Najdi ji

Kolik toho člověk snese? Své o tom ví Flora, kterou kdysi unesli. Ona však přežila a dnes se snaží pomáhat jiným ztraceným dívkám. Když ovšem detektiva D. D. Warrenovou zavolají k případu, ukáže se, že Flora je nějak spojená hned se třemi podezřelými vyšetřovanými v souvislosti s objevem nahé dívky a muže, kterého zabila. Je Flora oběť, nebo spolupachatel? A proč zase zmizela?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/383302/najdi-ji-FAz-383302.jpg 4.619

D. D. Warrenová (8.)

Find her (2016)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Kalibr

Kniha Najdi ji

petaSk

Kniha je vyprávěna ve dvou dějových linkách. První linka popisuje vztah unesené Flory a jejího únosce. Je tady hezky popsaný stockholmský syndrom. Ve druhé lince již dávno nalezená dívka znovu zmizí a rozjíždí se nové pátraní. Děj z minulosti mě bavil víc i díky uvěřitelným charakterům, v současnosti mi přišla Flora neuvěřitelná a protivná. Přesto kniha patří k nejlepším thrillerům, které jsem četla.

kneslova

Po dlouhé době nová kniha od mé oblíbené autorky a byla vážně skvělá. Tady není co dodat napínavé od první do poslední strany a velice čtivé.

aktak1203

Možná bych dala 3 a půl hvězdičky, nebylo to extra super, jak knihu vylíčila reklama, ale celkem to šlo. Takový trošičku lepší nenadchne ani neurazí.

zuzana2599

Najdi ji je moje první kniha od této autorky. Je to výborný, fascinující thriller o únosu dívek, o boji o přežití, o touze po svobodě, ale i o pomstě, vůli a odvaze. Autorka detailně zpracovala všechny ty strašné emoce, pocity, bolesti, které uvězněná dívka prožívala. Pasáže, kdy Flora popisuje svůj únos jsou mrazivé a děsivé. Najdi ji je krásně čtivé a dokonale napínavé !!

4xbabča

Po delší době jsem zvolila při zakoupení letošní mé první knihy od Lisy Gardnerové a vybrala jsem si moc dobře. Příběh ztracených dívek, jejich boj o záchranu,o přežití a postup hledání detektiva Warrenové a napětí až do závěru knihy.

evonra

Po delší době mé knižní setkání s detektivem Warrenovou a musím říct, že to bylo výborné.
Tohle je opravdu brilantní psychothriller. Výborně popsané scény, pocity, stavy. Síla, víra a odvaha, tolik potřebná k přežití...
Lisa Gardner píše úžasně. Doporučuji všemi deseti.

Šánka

Nemohla jsem si snad ani vybrat lépe, než začít můj nový čtenářský rok oblíbeným žánrem, oblíbenou autorkou i sérií a tímto naprosto dokonalým psychothrillerem !
Kdo hledá akčnost, tady ji až tolik nenajde. Kdo má rád výborně vykreslenou psychologii postavy, chce poznat pocity vězněné oběti, dopad na její psychiku a celou osobnost, ten by si tento vskutku mistrovský kousek neměl nechat ujít. Příběh je proložený mnoha flashbacky, ze kterých mrazí a některé pasáže jsou hodně sugestivní a drsné. Lisa G. je mistr svého řemesla.
Doporučuji všem odolnějším :-) nadšencům tohoto žánru !