. Mě tonto styl vyhovuje, zvyšuje to napětí. Musím souhlasit s Hellou, že závěr byl poněkud uspěchaný.

mechulka
12.01.2014 5 z 5

První kniha od této autorky, kterou jsem přečetla. A zaujala mě , přečtu další.

marty77
08.01.2014 5 z 5

Super napinave cteni.

tori69
07.01.2014 5 z 5

Skvěle se čte, pro mne naprostá spokojenost!

Petra28
07.01.2014 5 z 5

Pro mě příjemné překvapení. Začetla jsem se rychle, kniha má spád, čte se velice dobře.

Hella
05.01.2014 3 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla, jen ten konec mi přišel trochu... řekněme odfláknutý nebo uspěchaný. Nesedla mi ta neskutečná náhoda, že se dvě hlavní postavy neplánovaně setkají zrovna v tom jednom jediném městě.

EvieS
01.01.2014 5 z 5

úžasná kniha, do poslední chvíle se neví jak to dopadne, přesně takovéhle knížky mám ráda

fraste
25.12.2013 5 z 5

velmi dobrý detektivní příběh,dlouho jsem neznal rozluštění

M.V.Z.
09.12.2013 4 z 5

první třetina knihy je taková vláčná, roztahaná, ale potom se to rozjede a je to moc dobré čtení. Konec je napínavý a zajímavý.

Ankavi
09.12.2013 5 z 5

Skvělá kniha svého žánru. V první třetině se mně zdála trochu rozvláčná, ale vše má svůj důvod, děj se rozeběhne ve vysokých obrátkách, čtenář se domnívá, že "ví", ale nakonec je všechno trochu jinak. Kvalitní krimi!

Luca287
31.10.2013 5 z 5

Napínavé...super počteníčko..

Clairka
30.10.2013 5 z 5

Skvěla skvělá kniha! Nenechává vás usnout, pořád musíte číst dál a dál :-) A ten konec... to rozuzlení !! Skvělá doporučuji

mikika
15.10.2013 5 z 5

perfektní čtení, ani na chvilku jsem se nenudila...

Mucko
03.10.2013 3 z 5

Námet je výborný, úvod sľubuje veľa, no časom kniha začína doslova nudiť, dej je ľahko predvídateľný. Škoda, dalo sa to spracovať oveľa lepšie.

Morsie
19.09.2013 5 z 5

Celkem chytlavé čtení. Co říkám celkem - zatraceně hodně chytlavé! Hodně napínavé, hodně nepředvídatelné - až do posledka netušíte, jak to vlastně dopadne. Miluju takové knihy, miluju knihy, které mě nutí domýšlet děj dopředu, které mě nutí číst a číst! Baví mě, když se můžu stát součástí děje, když všechno prožívám s hlavním hrdinou - Chyť mě mi to náležitě dopřávalo! Detektivky nejsou mým nejoblíbenějším žánrem, přesto na mě Chyť mě hodně zapůsobilo - má totiž zcela neotřelý námět. Četla jsem se zatajeným dechem a jak zařezaná - no a ten konec! Bože! Jo, jo, knížka má skvělý název - jednoduše vás chytí... a nepustí.

Babouš
05.09.2013 5 z 5

Napínavé a neuvěřitelně čtivé! V knihkupectví jsem po ní sáhl kvůli originálnímu námětu a kvůli němu jsem začal příběh číst. Zůstal jsem kvůli ní vzhůru přes půlnoc jenom proto, abych ji dočetl do konce. Fakt si ji přečtěte!

bend-ik
21.06.2013 3 z 5

Straašne a zbytočne roz - ťa - ha- né.. :)

macer1991
17.06.2013 5 z 5

Prečítané jedným dychom ....

kneslova
24.05.2013 5 z 5

Naprosto dokonalá, úžasně napínavá detektivka , od první do poslední strany. Pět hvězdiček.

Boston krimi

Lisa Gardner