Úkryt

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektivní román v němž seržantka Warrenová odkrývá děsivé tajemství šesti mrtvých děvčátek, která jsou nalezena po pětadvaceti letech v jednom sklepě. Celý případ se však podobá jinému, který byl odhalen zhruba před třiceti lety. Takže když se udála tato hrůzná tragédie, viník předcházejícího zločinu byl zrovna ve vězení. Je třeba brát v úvahu předcházející zločin? je možné, že spolu obě tragédie nějak souvisejí a co znamená, že děvčat bylo šest? Navíc se zjistí falešná identita jednotlivých holčiček, které byly štítky popsány a proto zdánlivě snadno identifikovány. Po televizních zprávách se však přihlásí pravá jmenovkyně a případ se tak dále komplikuje....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21835/big_ukryt-exM-21835.jpg 4.6155
Série:

D. D. Warrenová 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Columbus (ČR)
Originální název:

Hide, 2007


více info...
Nahrávám...

Komentáře (49)

Kniha Úkryt

ivoiro
02. října

Celkem příjemná detektivka. Řekl bych, že jde o sraz psychopatů.

jarka2222
03. září

Temný thriller, těžké téma, což je po každé, když jsou oběti bezbranné a nevinné děti. Napínavý příběh, který se dobře čte. Ale přeci jen, vzhledem k vysokému hodnocení čtenářů, musím říci, že už jsem četla lepší.


konicekbily
01. srpna

Zdá se, že podivné časté stěhování rodiny nebude nikdy objasněno. Ale po dlouhé době je nalezeno šest mrtvých tělíček. Má to nějakou spojitost? A autorka vláčí čtenáře variantami vyšetřování - vždy ho zavede do slepé uličky. A potom urychlený, přehnaně dramatický závěr. Dobrá detektivka!

TaLu
22. června

Příběh byl poutavější než první díl. Setkání se známými postavami protknuté temným nálezem šesti těl na pozemku staré psychiatrické kliniky. Linka rodiny, která z neznámých důvodů, jež se postupně odhalují, stále mění bydliště. Příjemná klasická detektivka. Pouze dramatický konec mi přišel překombinovaný a méně uvěřitelný.
Spoiler: Bylo mi celkem jasné, že pachatel musí mít rád psy. A podezření se potvrdila, i když autorka nachystala i několik překvapivých zvratů.

baji42
30. dubna

Hodně strašidelné čtení. Velmi chmurná atmosféra a staré tajemství. Kniha se čte jedním dechem, napínavé od začátku do překvapivého konce. Doporučuji!

Didi15
09. března

A tohle by šlo, perfektní detektivka a ja se tesim na další knihu, i když uz bych uvítala, aby hlavní,, obětí,, byl chlap :-D

laura
27. února

Mrazivá atmosféra, krutost, bezmocnost. Někdy před vlastním osudem neutečete. Ale můžete se o to pokusit.

A tak Annabelle utíká. Z místa na místo, schovává se ve stínech, snaží se přežít. Co se stalo před pětadvaceti lety? Proč se nikdy nemohla ohlédnout zpátky, zastavit, zůstat?

Příběh, který do vás zatne drápky a už vás nepustí. Který vám bude dýchat za krk a vy se budete ohlížet po stínech, které vám běží v patách. Syrová, obnažená hrůza. Bolestivé ztráty. Ale také nezdolné odhodlání, odvaha a vytrvalost. Jen ten, kdo se nevzdá, může nakonec vyhrát.

Čtivé, napínavé, dějově zajímavé a hlavně nepředvídatelné. Ačkoli... Kdo ví ;)

mcabr
08. února

Napětí až do konce.

1