Najdi ji

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kolik toho člověk snese? Své o tom ví Flora, kterou kdysi unesli. Ona však přežila a dnes se snaží pomáhat jiným ztraceným dívkám. Když ovšem detektiva D. D. Warrenovou zavolají k případu, ukáže se, že Flora je nějak spojená hned se třemi podezřelými vyšetřovanými v souvislosti s objevem nahé dívky a muže, kterého zabila. Je Flora oběť, nebo spolupachatel? A proč zase zmizela?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383302/big_najdi-ji-FAz-383302.jpg 4.3144
Série:

D. D. Warrenová 8.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Kalibr
Originální název:

Find Her, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (54)

Kniha Najdi ji

Laf
24. října

Kniha je zajímavá, o tom žádná. Zahrnuje a rozpracovává nelehké téma, ale nesedlo mi zpracování. Přišlo mi to zdlouhavé. Čekala jsem, že tam bude víc detektivní práce a zápletek. Nakonec se dal i tipnout hlavní pachatel. Za co rozhodně dávám plus, je závěr. Ten se povedl a byl hodně napínavý.

Tyn_a
02. září

Paaani, to byla jízda!

Kniha mě velmi mile překvapila, vybrala jsem si ji kvůli čtenářské výzvě, nečekala jsem, že bude až tak dobrá! Co dobrá...byla skvělá, naprosto.

Úplně mě pohltila, měla jsem sto chutí číst až do rána, dokud ji nepřelouskám.
Líbilo se mi, jak byly rozdělené kapitoly, kde se střídaly tři různé pohledy na situaci, tři různé pohledy odlišných lidí. Někteří byli zvrácení, někteří zoufalí, někteří odhodlaní, někteří monstra.
Monstra do slova a do písmene...
Aurorka si krásně hrála s mými emocemi, strachem a zděšením...a tomu já se nebráním..

Ta temná stránka převažovala.

"Nikdo nechce být monstrum. Stejně jsme."


Pája699
27. července

Jako zajímavá detektivka se skvělým námětem, kde se dostaneme do mysli únosce i unesené Flóry, ale tak nějak mě to bavilo a nebavilo zároveň. Místy zdlouhavé a opakující se pasáže. A upřímně oslovení D.D. na každé stránce xkrát mě dohánělo k šílenství :-) Suma sumárum 3,5 hvězdy. Kniha Hledej mě mě od autorky bavila více.

Lída27
24. července

Opět skvělá a napínavá kniha od této spisovatelky.

ANDY28
18. července

Bravurně napsané! Bravo!

MarianP
09. dubna

Kniha je napísaná výborne, páči sa mi prelínanie deja (spomienky a súčasnosť). Príbeh však hodnotím véééľmi slabými 4 hviezdami, lebo je pomerne neuveriteľný (nechcem spoilerovať) ale niektoré udalosti sú len málo pravdepodobné. Zápletka bola jednoduchá a obohraná, no autorka sa s tým dokázala celkom slušne popasovať a udržať čitateľa v pozore. Lisa Gardnerová má na viac !

laura
14. března

Tak tentokrát maličko zklamání. Příběh dobrý. Drsný, napínavý. Ale nesedlo mi, jak to bylo podané. Vleklo se to, chvílema se mi zdálo, že děj stojí na místě a nikam se neposouváme, ačkoli ke konci už to mělo spád a stránky se otáčely samy...

Přesto ten obrovský náboj a potenciál, co tahle kniha měla na začátku, někam vyprchal. Pro mě to tentokrát zkrátka nebylo ono. Nicméně i tak šlo o velmi zajímavý příběh, jen mě prostě nedokázal až tak chytit za srdce. Po předchozích CHYŤ MĚ a NEBOJ SE propad dolů...

SilvieSisinka
20. února

Bravo krásně napínavá kniha.Dlouho jsem nečetla tak úžasnou knihu.Drsna od začátku do konce.

1