Náhradní dcera

Náhradní dcera https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21840/bmid_nahradni-dcera-GQQ-21840.jpg 4 135 40

Napínavý příběh mladé ženy, adoptivní dcery bohatého chirurga, která se jednoho dne dozví, že je nejspíše dcerou popraveného bestiálního vraha. Díky zkrachovalému novináři se dívka dozví, že je možná dcerou člověka, který nesmírně krutým způsobem připravil o život šest malých dětí, mezi nimi i dceru jejích adoptivních rodičů. Hrdince se od té chvíle hroutí všechny dosavadní jistoty a navíc novinářovu teorii potvrzuje ještě i opakovaný útok na její život. Rozpadají se vzájemné vztahy mezi jednotlivými členy rodiny a události rychle spějí k dramatickému odhalení šokujícího příběhu plného zrady a temných vášní.... celý text

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Columbus (ČR)

The Other Daughter , 1999

Pája699
19.03.2024 5 z 5

Tak tohle byl napínák jak prase :-D

Prostě wow.....vážně mě mrzí, že jsem knihy od Lisy odkládala tak dlouho. Tohle byla neskutečná jízda......20 let staré vzpomínky, únos malé Meghan, intriky, lži, sériový vrah dětí je do toho zapleten jak? Mazec a síla v jednom.

Do poslední stránky jsem netušila, jak to bylo všechno propletené a kde je vlastně pravda....

Neskutečný příběh.....mimo jiné se mi moc líbila linka mezi Melanií a vyšetřovatelem Davidem .-)

Za mě jedno velké doporučení!

Belanna
21.05.2022 4 z 5

První setkání s autorkou, knížku jsem si vybrala do CV.
Když jsem přivykla jazyku a stylu, mohla jsem se na plno vnořit do velice dobré detektivky, která byla napínavá, plná nepředvídatelných zvratů, se skvělým, nečekaným závěrem. Určitě si přečtu i další autorčiny knihy.

Scathia
28.10.2021 4 z 5

Velmi dobrá detektivka, u této knihy došlo k tolika zvratům, že jsem až do konce nevěděla, na čem jsem. Děj nebyl předvídatelný, postavy mi byly sympatické. Také kvituji vyprávění děje od takřka všech postav.

Didi15
06.03.2021 3 z 5

No a toto mě příliš neoslovilo, ani zacist jsem se poradne nemohla, pritom to melo takový potenciál...

oskarina
28.05.2020

Stejné jako pár komentářů pode mnou.. Snažila jsem se začíst, ale bohužel jsem knihu musela odložit, přesto, že to nedělám. Je tolik knih, od kterých se nemohu odtrhnout, že je škoda plýtvat čas nad něčím, co mne nebaví.

pavla.ba
10.05.2020 4 z 5

Velmi překvapivá a napínavá detektivka.

hanca011
28.11.2019 5 z 5

Kniha mě velmi překvapila.Konec knihy úžasný.

hanča34
25.11.2019 5 z 5

Asi na rozdíl od ostatních názorů mně tato kniha zaujala až asi v jedné třetině. Trochu jsem tušila to rozuzlení, ale závěr byl strhující.

yetti74
06.10.2018 1 z 5

Nebavilo. Kniha mi přišla zbytečně zamotaná a neměla spád. Zhruba ve čtvrtině jsem začala přeskakovat a nakonec jsem knihu odložila. Proč číst něco, co člověka nebaví, když vychází spousta jiných, zajímavých a hezkých, knih.

pifffka
23.07.2018

Ach Davide, ach Davide, ach jo. Prostě nic moc, ani detektivka a ani ne červená knihovna. Tohle nebyla kniha pro mě.

Evaho73
06.05.2018 4 z 5

Zmes dobrodružstva, kriminálnej zápletky a romantiky, ktorá ma celkom bavila.
Kniha mi niekedy svojim spracovaním pripomínala, akoby autorka opisovala nejaký film.....a to ma pri čítaní trochu rušilo.
Inak odporúčam ako nenáročné oddychové čítanie s bonusom vo forme stupňujúcej sa dávky napätia.

cukrovka
07.01.2018 5 z 5

Hodně zajímavý příběh, od kterého jsem se nemohla odtrhnout. Napínavý až do konce a překvapivé rozuzlení.

lucie2371
19.11.2017 5 z 5

Velice napínavá kniha až do konce :) i když jsem něco málo tušila už od poloviny knihy, dávám 5 hvězdiček za velice napínavý děj!

zatylka
14.11.2017 5 z 5

Po dokonalém manželovi od této spisovatelky, jsem si myslela,že už se mi žádná z jejich knih nebude tak líbit,ale opak je pravdou Tato kniha byla stejně dobrá a opět přečtená jedním dechem.Téměř až do konce nevíte jak to dopadne,napínavé až do konce .Je to krimi román s určitou dávkou romantiky.Prostě román spíše pro ženy,a takové knihy já miluji.Nic přeslazeného ani zvrhlého.Dějově mi připomíná novější knihy od Sandry Brown a ty já miluji.

dom.ini
14.09.2017 4 z 5

Bylo to super. :) Nemůžu říct, že úplně dokonalé, ale i tak se mi příběh moc líbil. Líbilo se mi jak napínavé to bylo, zamotané, a že jste prakticky až do úplného konce nevěděli jak co celé bylo. Určitě můžu doporučit.

jarka2222
20.07.2017

Velmi, velmi slibný začátek, který od středu do konce polevoval. Měla jsem docela pocit, jako by konec byl podle hry Járy Cimrmana. Jako bych slyšela podobné věty......Já nejsem tvá matka, jsem tvůj bratr............. Je to za mě škoda, ten námět si zasloužil víc. Takhle to byla průměrná detektivka, dobře se četla, byla napínavá, ale její přečtení mně stálo více "sil", než u jiných mých oblíbených autorů...

Kerberos
19.06.2017 4 z 5

Napínavé,čte se jedním dechem.

Zlatovláska
06.05.2017 5 z 5

Název titulu i přebal knihy mě zaujal na první pohled; anotace mě utvrdila, že bude kniha rozhodně stát za přečtení... Kniha byla opravdu skvělá, vůbec mě nezklamala, naopak - moc se mi líbila. Stále jsem tipovala, jak asi kniha skončí..., byla jsem udržována v napětí, po celou dobu... Doporučuji přečíst, stojí za to! :-)

Danago
18.04.2017 3 z 5

Lisa Gardner je moje oblíbená spisovatelka, ale bohužel tato knížka mě moc nenadchla. Námět byl velice zajímavý, ale bohužel zpracování mě dost nudilo, špatně se mi to četlo. A bohužel pro mě byl děj hodně předvídatelný, takže jsem na konci nebyla překvapená což mě dost mrzí.

motolka
19.12.2016 5 z 5

Velmi napínavé. Od první do poslední stránky. Měla jsem hodně tipů, jak to asi dopadne. Ale neuhádla jsem vlastně vůbec nic. Ten konec byl hodně překvapivý. Takové detektivky mám ráda. Určitě si přečtu další knížky od této skvělé autorky.

Lisa Gardner
americká, 1956